Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

ТОП НОВИНА!

Флорентино Перес подаде уставка като президент на Реал Мадрид!!!

Edit: Това е съвсем прясно информация...

На спешно събрание на борда на директорите на Флорентино Перес е заявил решението си пред акционерите на клуба да отстъпи позицията си начело на белия клуб. Очаква се Емилио Бутрагеньо да заеме неговото място поне за сега до изборите. Още информация по-късно.

 

По мое мнение това е нож с две остриета. Добрата страна, е че Реал може да върне Винсенте Дел Боске и футбола да се възроди с нов началник. Лошата страна уставката е - Флорентино Перес е един от най-добрите и талантливи бизнесмени в Европа. След напускането му не се знае да ли Реал ще останат най-богатия клуб в света. По мое мнение, ако финанси забуксуват в даден момент не се чудете, ако Перес бъде преизбран.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Изобщо не е нож с две остриета, напускането на Перес ще е само в полза на Реал. Да, голям бизнесмен, но САМО бизнесмен - не може да купуваш само играчи, от които ще ти се развие пазара и рекламите, а в това време отборът да буксува защото има примерно 43284 нападателя звезди и нито 1 свестен защитник (давам пример, не се пенете).

 

Откри се купувача на Ботев :P

Link to comment
Share on other sites

Зарагоса били контузили Роналдиньо... ако не играе с/ъ Челси !%#$!%^@$ на тия :)

 

Добра новина за Реал. Сега току виж се пооправят... пожелавам им го искрено.

Link to comment
Share on other sites

Зарагоса били контузили Роналдиньо... ако не играе с/ъ Челси !%#$!%^@$ на тия :)

стига бе, тва не може да е истина. барса без рони е като пържени картофки без сирене :cry дано да го оправят до мача с чел$и :angry:

Link to comment
Share on other sites

ТОП НОВИНА!

Флорентино Перес подаде уставка като президент на Реал Мадрид!!!

Edit: Това е съвсем прясно информация...

На спешно събрание на борда на директорите на Флорентино Перес е заявил решението си пред акционерите на клуба да отстъпи позицията си начело на белия клуб. Очаква се Емилио Бутрагеньо да заеме неговото място поне за сега до изборите. Още информация по-късно.

 

По мое мнение това е нож с две остриета. Добрата страна, е че Реал може да върне Винсенте Дел Боске и футбола да се възроди с нов началник. Лошата страна уставката е - Флорентино Перес е един от най-добрите и талантливи бизнесмени в Европа. След напускането му не се знае да ли Реал ще останат най-богатия клуб в света. По мое мнение, ако финанси забуксуват в даден момент не се чудете, ако Перес бъде преизбран.

Евала...Най-накрая клуба отново ще тръгне нагоре. :) Временния президент се казва Фернандо Мартин Алварес.

Link to comment
Share on other sites

Интересни хора сте вие,феновете на Реал.Човекът дойде в критичен за клуба момент,когато ги грозеше съдба подобна на Фиорентина да речем.Изправи го за нула време на крака и успя да направи Реал в един момент наистина най-добрият отбор в света,такъв,какъвто отдавна не бе имало.А сега какво правите,плюете и се радвате,че си тръгва.Ако не бяха неговите милиони тези успехи,които натрупахте последните години и които може би ще имате в бъдеще,биха били немислими.Молете се да дойде някой наполовината добър колкото Перез.Бил купувал манекени.Еми всеки го прави поне веднаж,така и направи той с Бекъм.Всички други покупки са на добри играчи,с много бъдеще пред себе си.Единственият лош трансфер му е Майкъл Оуен,дайте шанс на другите.Ще видите че новият президент ще назначи просто нов трениор и ще използва основата на Реал на Перез.Просто тя е много солидна.Не мога да ви разбера,защото аз съм фен на Интер и макар за 10 години вече Морати да не е спечелил почти нищо и да не хвърля вече пари като преди,искам той да остане в клуба до живот.Може би има по-добри от него,но уважението за всички сторени до сега си остава.А вие поне такова отношение може да покажете,защото Перез е заслужил! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Интересни хора сте вие,феновете на Реал.Човекът дойде в критичен за клуба момент,когато ги грозеше съдба подобна на Фиорентина да речем.Изправи го за нула време на крака и успя да направи Реал в един момент наистина най-добрият отбор в света,такъв,какъвто отдавна не бе имало.А сега какво правите,плюете и се радвате,че си тръгва.Ако не бяха неговите милиони тези успехи,които натрупахте последните години и които може би ще имате в бъдеще,биха били немислими.Молете се да дойде някой наполовината добър колкото Перез.Бил купувал манекени.Еми всеки го прави поне веднаж,така и направи той с Бекъм.Всички други покупки са на добри играчи,с много бъдеще пред себе си.Единственият лош трансфер му е Майкъл Оуен,дайте шанс на другите.Ще видите че новият президент ще назначи просто нов трениор и ще използва основата на Реал на Перез.Просто тя е много солидна.Не мога да ви разбера,защото аз съм фен на Интер и макар за 10 години вече Морати да не е спечелил почти нищо и да не хвърля вече пари като преди,искам той да остане в клуба до живот.Може би има по-добри от него,но уважението за всички сторени до сега си остава.А вие поне такова отношение може да покажете,защото Перез е заслужил! :angry:

