Jump to content
BulForum.com

Харесваме Не ме Харесва


Recommended Posts

всяка жена знае още в първите няколко минути от срещата й с някои мъж, дали ще му върже, дали ще прави секс с него и тн:)

Абсолютно съм съгласен с твърдението, въпреки че някои жени го отричат :)

Една беше казала: деля мъжете на sex-възможни и sex-невъзможни.

 

Правете си изводите сами :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply
Виж гледай си живота:) Тази мадама я остави в графа приятели:).....Пък може и да я поядосаш малко, да я пробваш как ще реагира ако й кажеш, че излизаш с друга мадама:)

 

Да ама някой мадами не вързват на този номер даже може да започнат да те насърчават в начинанието както ми се случи на мен.

Link to comment
Share on other sites

Според мен тя не те харесва, в любовния смиъл на думата. 2-3 ко ще и 16 път да й говориш резултата ще е все един и същи.

Това момиче според мен има бясна нужда от свалка и от това някои мъж да и обърне внимание. Затова ти се обажда и те търси и намеци и така нататък. Така някак си се чуства желана.

Виж гледай си живота:) Тази мадама я остави в графа приятели:).....

Мамка му и на мен ми беше идвало тва на ум и според мен има мн голяма истина в тва дето го казваш за това ще постъпя така както съм обяснил по горе просто ще изчезна от хоризонта за извесно време. Ако не ме харесва ще ме търси 2-3 пъти и ако види че аз съм изгубил интерес ще се откаже ако ли не Тогава ще си поговоря с нея
Link to comment
Share on other sites

Мамка му и на мен ми беше идвало тва на ум и според мен има мн голяма истина в тва дето го казваш за това ще постъпя така както съм обяснил по горе просто ще изчезна от хоризонта за извесно време. Ако не ме харесва ще ме търси 2-3 пъти и ако види че аз съм изгубил интерес ще се откаже ако ли не Тогава ще си поговоря с нея

Хм,изчезването не е добър вариант - нещата остават все толкова неизяснени и ще започнеш да си правиш изводи от неща,които може би са незначителни.Всяка крачка,различна от директен разговор,може само да обърка историята...

Link to comment
Share on other sites

picho, slushai kvo moga as da ti kaja, imal sam niakolko takiva slu4ai, zabravi nishto niama da stane, she stradash okolo godina nai mn i posle shti mine. Kolkoto po barzo si namerish druga po dobre za teb za na4alo shte ti pisva barzo, ama ti gi smeniai i skoro 6te se poiavi momi4e koeto niama da iskash da zamenish s nikoq i tq ste e sas sashtite namerenia kam teb. A s tova momi4e badi priatel s neia vinagi i postoiano kakto sam i az v moia si variant. Takava e moiata situacia poznavam i drugi hora s takiva situacii i e taka...

 

A nqma po hubavo ot tova da imash super dobra priatelka, da te savetva ti da q savetva6 da vi e qko zaedno i da ne ste ni6to pove4e ot priateli, vervai mi..

Link to comment
Share on other sites

Според мен просто не знае кво иска в момента с повечето момичета е така.

В момента? Дано е моментно, но не вярвам. 90% от жените така и не разбират какво искат точно.

Мнението на Скорпиона е много правилно в случая. И аз така мисля.

Link to comment
Share on other sites

Мамка му и на мен ми беше идвало тва на ум и според мен има мн голяма истина в тва дето го казваш за това ще постъпя така както съм обяснил по горе просто ще изчезна от хоризонта за извесно време. Ако не ме харесва ще ме търси 2-3 пъти и ако види че аз съм изгубил интерес ще се откаже ако ли не Тогава ще си поговоря с нея

 

Хммм.....пасивната тактика. Почти всеки един човек, на който му откажат 2-3 пъти може да не загуби интерес, но може после да го е срам или да го е страх да се обади 4-ти път. Т.е. ти си правиш извод, който може и да не е реален:)

Е, все пак решението какво ще правиш си е твое.

Link to comment
Share on other sites

Пичове до колкото се познавам изчезването от хоризонта няма да продължи дълго най-мн две седмици и тъй като ми се налага да отсъствам за точно толкова време за тва предприемам такива действия(по-точно бездействия) :D . Друго с нея сме така да се каже супер добри приятели почти всичко си споделяме почти всеки ден се чуваме. Просто искам да видя дали докато ме няма дали ще търси връска с мен. Уверявам ви че ще говоря с нея то в един момет няма да ми остане друго.

Link to comment
Share on other sites

Олелееее, цяла година да се тормози?! Стига бе?!

При номера с изчезването ти ще си този, който ще се тормози повече. "Ама тя що не ми се обажда?!", "да не ми се разсърди", "добре де, ама какво искаше да каже ония път с еди-какво си", "а дали ще ми се обади" и много вероятно няма да ти издържат нервите...

Говориш за приятелство, замисли се над тази дума. Да, ясно ми е, понеже си хлътнал по нея и си готов да направиш много за нея, това я кефи, макар и да е наясно защо го правиш, на нея пак й е приятно. Котките обичат да си играят. Но какво прави тя за теб? Замисли се малко над 'приятелството' ви. Също така се замисли ако изчезнат чувствата ти към нея дали би правил толкова за нея?

 

maddrum това за минутите съм го чувал от един твой авер - Кольо, a.k.a. Николета ;)

Link to comment
Share on other sites

Най-често задавания въпрос: "Какво да правя?"

Аз ще ти кажа какво харесвам и какво не харесвам като поведение в мъжете.

