Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

Сега гледах първото полувреме (повече не ми се гледа, а и качеството на второто е гадно) и мога да кажа, че дузпа нямаше, картон (първия) нямаше, за директния червен не знам, защото нямам информация какво е казал Карлош на съдията. Но определено дузпа нямаше. Бомел сам си закачи краката ... с една дума - КОРУПЦИЯ

Докато на Роналдо гола беше къде-къде по-"истински" и по-красив ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

корупция може да има в мача на левски-шалко,севиля-зенит но не вярвам и в барса-реал :) по-скоро съдийски грешки които могат лесно да се избегнат с правилото от хокея :)

Link to comment
Share on other sites

стенли ти ако не си направил дузпа обаче съдията даде да се изпълни такава и то в такова дерби...ще дадеш ли да се изпълни ?

наистина 2рия картон беше червен и беше директен но какво значение има това като преди това имаше жълт ?

ами най-вероятно бих спорил, признавам си :tongue

какво като има жълт картон? някой играчи си играят по цял мач с картон без проблеми. ако си беше мълчал нямаше да има червен картон, така че в случая няма какво да се обвинява съдията. единствената грешка му беше за дузпата и при нея няма как да го обвиняваме понеже ван бомел падна доста артистично :lol:

 

dunata, кво си гледал и ти не та знам. роберто карлош стоя в наказателното и не даваше да се бие дузпата и чак когато му показаха жълт се махна. и тва ако не е жълт картон за теб не знам :pirate

 

митак, човешкия фактор е много важен във футбол и вярвай ми, ако са безгрешни играта няма да е същата. ако беше толкова супер досега да са го направили ;)

Link to comment
Share on other sites

Е поне доказахме, че нашите фенове за по-"свястни" от вашите. Ние аплодирахме ония черен ръб Роналдиньо, а вие нападнахте нашия автобус, баси клошарите ...

Link to comment
Share on other sites

В Англия вече искат да показват директен червен за симулация, което ако се направи след 1 сезон като изгонат 1234129 играчи ще се научат дали ще падат като жени.

Link to comment
Share on other sites

стенли ти ако не си направил дузпа обаче съдията даде да се изпълни такава и то в такова дерби...ще дадеш ли да се изпълни ?

наистина 2рия картон беше червен и беше директен но какво значение има това като преди това имаше жълт ? също така гледам карлош от 8-9год. и той не е такъв играч да се разправя нито с съдията нито с играчите...винаги е усмихнат,така че не вярвам да го е напсувал

Каролш е усмихнат само когато отбора му води в резултата. Това не беше първия му червен картон в мач срещу барса, както и не първия директен червен...

 

Е поне доказахме, че нашите фенове за по-"свястни" от вашите. Ние аплодирахме ония черен ръб Роналдиньо, а вие нападнахте нашия автобус, баси клошарите ...

Ти към "нашите" (на реал) фенове ли се вписваш, щото да наречеш някого ръб, въобще не е аплодиране.

А и как да не го аплодирате като ви направи отбора разноглед. Ние кой да аплодираме? карлош че му е голяма устата или тренъорa ви, който в такъв важен за вас и голям мач даде наставления дори и на нападатлите да не преминават центъра? Знам че бяхте с човек по-малко и се намирате на Ноу Камп, ама все пак Реал се счита за един най-големите отбори в света. Бива ли такива неща, това е излагация... И срещу барса беше дадена несправедлива дуспа и останаха с човек по-малко срещу Осасуна, които по точки са почти колкото Реал, ама нападахме до край. За това и казвам, че ако не беше станало това с карлош нямаше да се затворите и резултата щеше да е като на Бернабеу, така че трябва да се радвате че това се случи...

Link to comment
Share on other sites

ти към "нашите" (на реал) фенове ли се вписваш, щото да наречеш някого ръб, въобще не е аплодиране.

А и как да не го аплодирате като ви направи отбора разноглед. Ние кой да аплодираме? карлош че му е голяма устата или тренъорa ви, който в такъв важен за вас и голям мач даде наставления дори и на нападатлите да не преминават центъра? Знам че бяхте с човек по-малко и се намирате на Ноу Камп, ама все пак Реал се счита за един най-големите отбори в света. Бива ли такива неща, това е излагация... И срещу барса беше дадена несправедлива дуспа и останаха с човек по-малко срещу Осасуна, които по точки са почти колкото Реал, ама нападахме до край. За това и казвам, че ако не беше станало това с карлош нямаше да се затворите и резултата щеше да е като на Бернабеу, така че трябва да се радвате че това се случи...

Аз говорех за феновете на Беранабеу, аз никога не бих аплодирал ония "ръб", ако ще и 312031 гола за 20 минути да вкара ;)

А и да, резултата щеше да е същия ако Карлош беше останал - 0:3 ;)

Link to comment
Share on other sites

аз никога не бих аплодирал ония "ръб", ако ще и 312031 гола за 20 минути да вкара ;)

 

Сори, ама тва говори доста за теб и пристрастността ти :) Не смятам, че в момента има по-креативен футболист от Роналдиньо където и да е. А да не признаеш такъв гений си е... долнопробна фенщина :)

Link to comment
Share on other sites

ами реал са доста груб отбор кво се учудваш :laughing:

не е вярно, има световна конспирация водена срещу тях, начело на която е барселона :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ами реал са доста груб отбор кво се учудваш :laughing:
Сигурно пак е заради нещо казано ... :). Ако утре Барса спечелят мисля, че и на теория са шампиони :(
Link to comment
Share on other sites

Еййй, баси пак червен картон. И то за 1 минута 2 жълти.

