Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

Аз съм на 12,когато Real Мадрид запишат 20 поредни победи.А ние като имаме толкова отсъстващи не е ли същото бе разбирачо ;) ?Или и вие си мълчите.Чета ви само оправданията,еми и ние си имаме своите.А относно уважението нещо не виждам да се придържаш към високопaрните си слова.

Значи си на 12, защото Реал имат над 20 поредни победи или сигурно не си още разбрал, че точно Атлетико Мадрид ви прекъсна серията и Реал си остават рекордиор. Въобще не ми говори за кунтузии. Играичите, които са били или все още са извън контрол спрямо вашите са 1 към 10! А що се отнася до "високопaрните" ми слова си прав. Загубих всякъкво уважение, вече! Спрях и да пиша и от време на време хвърлям око на лишядните ви постове. И междудругото съвсем удачно ще е тази тема да се преименува на "Барселона сезон 05/06". Тук да речем от 50 души пишещи 45 са фенове на барцилона и 5 на реал. Май ще е добра идея да си отворим тема за Реал Мадрид, белким избегнем злобарите и комплекасарите и да ви оставим тук да си говорите колко велик отбор е барЦилона до като не минат 2,3 сезона, изпаднате на 19 място и започнете да се борите за изпадане, както съвсем случайно беше преди 3 сезона по времето на многоуважавания Луис Ван Гал

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Ставаше въпрос за този сезон.Какви лeшоядни постове,що не се стегнеш.Ако някои си избива комплексите то това си ти.И за твое сведение рекордната серия в примера division е на real м. 15 поредни победи,а ние имахме 14(плюс това говорих за победи във всички турнири)Ами като си такъв разбирач,та и години познаваш,защо не си отвориш една темичка за Real М,та да ти е рахат на душата.Tи какво очакваш-да четеш само сладки постове за Real колко са велики и т.н.И за да не си хабим излишно нервите с теб двамата тази вечер, ти желая лека нош.

Link to comment
Share on other sites

...

абе, peja, не знам кой е комплексар при условие, че ти се появяваш само при загуби на барса. наистна нз кой избива комплекси тука :pirate

Link to comment
Share on other sites

абе, peja, не знам кой е комплексар при условие, че ти се появяваш само при загуби на барса. наистна нз кой избива комплекси тука :pirate

Ти добре ли си ве !! Реал Мадрид не загуби мач два месеца, нещо да съм казал през тва време !? Ша ми говори онзи палячо за рекорди... минус 8 КЕШа и минус 11 шампионски титли..ма не барса имали 20 поредни победи...ми избива ма на смях в крайна сметка :lol:

Link to comment
Share on other sites

А бе не може ле поне веднъж да се коментират мачовете, а не кой какво е спечелил преди 20 години. Какво значение има какво са направили Реал, какво Барселона преди време. Темата е за сезон 2005/06. Колкото до това кой колко фенове имал: "45 са фенове на барцилона и 5 на реал" - за съжаление в БГ е така, който "пичели" с него са феновете. Аз харесвам Барса още от времето на Стоичков, но преди 3-4 години когато Реал къртеше, феновете на Барса не бяха толкова много (говоря за БГ), сега е обратното. Напълно нормално, защото какви фенове може да има в България при положение, че вече даже трудно могат да се гледат мачовете по телевизията. Фен си, ако можеш да отидеш на стадиона и да гледаш твоя "отбор" кви са тия луди фенове дето гледат 2 пъти месечно отборът си "на живо" пред 14 инчовия телевизор.

 

След това отклонения да се насоча към темата, за която първоначално щях да пиша - глупавата грешка на Валдес. Как може да направи такава простотия :confused Това професионален футболист ли е? Много съм разочарован. Иначе, има рефлекса, но отдавна трябваше да изчисти подобни грешки. В Барселона винаги има вратарски кризи. Валдез, все пак става, като изключим подобни фатални грешки, които прави баш когато не трябва. Кофти ми е, че супер вратар като Рейна беше пуснат с лека ръка извън отбора.

