Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
16' [0 - 1] D. Beckham

26' [0 - 2] D. Beckham

 

28' [1 - 2] J. Navas

30' [2 - 2] J. Saviola

34' [3 - 2] J. Saviola S. Ramos

45' [4 - 2] L. Fabiano

Дейба малоумниците! Дано 3-ти да останат, шот си го заслужават. И дано новия президент да изгони всички позоьори на Флорентино Перес!!!

Link to comment
Share on other sites

Дейба малоумниците! Дано 3-ти да останат, шот си го заслужават. И дано новия президент да изгони всички позоьори на Флорентино Перес!!!

2ри сме ве..Кво толкова се палиш от тая загуба...Далеч по-унижителни имаше..

Link to comment
Share on other sites

Не станаха 3-ти, а Осасуна се класираха за шампионската за смека на Севиля

http://www.soccerway.com//national/spain/first

 

Дали ще има бараж, или се гледа голова разлика/директни двубои? Защото в момента пишат по-напред Севиля...

Link to comment
Share on other sites

В Испания се гледат мачовете до колкото знам. Аз имам един въпрос Реал Мадрид изпадали ли са някога в по-долна група?

Link to comment
Share on other sites

В Испания се гледат мачовете до колкото знам. Аз имам един въпрос Реал Мадрид изпадали ли са някога в по-долна група?

В испания единственно Реал М., Барса и Атлетик Билбао не са изпадали...

 

http://www.soccerway.com//national/spain/first

 

Дали ще има бараж, или се гледа голова разлика/директни двубои? Защото в момента пишат по-напред Севиля...

Осасуна са в КЕШ. Севилия УЕФА... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

И аз съм чувал, че аржентинци и бразилци се обичат като българи и турци ;) А Зидан, че беше велик - беше. Но Роналдиньо в момента е най-добрия, колкото и на реал-феновете да не им харесва.

Link to comment
Share on other sites

Затова и не се говори толкова за Зидан и Рикелме взети заедно, колкото за Роналдиньо... Усмивката предраполага хората към добро отношение . Не да гледаш като теле (като Зидан и Рикелме)

Link to comment
Share on other sites

Затова и не се говори толкова за Зидан и Рикелме взети заедно, колкото за Роналдиньо... Усмивката предраполага хората към добро отношение . Не да гледаш като теле (като Зидан и Рикелме)

Айде бе,тия гледали като телета,ми циганинио как се смее ве?Като кон-1:1.

Link to comment
Share on other sites

Айде бе,тия гледали като телета,ми циганинио как се смее ве?Като кон-1:1.

Ти сам го каза - смее се ... няма значение като кво(като я прекара 8 пъти през ушите на цялата защита на Реал и вкара с рейд от 50 метра и като се засмее...)

Може би се смее от това , което прави с защитата ви всеки път и като вкара и си спомня за вас и пак му става смешно.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

От утре италианецът ще започне работа на "Сантяго Бернабеу".

 

Фабио Капело бе назначен за треньор в Реал (Мадрид), съобщи Ройтерс.

 

Италианецът пое поста ден след като си подаде оставката в Ювентус. За него това е завръщане на "Сантяго Бернабеу" след сезона 1996/97 г., когато изведе отбора до титлата в испанското първенство.

 

"Той се съгласи с всички условия и ще се присъедини към нас днес", уточни босът пред "Скай спортс нюз" преди около час.

 

Договорът, който са приготвили на Капело е тригодишен.

 

Утре италианецът ще бъде представен в клуба и ще започне работа.

Link to comment
Share on other sites

Чакам коментар от феновете относно "чистото" испанско първенство:

 

Зидан и още 4 зобали допинг

Четирима футболисти, участвали на световното първенство - Зинедин Зидан, Дейвид Бекъм, Роналдиньо и Раул, бяха замесени в испанския скандал с кръвен допинг, гръмнал в навечерието на Тур дьо Франс. Файлове с имената им били открити в 2 компютъра на скандалния д-р Еуфемиано Фуентес, който е специалист по хемотрансфузиите, съобщава италианският сайт sports.it

 

http://7sport.net/7sport/index.htm

Link to comment
Share on other sites

Разбира се,че ще зобят някои...Те да не са машини ве и те душа носят...Как мислиш изиграват толкова мачове.Ама не са само те,сигурно има и други,които не са хванати,просто медицината напредва...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Galliani: "Milan declares war on Real - you can write it like that - and it will do everything it can to make their life impossible.

 

http://goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=100276

 

Интересно :) Тъй като засяга и Милан и Реал го пускам в темите за испански и италиански футбол.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...