Някой да е казал,че е лош биснесмен?Никой...Купува играчи,които са се световно известни даже имаше случеи,когато дори не се беше консултирал с тренюра. :angry: Само защитаваше Роналдо през последните седмици,а Роналдо е пълна риба...Сега и с касано върви натам...Испанските вестници говореха и за Ибрахимович-за какво им е?пак ще има 10 човека нападатели,а защитата пълна дупка. :angry: Нямат нужда от играчи,просто трябва да се порасчисти отбора от некадърници(Роналдо,Бекам най-вече).Да дойдат момчета,които искат да играят и да печелят.А тия какво напълниха си гушите с пари и слава и не им пука за мачовете.Тук има вина и тренюра,да ги остави да търкат пейката няколко мача и ще видите как ще багат. :D Мача срещу Майорка-ми Касано влезна 7-8 минути и направи много повече отколко тоя дебелак Ливалдо за 80 минути(3 пъти барна топката,чака на гюме)

Лек ден :)

Link to comment
Share on other sites

Интересни хора сте вие,феновете на Реал.Човекът дойде в критичен за клуба момент,когато ги грозеше съдба подобна на Фиорентина да речем.Изправи го за нула време на крака и успя да направи Реал в един момент наистина най-добрият отбор в света,такъв,какъвто отдавна не бе имало.А сега какво правите,плюете и се радвате,че си тръгва.Ако не бяха неговите милиони тези успехи,които натрупахте последните години и които може би ще имате в бъдеще,биха били немислими.Молете се да дойде някой наполовината добър колкото Перез.Бил купувал манекени.Еми всеки го прави поне веднаж,така и направи той с Бекъм.Всички други покупки са на добри играчи,с много бъдеще пред себе си.Единственият лош трансфер му е Майкъл Оуен,дайте шанс на другите.Ще видите че новият президент ще назначи просто нов трениор и ще използва основата на Реал на Перез.Просто тя е много солидна.Не мога да ви разбера,защото аз съм фен на Интер и макар за 10 години вече Морати да не е спечелил почти нищо и да не хвърля вече пари като преди,искам той да остане в клуба до живот.Може би има по-добри от него,но уважението за всички сторени до сега си остава.А вие поне такова отношение може да покажете,защото Перез е заслужил! :angry:

Е ние какво общо имаме с решението на Перес? Ако някой ден Масимо Морати напусне Интер ти или който и да е от феновете на Милан с нищо не можете да промените решението му. А аз лично казах, че е нож с две остриета, което значи - колкото се радвам, че го няма, толкова и съжелявам. Може много титли да се зимат, няма ли пари нещата са зле, а при Перес подобни проблеми няма. Истината, е че Перес трябваше да напусне и като, че ли го стори с достойнство. Да не забравяме факта, Флорентино подава уставка за 2-ри път. Очевидно не успява да изгради футболен звяр, който да маже. Успехите му дойдоха, когато той пое поста, но отбора бе сръботен и той наследни един печеливш отбор и го развали след идването си. За пример ще дам Клаудио Раниери във Валенсия. Рафа Бентис му оставим ядро на тим, който направи дубъл за да дойде г-н Раниери и да осере пейзажа тотално. Перес даде обещания за титли за 3-ти порден (провален) сезон и трябваше да отговаря за провалите отново и реши съвсем мъжки да се оттегли. За разлика от Интер (моите уважения към Интернационале) за да съществува пълноценно, Реал Мадрид трябва да печели титли - или най-малкото да играе стабилно.

За мен добър президент ще е този, който:

1) върне Дел Боске

2) продаде: Бекъм, Иван Елгера, Раул Браво

3) остави на пейката: Зидан

4) привлече повече испански футболисти

5) остави един треньор повече един сезон

 

@Divaka

Няма да обиснявам от каква величина точно е Роналдо само ще кажа, че първите сезони с Реал той вкаравше по 30 гола на сезон. И ако не си забелязал играта на целия отбор не върви не само на Роналдо. В последните два мача нито Раул, нито Робиньо, нито Баптища или Касано вакраха, затова не си търси изкупителна жертва в бразилеца. Когато отбора тръгне, ще вкарват всички, ще вкарва и той. Според мен болнто място в Реал е центъра - Зидан. На години е и може би ще е полезен от скамейката. Ако се привлече офанзивен, криативен полузащитник като Тоти, Балак (какъвто е Роналдиньо за Барса), Мадрид ще останат много опасен тим. Ако съм един тренер, давам почивка на Зизу на скамейката и пускам фантазията и финеса на Робиньо да гради играта.

