Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

не стига, че свири измислена дузпа ами и червен карто му даде. карай и без това барса играят много безлично днес и едва ли щяха да победят с тая игра :angry:
Един път и срещу вас да свирят :). Да видите какво е, а и съдиите подкрепят силните :laughing:
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Между другото от това, което аз гледам, а то не е много редовно...и дузпата пропуснах, съдията доста подпира Осасуна. Няколко фалшиви фаула им даде и то сравнително близо до наказателното, един корнер не отсъди за Барса...абе леко може да е, ама определено е за Осасуна и това много ме очудва...

Link to comment
Share on other sites

Ем... Валдес чат пат греши.... съдиите и те чат пат грешат... ама за кво трябваше в един и същ мач да се случи тва не мога да разбера. :angry1 Е както и да е. Ама тоя съдия определено ме изнерви. Не стига че кьорав ами и озлобен... тцтцтц :D

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо, но бях сигурен, че Осасуна ще бие. Даже на еврофутбол го играх този мач 1. Не видях съдията колко далече беше от Саво Милошевич в ситуацията за дузпата, защото на мен в първия момент ми се стори, че има дузпа, а след това на повторението разбрах, че няма.

Link to comment
Share on other sites

Роналдо става за смях на тренировка на Реал М

Мъките на Роналдо в Реал М нямат край. Това се видя

и на последната тренировка на отбора, в която

бразилецът се включи без всякакво желание,

представи се много слабо и дори се контузи.

Така почти сигурно това ще се окаже последният му сезон

на “Сантяго Бернабеу”.

По време на заниманието Феномена бе единствен от

нападателите, който не успя да вкара гол на

Икер Касияс и резервата му Диего Лопес. Антонио

Касано отбеляза 5, а Раул и Жулио Баптища вкараха

по 4 попадения, изпълнявайки различни упражнения.

Бразилецът стреляше много слабо и на всичкото

отгоре стъпи върху един от тренировъчните конуси

и се пльосна на земята. Роналдо продължи заниманието,

но за изненада на всички, изгуби топката, преминавайки

покрай друг от тренировъчните конуси.

В края се оказа, че той дори е получил някаква контузия

и се прибра по-рано в съблекалнята,

като си спести по-голямо унижение.

Дните му в испанската столица обаче изглеждат преброени.

Както е известно, Фламенго вече поиска да го върне в Бразилия,

но нападателят все още не е дал отговор.

http://www.gol.bg/article.php?id=2192

Link to comment
Share on other sites

Поредната разбита звезда от голям отбор, в случая Роналдо и Реал М. Надявам се, че следващият ще бъде кретена Сисиньо, евентуално с тежка контузия, която да го накара да се откаже от футбола B)

Link to comment
Share on other sites

Поредната разбита звезда от голям отбор, в случая Роналдо и Реал М. Надявам се, че следващият ще бъде кретена Сисиньо, евентуално с тежка контузия, която да го накара да се откаже от футбола B)

Да ве преди 3,4 години когато всеобичания Луис ван Гал беше начело и всичките помаци от 15 до 20 място ви правиха дубали, че по едно време и за отпадане са борихте единествения човек който помогна да остане в примера и който вкаравше всеки мач независимо от формата на отбора беше Хавиер Савиола. Млад суперталант, за да го пратите в Монако и да вземете онзи зевзек Жули - не Реал проваляли играчите! А не разбрах какво точно ти е виновен Сисиньо. Това е супер играч, абсолютно нищо лошо не мога да кажа. А Роналдо, ако го блъсне кола утре и умре ще остане в топ 3 в Бразилия и топ 5 света и никой от керливите наредени играчи БарЦилона не може да му стъпи на онази му работа. Когато Роналдо се е доказвал Роналдиньо и Ето о са лепели негови плакати по стените си. Ма то колелото се върти. На циганина с най-кривата мутра му остават 2 в най-добрия случай 3 години топ футбол. През това време ще му флезе някое говедо като Генаро Гатузо или Томас Гравесен ще го кунтузат 2,3 пъти, зъбатия ще почне да буксува и следват залгавията - "Барса в криза, Роналдиьо в Монако от новия сезон". :lol:

Link to comment
Share on other sites

абе peja, не разбирам какво всички плюете рони и ето'о. що не си погледнеш твоя отбор дето от сумати време не е виждал купа, ами се заяждаш само :huh:

Link to comment
Share on other sites

А Роналдо, ако го блъсне кола утре и умре ще остане в топ 3 в Бразилия и топ 5 света и никой от керливите наредени играчи БарЦилона не може да му стъпи на онази му работа. Когато Роналдо се е доказвал Роналдиньо и Ето о са лепели негови плакати по стените си.

