Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

Ето'о отива под наем само за 3 месеца!Ще пропусне първият полусезон на следващия сезон :)

Да, 3 месеца, ко са репчиш толкова peja? Циганин, миганин, ама барса ще вземат добри пари от тази далавера, а и за да го правят си имат нещо на ум. Аз като гледам с каква лекота вече за 2-ри път печелят в испания не мисля че ще им е много по-трудно 1 полу-сезон без Ето'о. А и всички знаем че всичко вече е пари. незнам колко ще спечели от това барса, но щом го правят не мисля че ще е малко...

 

edit: сега като прочетох това:

'Детайли по договора не се споменават, но се съобщава, че един от пунктовете по него ще е създаването на футболна академия "Ал Итихад Ето'О" в Камерун със съдействието на нападателя.

'

 

Човекът иска да подпомогне развитието на футбола в страната си,така че няма какво да се смеете,супер благородно и извисено е всичко,няма замесен никакъв меркантилизъм ;) :)

Си мисля, че причните може и да са други, но важното е че има причини и загубата от няколко месеца без Ето'о не е голяма...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

аз продължавам да си мисля, че анри ще дойде в барса. все пак не сключва нов договор с арсенал и държи шефвете си в шах. може би изчаква да приключи участието на отбора в ШЛ за да няма някакви сътресения и в тези важни мачове морала на артилеристите да падне рязко :) от друга страна барса напрактика ще остане без напдатели, защото ларсон се маха, а както се вижда ето'о също ще отсъства един полусезон. така че може и да не е анри, но определено ще трябва един нападател да се вземе :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ако Анри дойде няма да е зле, ще се впише в играта на Барса за доста кратко време (според мен). Вчера някой гледа ли мача с Виляреал? Кой вкара гола, че не бачка livescore

Link to comment
Share on other sites

Ако Анри дойде няма да е зле, ще се впише в играта на Барса за доста кратко време (според мен). Вчера някой гледа ли мача с Виляреал? Кой вкара гола, че не бачка livescore

 

 

Защо задаваш риторични въпроси?Естествено,че Сами Ето'о :lol: ;) Гледам,че коефициента за Реал срещу Хетафе е добър,ще ги пусна,дано не ме издънят пак :rolleyes:

 

 

http://s37.yousendit.com/d.aspx?id=1QYSC4U...U92577A6Q5XEZ16 - download на гола ;)

Link to comment
Share on other sites

Защо задаваш риторични въпроси?Естествено,че Сами Ето'о :lol: ;) Гледам,че коефициента за Реал срещу Хетафе е добър,ще ги пусна,дано не ме издънят пак :rolleyes:

http://s37.yousendit.com/d.aspx?id=1QYSC4U...U92577A6Q5XEZ16 - download на гола ;)

Реал май те прецакаха а? Аз съм се научил да не пускам на тях, защото имат навика да падат от слабите :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.sport1.bg/sport1/node/16585

Анчелоти все пак ще поеме Реал Мадрид

Още идния четвъртък Карло Анчелоти може да бъде представен в ролята си на нов наставник на Реал Мадрид, твърди испанското столично радио "Кадена сер".

 

Според медията италианският специалист със сигурност ще поеме "белия балет", въпреки че наскоро удължи контракта си с Милан. Анчелоти обаче е поставил следното условие - на "Бернабеу" да пристигне Тиери Анри.

aйде дано стане

Link to comment
Share on other sites

нямах предвид да стане за футболиста :D

анчелоти не е чак толкова лош тренъор. като се замислиш миналата година финал за ШЛ, който ако не беше лудия късмет на л-пул щяхте да спечелите, а тази най-малко полуфинал, което не е никак лошо :) вярно е че направи и доста странни смени, както срещу лионт така и срещу барса и имам чувство, че разчита доста на късмета :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Според мен Анчелоти е най-лошия вариянт за Реал. Никога не съм го харесвал като треньор. Надявам се да дойде Венгер или Капело, дори Свен Горан Ериксон, но не и Анчелоти :angry:

Link to comment
Share on other sites

според радио "Каталуня" Барселона официално ще потвърди привличането на Тиери Анри след евентуалния финал в ШЛ.

 

Информацията не е потвърдена от клуба и Анри, така че да не се пренадъхваме много :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

анчелоти не е чак толкова лош тренъор.

 

Като изключим, че се очертава втора година валат (освен ако не извадим късмет да вкараме бърз гол в реванша и после квото стане), уникално тъпата му трансферна политика (ДЪРТИ защитници), странните му смени и явната невъзможност да надъха играчите срещу по-малките отбори (реално, основна причина защо сме без титла втора година подред) е добър, да. Ама изключенията стават доста ;) Пожелавам го на Реал :P

Link to comment
Share on other sites

Доста от давна се знае, че Анчелоти ще поеме Реал. Аз лично не искам да идва по редица причини. Мои фаворити са Капело, Хидинк (който пое Русия), Моуриньо и Дел Боске. Какво ше направи Анчелоти? Най-много да го израт него заедно с президента Мартин по някое време следващия сезон след срамна загуба от Реал Мурсия на Бернабеу. Въпроса е че ще се пропилее още един сезон. Вече мамицата им ако не си оправат бакиите тази година.