Link to comment
Share on other sites

@Divaka

Няма да обиснявам от каква величина точно е Роналдо само ще кажа, че първите сезони с Реал той вкаравше по 30 гола на сезон. И ако не си забелязал играта на целия отбор не върви не само на Роналдо. В последните два мача нито Раул, нито Робиньо, нито Баптища или Касано вакраха, затова не си търси изкупителна жертва в бразилеца. Когато отбора тръгне, ще вкарват всички, ще вкарва и той. Според мен болнто място в Реал е центъра - Зидан. На години е и може би ще е полезен от скамейката. Ако се привлече офанзивен, криативен полузащитник като Тоти, Балак (какъвто е Роналдиньо за Барса), Мадрид ще останат много опасен тим. Ако съм един тренер, давам почивка на Зизу на скамейката и пускам фантазията и финеса на Робиньо да гради играта.

Така е,съгласен съм,вкарваше...Но сега когато не го прави не виждам пречина цял мач да разкарва фланелката.

Link to comment
Share on other sites

Уважавам постъпката на Перез. Винаги ще се помни това, че той измъкна отбора от тежка финансова криза и за отрицателно време го превърна в машина за печелене на пари. Винаги ще се помнят и двете шампионски титли на Испания и тази в шапионската лига, които бяха спечелени от Реал под ръководството на Перез. Аз лично ще помня и десетките невероятни мачове на Реал, в които блестяха Фиго, Зидан, Роналдо, дори Бекъм и Оуен.

Тактиката да се привличат футболисти, които вече са постигнали огромни успехи в кариерите си и, на които се плащат заплати по стотици хиляди евро месечно, нямаше как да не доведе отборът до състоянието, в което се намира в момента. Перез обещаваше огромни успехи, но в последните 3 години такива липсваха, а пръскането на пари за трансфери се увеличаваше. Три години смятам, че е достатъчно дълъг период и вече беше време Перез да поеме отговорността си. Нормално е, когато човек, заемащ подобен ръководен пост не успее да осъществи поставените от самия него цели, да се оттегли.

Въпреки грешките му, които са многократно споменавани в тази тема, той остава в историята като третият президент на Реал Мадрид(след Сантиаго Бернабеу и Лоренцо Санс), по времето на чието ръководство отборът печели най-ценния европейски клубен трофей!

С оставката на Перез идва краят на един исторически период за клуба, в който имаше и срамни, но и славни моменти :)

Link to comment
Share on other sites

Едно детенце плачело на улицата в испанския град Барселона и минавайки една жена й станало жално за детенцето, отишла до него и го попитала:

- Защо плачеш?

- Защото мама ме бие.

- Оо, ами тогава да те закарам при тати.

- Не, и тати ме бие.

- А тогава къде да те закарам.

- Искам при Реал Мадрид, те никога не бият.

 

Вица е от dir.bg :D

Link to comment
Share on other sites

Тоя виц може да се приложи към абсолютно всеки отбор ;)

може, но злобота и простотията кво ли не прави ..

Link to comment
Share on other sites

не си спомням кога за последно атлетико са побеждавали в дербито ? не зависимо формата реал си ги мачка всяка година

Link to comment
Share on other sites

Woooooo

Добре, добре :). Дано поне Барса да дават :]

Да дават точки..ама по ТВ няма да ги дават :D Аре бе ЕК дигнете малко тия тарифи искам да гледам мачовете на любимия си отбор... :)

Link to comment
Share on other sites

Ох, този тъп, тъп Роналдо. Как може да изпусне дузпа в такъв важен момент !? Пълен клошар. Ей за тва трябва да се маха от отбора :angry: Аз предполагам, че и толкова е имало дузпа, но все пак ...

Link to comment
Share on other sites

Гледах мача и честно казано не очаквах подобна игра. Реал буквално прегазиха Валенсия на тяхния им стадион, не можеха да излезнат от тяхната половина. Роналдо изпусна дузпата, но и той си я направи. Лопес Каро беше пуснал доста експериментален състав и най-вече млада защита. Сисиньо ляв бек, Рамос и Салгадо и Арбеола централни защитници и Раул Браво от дясно. Схема 5-1 3-1. Диого, Гути, Баптища и Зизу полузащита и в нападение Раул. На скамейката седяха: Р. Карлош, Елгера, Роналдо, Робиньо, Касано. Защитна формация и все пак играхме все едно сме на Бернабеу. Съвсем заслужено трябваше да вземем 3-те точки, но лош късмет. Х не е лош резултат тъй като дава легитимен шанс и на двата отбора за борба. Най-вече съм доволен от качествента игра на Реал. Логично е Барселона да стане шампион, но докато те се готвят за 2 състезания Реал и Валенсия ще почиват и ще дебнат всеки един момент.

Link to comment
Share on other sites

Радвам се, че са играли добре, но пък от друга страна се ядосвам още повече, защото сме заслужавали победата.

Link to comment
Share on other sites

не стига, че свири измислена дузпа ами и червен карто му даде. карай и без това барса играят много безлично днес и едва ли щяха да победят с тая игра :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...