Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

Барса показва какво означава Рони за отбора.Много добро нападение но трагична защита според мен.Ако в сряда играем така..не знам!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Ако ние пък играем във вторник така, както последните два мача на Арсенал лошо им се пише :bgrin:

Когато се изтегли жребият преди два месеца, шансовете изглеждаха 50 на 50, но сега смятям, че са около 70 на 30 в наша полза :)

Link to comment
Share on other sites

Ако ние пък играем във вторник така, както последните два мача на Арсенал лошо им се пише :bgrin:

Когато се изтегли жребият преди два месеца, шансовете изглеждаха 50 на 50, но сега смятям, че са около 70 на 30 в наша полза :)

Никога не са били 50 на 50 - това са все пак Арсенал в ШЛ :bgrin:

Артилеристите май ги чака много бой... ;)

Link to comment
Share on other sites

Барса показва какво означава Рони за отбора.Много добро нападение но трагична защита според мен.Ако в сряда играем така..не знам!!!

Интересно мнение. Каква е връзката обаче на Роналдиньо със защитата? Косвена? :confused

Аз лично не го виждам често да се връща. Човека си има май предимно офанзивни функции, пък и няма лошо след като за това го бива.

Link to comment
Share on other sites

Интересно мнение. Каква е връзката обаче на Роналдиньо със защитата? Косвена? :confused

Аз лично не го виждам често да се връща. Човека си има май предимно офанзивни функции, пък и няма лошо след като за това го бива.

Еми аз не съм казал че Рони има функции в защитата.Казвам че означава много за отбора защото при завръщането му Барса вкарва 5 гола :confused Това имах предвид.А с него и без него защитата си е все трагична.Явно не си ме разбрал правилно ;)

Link to comment
Share on other sites

То хубаво при завръщането му, ама то 2 от тия 5 бяха автоголове на 1 от Бетис. Бая пари са му наляли :P . Иначе и Рони си вкара гол. Чуден играч си е.

Link to comment
Share on other sites

Ай кафа вече ве :angry1 Кой беше съдия?Начи мача е вървял към X и съдията пак,гг ве...Ето,че пак щяха да се осерат...

+това картона е директен...

Link to comment
Share on other sites

dunata,Divaka,не съм от Барселона,но искам да ви питам вие гледали ли сте изобщо мача а?Защото силно се съмнявам-айде спрете вече да се изказвате неподготвени - гледайте си смешния отсякъде балет, който за пореден път ще спечели...калъфките :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ай кафа вече ве :angry1 Кой беше съдия?Начи мача е вървял към X и съдията пак,гг ве...Ето,че пак щяха да се осерат...

+това картона е директен...

ами директен ще е, като го има :D

Link to comment
Share on other sites

dunata,Divaka,не съм от Барселона,но искам да ви питам вие гледали ли сте изобщо мача а?Защото силно се съмнявам-айде спрете вече да се изказвате неподготвени - гледайте си смешния отсякъде балет, който за пореден път ще спечели...калъфките :lol: :lol: :lol:
Аз отбелязвам как се е стигнало до победата ... не казвам, че победата е незаслужена, само че ОТНОВО е след червен картон ...
Link to comment
Share on other sites

Ся гледах репортаж от Барса-Сарагоса и вече си имам нов най-антипатичен испански отбор :) Съжалявам за GeorgiK, ама вече желая всичко най-лошо на тия расистчета, явно е било прекалено вече щом е искал Ето'о да напусне терена. Дано Еспаньол се класират за финала, че ако Депортиво скъсат гъза на Сарагоса на финала, то расистчетата може би ще играят в евротурнирите :angry:

 

Edit: Относно расизма като цяло - когато почнат да го приемат насериозно, а не цялата борба с него да се равнява на надписи "Let's kick racism out of football", може и да се преборят с него. Дали фенчетата на Сарагоса щяха да обиждат, ако знаеха, че за расистки обиди им се полага изхвърляне от първенството?

Link to comment
Share on other sites

дузпа имаше,червен картон имаше,расизъм имаше обаче....

какво са виновни футболистите на сарагоса за дейстията на феновете им ? НИЩО! така че veseo не виждам играчите и отбора какво са ти виновни :Р

Link to comment
Share on other sites

дузпа имаше,червен картон имаше,расизъм имаше обаче....

какво са виновни футболистите на сарагоса за дейстията на феновете им ? НИЩО! така че veseo не виждам играчите и отбора какво са ти виновни :Р

 

Аз искам феновете да ги боли, а друг начин освен отбора да страда - не виждам. Играчите ше си се махнат в даден момент, но феновете не :)

Link to comment
Share on other sites

Аз искам феновете да ги боли, а друг начин освен отбора да страда - не виждам. Играчите ше си се махнат в даден момент, но феновете не :)

 

освен ако негрите не се надигнат на бунт и не ги изтрепят :lol:

 

 

 

базикъм се :P

 

както и да е ... важното е футбола да е интересен :)

Link to comment
Share on other sites

освен ако негрите не се надигнат на бунт и не ги изтрепят :lol:

хахахаахах, тва ми хареса :lol: а ето'о да не им обръа внимание, ами да им шибне 3 гола един среден и онея фенчета да си глеат ралтата :pirate само Барса :excl:

 

едит: за феновете на реал ще кажа, че дузпата и червения картон си бяха абсолютно 100%, ако не вярвате гледайте някой репортаж ;)

Link to comment
Share on other sites

хахахаахах, тва ми хареса :lol: а ето'о да не им обръа внимание, ами да им шибне 3 гола един среден и онея фенчета да си глеат ралтата :pirate само Барса :excl:

 

едит: за феновете на реал ще кажа, че дузпата и червения картон си бяха абсолютно 100%, ако не вярвате гледайте някой репортаж ;)

 

еми аз съм фен на реал и видях за кво става въпрос...тоя път сичко беше реално :)

Link to comment
Share on other sites

еми аз съм фен на реал и видях за кво става въпрос...тоя път сичко беше реално :)

говорех за dunata и divaka :) иначе пак добър мач правите, яд ме е че един комшия ме разубеди да не го пусна 1-ца

Link to comment
Share on other sites

Oh, shit ! Роналдо играе ...

2:1 ... яко

Аве баси скапания тренюр...Разбирам титуляр ама поне да го сменя.Е баси кво го държи тоя Роналдо бати дървото,смени сички други па тоя седи.Еми Майорка играха добре през 2рото полувреме и заслужено победиха.Дузпа имаше. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...