АААААААААХААААААААХАААААААААА..... не, ще се скъсам от смях....

я ми кажи кога роналдинио и ето'о са лепели плакати на роналдо?... нека аз ти кажа, КОГАТО ИГРАЕШЕ В БАРСА.

Я ми кажи защо роналдо ще е в топ 3 на бразилия? защото беше добър играч когато играеше в барса и националния. Никой няма да помни игрите на роналндо в рел (и по-добре за него), защото той от както е там само издънки около него. Не напразно роналдо на скоро е заявил, че иска да се върне на Ноу камп, ама кой ще го пусне там в тази форма... такива манекени вече само в Реал ги взимат май, май...

 

и дано кола блсъне роналдо по-скоро, че може да отиде и в топ 10 с тия нескопосани изпълнения

Link to comment
Share on other sites

Да ве преди 3,4 години когато всеобичания Луис ван Гал беше начело и всичките помаци от 15 до 20 място ви правиха дубали, че по едно време и за отпадане са борихте единествения човек който помогна да остане в примера и който вкаравше всеки мач независимо от формата на отбора беше Хавиер Савиола. Млад суперталант, за да го пратите в Монако и да вземете онзи зевзек Жули - не Реал проваляли играчите! А не разбрах какво точно ти е виновен Сисиньо. Това е супер играч, абсолютно нищо лошо не мога да кажа. А Роналдо, ако го блъсне кола утре и умре ще остане в топ 3 в Бразилия и топ 5 света и никой от керливите наредени играчи БарЦилона не може да му стъпи на онази му работа. Когато Роналдо се е доказвал Роналдиньо и Ето о са лепели негови плакати по стените си. Ма то колелото се върти. На циганина с най-кривата мутра му остават 2 в най-добрия случай 3 години топ футбол. През това време ще му флезе някое говедо като Генаро Гатузо или Томас Гравесен ще го кунтузат 2,3 пъти, зъбатия ще почне да буксува и следват залгавията - "Барса в криза, Роналдиьо в Монако от новия сезон". :lol:

Роналдо беше феноменален в Барса. В Интер нищо не направи, а в Реал се развали напълно. Оуен беше голям нападател в Ливърпул отиде в Реал и се прецака. Бекъм е същата работа. Зидан в Ювентус беше друг, сега за нищо не става. Фиго в Барса беше играч, а Реал го развали. И заключението е, че който отиде в Реал залязва бавно, но славно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

абе peja, не разбирам какво всички плюете рони и ето'о. що не си погледнеш твоя отбор дето от сумати време не е виждал купа, ами се заяждаш само :huh:

питай весео, той говори за "моя" отбор, Барселона до миналата година не беше взимала купа от 19хх и някоя си - няма да споменавам КЕШ.

 

АААААААААХААААААААХАААААААААА..... не, ще се скъсам от смях....

я ми кажи кога роналдинио и ето'о са лепели плакати на роналдо?... нека аз ти кажа, КОГАТО ИГРАЕШЕ В БАРСА.

Я ми кажи защо роналдо ще е в топ 3 на бразилия? защото беше добър играч когато играеше в барса и националния. Никой няма да помни игрите на роналндо в рел (и по-добре за него), защото той от както е там само издънки около него. Не напразно роналдо на скоро е заявил, че иска да се върне на Ноу камп, ама кой ще го пусне там в тази форма... такива манекени вече само в Реал ги взимат май, май...