Иначе сигурна информация посочва, че на Бернабеу ще дойдат Криситан Киву от Рома, Диара от Лион и Ашли Коул от Арсенал. Този Анри го забравете. Това са абсолютно малоумни спекулации, които се циркулират в медиите за да си създават работа, че иначе.... Анри ще остане в Арсенал 99%. Никога и никъде няма да е тази звезда, която е в момента и никога името му няма да тежи толкова колкото тежи в Лондон. Ако все пак му скимне на магиосника да смени фанелките, то бъдете сигурни, че това ще е Реал Мадрид. И въобще да не ви учудва. Всички играчи, които са играли или играят в Барселона първоначално са искали да играят в Мадрид. Това е случачят с Роналдиньо и Ето о. За жалост тогава Перез искаше да прави мангизи и взе един зализан дрисльо навместо бразилския плеймейкър. За Ето о няма да говоря. Помните сигурно, че именно той целуваше знамето на Реал Мадрид.

Link to comment
Share on other sites

Преврат в Реал (Мадрид)

Съветът на директорите свали президента Фернандо Мартин и свика клубни избори

 

Съветът на директорите на Реал (Мадрид) принуди президента на клуба Фернандо Мартин да хвърли оставка в сряда вечерта. Ръководството реши да свика избори след края на сезона в Испания. Най-вероятно те ще се проведат на 2 юли.

"Бордът се съгласи единодушно да свика президентски избори - заяви говорителят на Реал Енрике Санчес. - Мислим, че това е в интересите на клуба. Оставката на Мартин бе приета, за да могат те да се състоят. Взехме решението след продължителни дебати."

Мартин се задържа на поста едва 58 дни и бе свален с 15 срещу 1 гласа. Той не изпълни обещанието си да назначи нов треньор до края на март. Испанските медии твърдяха, че №1 в списъка му е бил треньорът на Милан Карло Анчелоти, следван от английския селекционер Свен-Горан Ериксон. Мандатът на Мартин бе до 2008 година.

Най-възрастният директор на клуба Луис Гомес Монтехано (83 г.) ще изпълнява функциите на президент до изборите. Той е третият шеф на Реал този сезон след Флорентино Перес и Мартин.

"Бордът ще продължи работата си - подчерта Санчес. - Няма да участваме в дебата за новите попълнения. Целта е да направим отбора шампион догодина."

 

Новият президент е човек на Флорентино

 

83-годишният предприемач Луис Гомес Монтехано, който ще изпълнява функциите на президент на Реал (Мадрид) до изборите в клуба през лятото, минава за човек на бившия шеф Флорентино Перес. Гомес Монтехано е член на клуба от 1957 година. Той беше част от екипа на Перес, с който последният се яви на изборите през 1995 година, и член на борда на директорите от 2000 година, след като Флорентино стана президент.

Link to comment
Share on other sites

Тиери Анри все по-близо до Барселона

 

Нападателят на Арсенал и френския национален отбор по футбол Тиери Анри е все по-близо до трансфер в Барселона, съобщават испанските медии.

 

Капитанът на Арсенал вече си е купил къща в Барселона, съобщава вестник "Спорт", което е сигурен знак за предстоящ трансфер.

 

Изданието допълва, че с този ход Тиери Анри е показал категорично, че следващия му клуб ще е Барселона, въпреки сериозния интерес към него и от Реал.

 

Анри все още не е обявил официално дали ще продължи договора си с лондончани, въпреки настояванията за това на мениджъра на Арсенал Арсен Венгер.

 

Бъдещето на футболиста ще стане ясно след финала в Шампионската лига, в който неговия Арсенал среща именно Барселона.

 

 

Дано ..... :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Тиери Анри все по-близо до Барселона

 

Нападателят на Арсенал и френския национален отбор по футбол Тиери Анри е все по-близо до трансфер в Барселона, съобщават испанските медии.

 

Капитанът на Арсенал вече си е купил къща в Барселона, съобщава вестник "Спорт", което е сигурен знак за предстоящ трансфер.

 

Изданието допълва, че с този ход Тиери Анри е показал категорично, че следващия му клуб ще е Барселона, въпреки сериозния интерес към него и от Реал.

 

Анри все още не е обявил официално дали ще продължи договора си с лондончани, въпреки настояванията за това на мениджъра на Арсенал Арсен Венгер.

 

Бъдещето на футболиста ще стане ясно след финала в Шампионската лига, в който неговия Арсенал среща именно Барселона.

Дано ..... :punk :punk

Много ще е глупаво да си купиш къща на място на което не си 100% сигурен че ще живееш. Всичко може да стане и трансфера да се провали... Не ми се вярва това, ама дано :)

Link to comment
Share on other sites

Боли го него, толкова пари ще земе с който и да подпише за 5 къщи :)

мда... пък може и да си е купува само за почивка през лятото :)

Link to comment
Share on other sites

ако мачът завърши така можем да си честитим титлата :beerchug

 

 

айде честита титла на всички фенове, пожелания за радости и успехи с любимия отбор и догодина :love:

Link to comment
Share on other sites

аре каталунци честита да ви е титлата

 

Мерси,мерси :) Успех в борбата за второто място ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...