Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Ще дават ли мачовете по някоя телевизия :confused , защото не искам да гледам най-интересното първенство само в livescore или по вестниците :blink: :huh:

 

П.С За Барса мерси :D Тази година пак сме шампиони :P :D ;) B)

Link to comment
Share on other sites

За Барса - дано ;) И аз стискам палци на тях

 

За предаване на мачовете и аз не съм чул, но поне ще ги дават онлайн някъде 100% :) Като наближат мачовете - следете темата за live streams

Link to comment
Share on other sites

Ее много кофти старт . 0:0 срещу Алавес  :dry: .

много голяма издънка :( не знам гледал ли си мача, но ги смачкахме от всякъде, поне играта си ни е същата и да се надяваме, че ще продължим с победи нататък :punk

Link to comment
Share on other sites

много голяма издънка :( не знам гледал ли си мача, но ги смачкахме от всякъде, поне играта си ни е същата и да се надяваме, че ще продължим с победи нататък :punk

Пуснах го в 85-тата минута . Ако сме играли както трябва добре . ;) . В момента също дават интересен мач по Диемата :zzz . Само да се надяваме да не става както с Английското първенство - дербитата по Диема Екстра :sick

Link to comment
Share on other sites

Барселона не ми харесаха днес и в частност първото полувреме. Абсолютна мъгла ми е защо първото полувреме Ето'о игра като халф, а Роналдиньо като таран :confused Никога не са играли така и логично нито единия не се забеляза. Второто полувреме си върнаха нормалните места, но въпреки няколкото топовни изстрела на Роналдиньо отдалеч, до гол не се стигна. С оглед на пропуските на Алавес(макар и по-малко от Барселона, все пак имаха) и брилянтното пазене на вратаря Бонано, смятам ремито за логичен изход.

Link to comment
Share on other sites

Барселона не ми харесаха днес и в частност първото полувреме. Абсолютна мъгла ми е защо първото полувреме Ето'о игра като халф, а Роналдиньо като таран :confused Никога не са играли така и логично нито единия не се забеляза. Второто полувреме си върнаха нормалните места, но въпреки няколкото топовни изстрела на Роналдиньо отдалеч, до гол не се стигна. С оглед на пропуските на Алавес(макар и по-малко от Барселона, все пак имаха) и брилянтното пазене на вратаря Бонано, смятам ремито за логичен изход.

Логичен изход, но за съжаление слаб старт за Барса и се надявам, че до края на първнството ще компенсират и ще дръпнат доста та да може на края пак да се радваме на титла предварително :P :D :)

Link to comment
Share on other sites

Всички говорите за Баарселона, а не споменавате Алавес и това, което те постигнаха - новак взе точка от шампиона на старта на първенството :) Имаха доста късмет разбира се. Барселона създаде не малко положения, удари две греди, но и Алавес не бяха съвсем "беззъби"(и те удариха една греда около 75') :thumbs-up: Равенството беше справедлив изход!

Дано Реал не допусне днес изненада срещу Кадиз :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Немам думи.......Робиньо ги разсипа. Се едно гледам Великия Зинeдин Зидан на младини.... Магиосник просто нямам думи. Страхотен плеймейкър и сигурен наслендик на Зизу. Особено като се набъкаха всички бразилци пред наказателното поле стана много весело. Роналдо както винаги на ниво. Гол и асистенция и все пак MVP -- Robinho :love

Link to comment
Share on other sites

Марто днес показа добра игра, но накрая каточели се умори малко. Жалко за Атлетико - и те не почнаха шампионата по най-добрия начин. Също като Барса :D

Link to comment
Share on other sites

Немам думи.......Робиньо ги разсипа. Се едно гледам Великия Зинeдин Зидан на младини.... Магиосник просто нямам думи. Страхотен плеймейкър и сигурен наслендик на Зизу. Особено като се набъкаха всички бразилци пред наказателното поле стана много весело. Роналдо както винаги на ниво. Гол и асистенция и все пак MVP -- Robinho :love

Не е за вярване направо! Не допусках, че може да е толкова добър B)

Реал иначе игра лошо, но за първи мач срещу отбор, който нямаше какво да губи бива. :bgrin:

С играч като Робиньо скоро отново ще бъдем на върха :)

Link to comment
Share on other sites

Аз не гледах целите двубой, но не се радвам особено за Барселона, че не спечелиха, защото ако бяха спечелили щях да взема 10 евро :bgrin: (!!!) от кинелата в Испания, а сега взех 2 и малко :D . ...

Нормално е по-големите отбори да не тръгват особено добре в началото, така че не беше изненада равенството (много греди ;) ) и лошата игра на Реал :)

Link to comment
Share on other sites

Айде честито ще гледаме Испанското по Диема екстра.

Аман от алчници. Сички мачове на Барса следващия месец с Атлетико , Бетис и Валенсия по Диема екстра.

Link to comment
Share on other sites

Айде честито ще гледаме Испанското по Диема екстра.

Аман от алчници. Сички мачове на Барса следващия месец с Атлетико , Бетис и Валенсия по Диема екстра.

ами честито да ни е :angry1 баси малоумниците алчни дето са тия диема. ако бях шеф на ЕК щях да призова всички кабелни оператори да спрат да дават пари на тея малоумници. да видим тогава кво ша праят. аз съм готов да не гледам английско и испанско само и само да им натрият носовете (то не че гледаме нещо смислено), ама нема стане за съжаление :angry:

Link to comment
Share on other sites

Айде честито ще гледаме Испанското по Диема екстра.

Аман от алчници. Сички мачове на Барса следващия месец с Атлетико , Бетис и Валенсия по Диема екстра.

А дали е възможно да ги дават по sky sports или по Primiera-та :confused Щото по Sky sports дават английските мачове и не ме притеснява, ако някой мач е на "pay per view"

Link to comment
Share on other sites

Ами ся гледам Мидълсбро - Арсенал и отдолу минава съобщение където казват че може да се гледа някой мач и единично за 2лв. Ама пак .. умряла раота. Така било в европа..

Link to comment
Share on other sites

Сега изписаха, че не можело :(. Явно доста алчни са станали ...

 

Малко дузпата беше измислена, ама сме свикнали на такива неща. Доста се съмнявах, че Роналдо ще я вкара, но стана :huh:

 

Тоя Робиньо е супер добър, прави си каквото си иска с топката ;)(После пак кажете, че е прехвален :lol: )

 

Ох, извинявам се :blink: - Баптища ;)

 

 

 

Аааа неее. Ся дузпа и за Селта :angry:

Ееее. Хвана дузпата, но после добавката ... :angry: и то кой може - Нюнез

Link to comment
Share on other sites

искам да видя рамос в игра ;) все пак 27милиона евро... :) и след нова година с Сисиньо... стават 5 бразилци ;) просто не ми се мисли :) и защитата тогава ще е на доста по-високо ниво

 

селта играят с 10 отзад и само поради тая причина затрудняват реал ... да видим 2рото :) мисля че ще има още голове за реал

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...