Link to comment
Share on other sites

Помня, че когато играха Браселона и Валенсия през есента и свършиха 2:2, Валдес направи почти същата глупост и отново Давид Вия се възползва и вкара :)

Link to comment
Share on other sites

Ти добре ли си ве !! Реал Мадрид не загуби мач два месеца, нещо да съм казал през тва време !? Ша ми говори онзи палячо за рекорди... минус 8 КЕШа и минус 11 шампионски титли..ма не барса имали 20 поредни победи...ми избива ма на смях в крайна сметка :lol:

Абе палячо си ти бе нещастен комплексар такъв.Скрий се някъде

Link to comment
Share on other sites

РЕАЛ (М) [3 : 0] САРАГОСА

полувреме

 

 

ХАХАХАХАХАХАХА, Реал мажат тоя мач :)Ако отстранят Сарагоса въпреки големия пасив ще ми се вдигнат много в очите ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе палячо си ти бе нещастен комплексар такъв.Скрий се някъде
Аре по-спокойно де ... нали за някакво уважение говорихте, к'во стана !?

 

А за мача - тея хора не са наред... Как може един мач да паднеш с 5 гола разлика и на следващия за 10 минути да ги разпориш !? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Браво на Реал-ци :P

Ще се накефя да отстранят Сарагоса със 6-7 гола :punk

Късмет им желая и чакам да вкарат всички бразилци по два пъти ;)

Link to comment
Share on other sites

Чудото не се случи.....Такива мачове често стават в турнири в които схемата е на разменено гостуване.Както стана лятото и със Селтик и Артмедия,там даже замалко да си разменят загуби с по 0-5. :)

Link to comment
Share on other sites

всичко е мотивация! качествата дори не са чак толкова важен фактор !!!

 

Това е изказване в стил 'Стоичков' :D Но не е само това критерия,за да играеш добре и да побеждаваш ;)

Link to comment
Share on other sites

Eee, браво на Реал! 4 гола не е зле, но щеще да е незаслужено, ако Сарагоса отпаднеха. Все пак в първия мач само Милито набута 4 гола :) За купата Сарагоса имат доста успехи, а в примера се дънят доста - гледам, че са чак 10-ти. Честно казано след като отстраниха последователно Барса и Реал определено събудиха интерес в мен и ще ги наблюдавам със симпатии до края на сезона.

Link to comment
Share on other sites

Ами Реал Сарагоса си е средняшки отбор. Преди 2-3 години дори отпаднахме, че и последни бяхме. Върнахме се с триста зора, но пък веднага. Оттогава сме все около 10ката, но никога не сме близо до европейските турнири. Единственият ни шанс е Копа дел Рей, която я взехме преди две години. Тая година пак натам отиват нещата. Там сме си силни явно...независимо от играчи, треньори, времена... Все пак доволно де... Ние поне ще вземем трофей...Реал Мадрид няма...

Link to comment
Share on other sites

Жалко за Реал (Мадрид), добре започнаха, но после явно са се поотпуснали :(. Само 1 гол им трябваше, но не стана. Поне срама не е чак толкова голям. След онова 6:1 нещата изглеждаха изключително негативно, но сега малко се пооправиха :). Дано това да продължи за напред и да побеждават :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам дали само аз съм получил warn,защо този Peja започна с обидите.Искам справедливост :angry: А относно вчерашният мач доста хора спечелиха or еврофутбол като го играха 4+ на 0. :)

Link to comment
Share on other sites

не мога да разбера как един отбор може в първите 10мин да отбележи 3 гола и след това да не може да отбележи до края поне 2... обикновено такъв развой на мач би скършил противника, освен ако отбора, който води в резултата не спре да играе.... само че в случая те знаеха, че не трябва да спират да играят.... Ако за Барселона можеше да се каже, че са отписали купата и ще гонят ШЛ и титла(почти на 100% сигурна), то за Реал това беше единствения турнир, в който имаха реални шансове за трофей...

Сарагоса явно заслужават да спечелят купата..

Link to comment
Share on other sites

Реал Мадрид няма...

Ти па отде си сигурен,че няма?Що не дочакаме края на шибаните сезони,аман от професори...Кво ви е направил Реал?А да преди 2-3 години точица едвам фащахте(в Европа и в Испания)...Ако не фанат титла не фанат,кво да се прай,но може и да фанат...Вижда се,че БарЦилона лека полека губят точки и едвали това ще са единствените,колкото до ШЛ сичко е жребий...

И аз казвам БарЦилона няма да хванат титла тая година.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми някъде между двата крачола, дали Барса ще вземат титлата. За разлика от всичко останали тук аз не съм на темата "Бацелона са ебаняци-->Реал са педеруги". Доста явно ми се види, че Реал няма да вземат нищо тая година и го споменах. А пък го споменах като още една точка отгоре за работата на моя пък любим отбор в Испания (да, някой може и да има друг любим отбор освен ония двата споменати).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...