 

Абе те да не се се били нещо, щото като гледам в последните 4 минути има 5 жълти и 1 червен картон... като само в последната минута (или в продължението) 3 жълти за Реал Сосиедад....

Link to comment
Share on other sites

Тия пък Реал се осраха ,точно когато заложих на тях..баси иронията :D

парца също пуснаха едно малко лайнце :bgrin:

 

Абе те да не се се били нещо, щото като гледам в последните 4 минути има 5 жълти и 1 червен картон... като само в последната минута (или в продължението) 3 жълти за Реал Сосиедад....

ми не, съдята са направи на нинжа пак :ph34r: , първия червен картон беше от един реален и един напълно измислен жълт картон, а вторя червен беше на гути шот напсова съдята в лицето :lol:, честно казано реал можеха да ги згънат на 5 тия сосиедат, обаче ги мързеше да дишат, като марди се размотаваха и мача освен че завърши 1х1 беше мноо скучен :sick

Link to comment
Share on other sites

парца също пуснаха едно малко лайнце :bgrin:

 

След като водеха с 10 точки(вече 11) пред Реал ,можеха да си позволят и едно Х-че ;)

Link to comment
Share on other sites

По принцип играем трудно като гости срещу Racing Santander ,така че не ме изненада този хикс днес,а и с тази преднина какво е един равен мач.Лошото в тази работа е ,че Puyol е с червен картон,а без него защитата ни е зле.

Link to comment
Share on other sites

след мачовете с челси барса малко се разлигавиха, ако мога така да се изразя, и се опасявам да не ни изиграе лоша шега това срещу милан. примера сме я спечелили почти 100% и дали ще стане това един кръг по-рано или по-късно ми е се тая :D

Link to comment
Share on other sites

Eto'o Loaned To Asian Champions? According to reports in Asia, Barcelona star Samuel Eto’o has joined Asian champions Al Ittihad on loan.

 

The Asian Football Confederation's official site reported that at a press conference held in Jeddah to announce his signing, the Cameroonian star said, “I am not playing for the money alone. Happiness is my priority that's why I chose to play with Ittihad in the AFC Champions League."

 

The details of the contract have not been disclosed but the Saudi Arabian press have said that the star has agreed to play for the team for three months in the Champions League when the quarter-finals begin in September and could appear in the Club World Championship in December if the team qualifies.

 

Monaco star Mohammed Kallon is on loan in Jeddah and it has been no secret that the Saudi side have been trailing the Barcelona star for some time. However, it wouldn't be the first time that Al Ittihad President Mansoor Al-Balawi has claimed to have made a big-name signing only for the deal to fall through.

Аааххахахаахахахах, не,е не мога да са сдържа. Циганчето утива да игра е Саудитска Арабия в итихад. Оле ебаси продажния мангал. Ма не те Реал били сбъркания отбор. Защо ли това ми прилича на случая Хавиер Савиола? Най-добрия нападател на барса през тежките времена с една кофа голове и хоп иди под наем в Монако, че не си ни удобен. Информацията е goal.com, а те общо взето са коректно издане и не пускат излишни слиухове. След като е имало и пресконфернция и тн. кво да говорим. Чернилката утива при чернилките. Сигурно е гладно циганче за парици или барса си бият шута пак като си махат топ нападател. Уш кешове гонат незнам кво...ако някой даде обяснение ...?

Link to comment
Share on other sites

в сайта на барса изобщо не се коментира подобно нещо. а пък и не виждам никакъв смисъл да го дават под наем на некви араби. повече ме притеснява, че меси няма да играе в мачовете срещу милан :(

Link to comment
Share on other sites

Хо хо хо иситна е. Официалният сайт на азиатската футболна федерация го пише. Ето о утива в Саудитска Арабия :bgrin: ЛИНК. 5641_big.jpg.

Ебати смешния отбор да пусне топ реализатора си в няква мангалска страна. И най-вече думите на самото циганче от пресконференцията: "Не играя заради парите само. Щастието е мой приоритет, за това избрах да играя с Итихад в Азиятската Шампионска Лига"..

ХАахахха бати срама. Се едно Раул да иде в Узбекистан или Шевченко в Бурунди :lol: Не нямам думи супер смешен и нареден отбор е тоя барцилонския

Link to comment
Share on other sites

бал съм го ще си вземем henry :D

 

едит: Botev1912, рони и без болки в коляното щеше да пропусне този мач. 100% съм сигурен :)

Link to comment
Share on other sites

Ето'о отива под наем само за 3 месеца!Ще пропусне първият полусезон на следващия сезон :)

 

'Детайли по договора не се споменават, но се съобщава, че един от пунктовете по него ще е създаването на футболна академия "Ал Итихад Ето'О" в Камерун със съдействието на нападателя.

'

 

Човекът иска да подпомогне развитието на футбола в страната си,така че няма какво да се смеете,супер благородно и извисено е всичко,няма замесен никакъв меркантилизъм ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...