 

и дано кола блсъне роналдо по-скоро, че може да отиде и в топ 10 с тия нескопосани изпълнения

Роналдо ще е в топ 3 защото е Роналдо, не къде и кога е играл. Когато феномена носише Бразилия и ги докаравше със световни купи, Роналдиньо му е сваля снимки от интернет да му са кефи. Когато беше в Барселона си бараше ташаците и щи кажа защо се махна барцилона. Ръководството се е опитало да го измаме с пари и той премина в милано. Там беше кунтузен и всички разбирачи като вас му викахте "куция" и "сакатия" и сякви други истини. Той обаче изора всички на световното и Реал Мадрид му даде шанс и го взе под крилото си когато всички лишяди злорадстваха по негов адрес. И на мен не ми е приятно, че в момента не е във форма но първите две години в Реал той вкарваше по 50-60 гола на сезон. Но в живота е така, най-колортните личности са винаги на топа на устата. И Касано не вкарва, и Раул не вкарва и Баптища и Робиньо, но не дайте всички на гърба на Роналдо да качим, че по лесно. А това, че викаш на Роналдо "манекен" си е за твоя сметка.

 

Роналдо беше феноменален в Барса. В Интер нищо не направи, а в Реал се развали напълно. Оуен беше голям нападател в Ливърпул отиде в Реал и се прецака. Бекъм е същата работа. Зидан в Ювентус беше друг, сега за нищо не става. Фиго в Барса беше играч, а Реал го развали. И заключението е, че който отиде в Реал залязва бавно, но славно :bgrin:

За Роналдо казах вече. Оуен, ако беше толкова "голям" нападател нямаше да му бият шута от Анфийлд, при това за 8 милиона! Ако пък толкова беше невероятен Бенитез този сезон щеше да го вземе обратно на вместо Питър Крауч ;)

Link to comment
Share on other sites

За Роналдо казах вече. Оуен, ако беше толкова "голям" нападател нямаше да му бият шута от Анфийлд, при това за 8 милиона! Ако пък толкова беше невероятен Бенитез този сезон щеше да го вземе обратно на вместо Питър Крауч ;)

Оуен още на европейското се видя че има спад в играта и ливерпул гледаха да го продадат веднага, докато могат да му вземат повече пари. Реал богаташите веднага платиха за да имат още една звезда в отбора и да бъдат наистина отбора на звездите LOL :lol:. тва е мое лично мнение...

А за Роналдо в барселона едвали някой който е гледал негов мач тогава би казал сега, че си е барал ташаците.

А и как роналдо да не премине в реал (или друг не-италянски отбор), като там постоянно му чупиха краката. За кви крила ми горориш, кви чудеса. Той просто трябваше да се махне от там и каде по-добре от отбора на Звездите и манекените (само да отбележа че Роналдо не е манекен, просто килограмите не му го позволяват).

Земи разгледай темата има някаде описана тренировка на роналдо и сам ще разбереш за какво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Роналдо беше феноменален в Барса. В Интер нищо не направи, а в Реал се развали напълно. Оуен беше голям нападател в Ливърпул отиде в Реал и се прецака. Бекъм е същата работа. Зидан в Ювентус беше друг, сега за нищо не става. Фиго в Барса беше играч, а Реал го развали. И заключението е, че който отиде в Реал залязва бавно, но славно :bgrin:

Да, бе :lol: Зидан и Фиго толкова се развалиха в Реал, че постигнаха най-големия успех в кариерите си(спечелиха шампионската лига) И понеже играха толкова лошо за Реал от "Франс Футбол" решиха да им се присмиват, като им връчват Златната топка :D

Роналдо беше феноменален в единствения сезон, който игра в Барса, след което в Интер го преследваха контузии, а когато дойде в Реал за два сезона отбеляза общо 61 гола(направо срамно постижение за един нападател :lol: )

Оуен във всеки един от сеозоните си в Ливърпул бележеше между 10 и 20 гола, никога под 10 и никога под 20. Вкарвайки 16 за Реал наистина нещо се прецака :laughing1:

 

Вероятно трябва да си гений, за да прозреш, че играчи над 30 години залязват бавно и славно. Никой друг не би сетил за това.

Link to comment
Share on other sites

Роналдо беше феноменален в Барса. В Интер нищо не направи, а в Реал се развали напълно. Оуен беше голям нападател в Ливърпул отиде в Реал и се прецака. Бекъм е същата работа. Зидан в Ювентус беше друг, сега за нищо не става. Фиго в Барса беше играч, а Реал го развали. И заключението е, че който отиде в Реал залязва бавно, но славно :bgrin:

Абе ти си голям разбирач,бе!Мелачка да да...Зидан какво го сравняваш с Юве?Като тогава беше доста по-млад,нормално е сега да не е това,което беше.Сега е доста по-бавен,не може да гони играч с топка,който е с 10,12 години по-млад.За Фиго да бе...Спечели шампионската лига и първенство,че даже май и купата на краля на това ли му викаш разваляне?Роналдо преди години вкарваше по 2 гола на мач,Раул и той.Имаше 1 албумче навремето бяха пуснали да зарибяват лапетата с ШЛ и отзад пишеше кой има най-много титли,не е зле да погледнеш...

Link to comment
Share on other sites

о бяха пуснали да зарибяват лапетата с ШЛ и отзад пишеше кой има най-много титли,не е зле да погледнеш...

хубаво е да се погледне, жалко, че няма цветни снимки на повечето ви триумфи в ШЛ

Link to comment
Share on other sites

питай весео, той говори за "моя" отбор, Барселона до миналата година не беше взимала купа от 19хх и някоя си - няма да споменавам КЕШ.

 

Ама весео говори от що-годе безпристрастна позиция, симпатизирам на играта на Роналдиньо и съответно на Барселона, но не съм им фен. По-скоро мразя политиката на Реал.

 

хубаво е да се погледне, жалко, че няма цветни снимки на повечето ви триумфи в ШЛ

 

хаха, good one ;)

Link to comment
Share on other sites

Да вземем само последните 3 титли(98, 2000, 2002) На пръстите на едната ръка се броят отборите, които са печелили 3 пъти турнира в цялата си история ;)

Link to comment
Share on other sites

Вероятно трябва да си гений, за да прозреш, че играчи над 30 години залязват бавно и славно. Никой друг не би сетил за това.

що не го кажеш на ръководството на реал... или те искат играчи който да залязват бавно и славно...

апък тоя кадето ти е на аватара май залязва прекалено бавно. Колко години залязване направи вече в Реал, 3,4?

Link to comment
Share on other sites

Абре, някой може ли да намери запис на Атлетико и Севиля бе :D Маниакално нервен мач е бил.

Link to comment
Share on other sites

АААААААААХААААААААХАААААААААА..... не, ще се скъсам от смях....

я ми кажи кога роналдинио и ето'о са лепели плакати на роналдо?... нека аз ти кажа, КОГАТО ИГРАЕШЕ В БАРСА.

Я ми кажи защо роналдо ще е в топ 3 на бразилия? защото беше добър играч когато играеше в барса и националния. Никой няма да помни игрите на роналндо в рел (и по-добре за него), защото той от както е там само издънки около него. Не напразно роналдо на скоро е заявил, че иска да се върне на Ноу камп, ама кой ще го пусне там в тази форма... такива манекени вече само в Реал ги взимат май, май...

 

и дано кола блсъне роналдо по-скоро, че може да отиде и в топ 10 с тия нескопосани изпълнения

Първо, кои са тия ? Роналндо ... Рел ? Сигурно са добри питиета :huh:
Роналдо беше феноменален в Барса. В Интер нищо не направи, а в Реал се развали напълно. Оуен беше голям нападател в Ливърпул отиде в Реал и се прецака. Бекъм е същата работа. Зидан в Ювентус беше друг, сега за нищо не става. Фиго в Барса беше играч, а Реал го развали. И заключението е, че който отиде в Реал залязва бавно, но славно :bgrin:
Само, че Зидан в Юве не спечели ШЛ, Фиго в Реал къртеше по цял мач, Роналдо вкара 61 гола (само в Примера), Ето'о колко има ?

 

Ама весео говори от що-годе безпристрастна позиция, симпатизирам на играта на Роналдиньо и съответно на Барселона, но не съм им фен. По-скоро мразя политиката на Реал.
Старата политика на Реал ... както знаеш ония си хвана пътя :lol:
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...