Мразя да си говорим за чувства. Ако разбера, че някой тръгне да ми говори за това, направо ме обзема луда паника. Самото отношение говори достатъчно-дали когато ме гледа очите му играят, дали ми се усмихва често, дали търси допира на тялото ми или само топлината на тялото ми(случвало ли ви се е да сте толкова близо до някого, че да усещате топлината на тялото му така, все едно сте прегърнати?), колко често споменава името ми и т.н. и т.н. Не обичам да ми правят комплименти и да ми казват каква съм била-чувствам се неловко и винаги усещам някаква подмолност... Пък и не обичам някой да е с мен заради нещо. Предпочитам да е въпреки всичко. И въпреки всичко много рядко обичам да получавам това, което не харесвам... Колкото са различни жените една от друга, толкова са различни и състоянията, в които изпада всяка една. Тази цялата история може да е породена от желанието й да се потрудиш малко повече за нея. Възможно е и да флиртува, защото обича флирта. mobo, не познавам жена, която да не обича флирта и която да не флиртува, само защото е изгубила малко от самоувереността си.

Човек не оценява това, което притежава. Накарай я да си помисли, че те е изгубила. Дръж се мъжки, съвсем приятелски и остави езика на тялото да си върши своето, т.е. основното. Ако наистина държи на тебе, тя ще те търси сама, докато не извърви 99% от пътя на първата крачка, която ти трябва да завършиш :) А до тогава може и да си разбрал какво всъщност означава за тебе тя.

Link to comment
Share on other sites

:huh: juji отхвърли единствените неща по които си мислех,че си приличат жените- комплименти, разговори за чувства ,разговор за нея ,сериали и т.н.....

 

Але тип, тая да не е Анджелина Джоли ле майна?

След влак и жена не се тича.

Пък и кви са тия идей за криеница.?

Бъди точен и ясен ,и всичко ще се знае.

От личен опит ти го казвам само дето аз реших да че второ "Ами ,не" не ми се чува и тръгнах с неината най-добра приятелка.Те взеха че се скараха и накрая излезнах аз виновен.И така изгубих и двете :cry .

Link to comment
Share on other sites

Пичове до колкото се познавам изчезването от хоризонта няма да продължи дълго най-мн две седмици и тъй като ми се налага да отсъствам за точно толкова време за тва предприемам такива действия(по-точно бездействия) :D . Друго с нея сме така да се каже супер добри приятели почти всичко си споделяме почти всеки ден се чуваме. Просто искам да видя дали докато ме няма дали ще търси връска с мен. Уверявам ви че ще говоря с нея то в един момет няма да ми остане друго.

Чукайте се по приятелски - чиста работа :)

Link to comment
Share on other sites

утрепах се да търся едно сравнение и да го цитирам тука. ставаше дума, че жена да ти каже "харесвам те само като приятел" е все едно от фирмата, в която кандидатсвташ за работа, да ти отговорят "вие сте чудесен кандидат, отговарящ на всички наши изисквания, но няма да назначим вас, а някой по-нискоквалифициран......" и продължаваше още доста и беше много вярно и забавно.

моля който го открие да го цитира тука, та да си го сейв-на.

а и освен това ще му е полезно на сопственика на топика да го погледне.

Link to comment
Share on other sites

Така, да се разпиша и аз... Дадох си труда да прочета всички мнения. Доста хора са били с твоя проблем. Аз няма да се опитвам да го разнищвам, тъй като чувствата са нещо уникално и макар и да си мисля че мога, всъщност никога не ще успея истински да се поставя на мястото ти. Мога само да споделя своята философия.

 

ВИНАГИ, когато някоя жена ми е харесвала, съм и го показвал директно! Ако ми е харесвала много, съм бил упорит и настоятелен, дори предполагам на моменти нахален. Не казвам, че винаги нещата са се увенчавали с успех, но аз винаги съм ОПИТВАЛ!!! Сега, като се обърна назад не съжалявам за нищо. Вярно е, че съм получавал и груби откази, но съм имал и някои доста добри екземпляри:P Не съжалявам за абсолютно нищо, което съм сторил или казал.

 

Така че, моят съвет е, ако имаш чувства към нея - бъди настойчив, упорит, бори се за любовта си. Прави и романтични подаръци, използвай всеки сгоден случай, за да и покажеш, че искаш да си с нея. Не мога да разбера някои, които ти предлагат да почакаш, да се скриеш, да не и се обаждаш... Какви са тея игрички???

 

Както обичам да казвам: Ти я хвани за паник бутона, пък то веднага ще се разбере ще ти върже ли или не...

 

НЕ ПРИЕМАЙ ДУМИТЕ МИ БУКВАЛНО! НАВСЯКЪДЕ В ПРИРОДАТА МЪЖКИТЕ СЕ БИЯТ ЗА ВНИМАНИЕТО НА ЖЕНСКИТЕ! БЪДИ БОЕЦ И ТИ! ЩОМ Я ИСКАШ ТОЛКОВА МНОГО, ПРОСТО ИДИ И СИ Я ВЗЕМИ КАКВОТО И ДА ТИ СТРУВА!

Link to comment
Share on other sites

БЪДИ БОЕЦ И ТИ! ЩОМ Я ИСКАШ ТОЛКОВА МНОГО, ПРОСТО ИДИ И СИ Я ВЗЕМИ КАКВОТО И ДА ТИ СТРУВА!

 

дуде,не давай такива съвети бе,пича може да те разбере буквално и тогава ще стане едно мазало :punk

нали знаеш-с бухалката в главата и айде в пещерата да прави компания на мамута :D

Link to comment
Share on other sites

ВИНАГИ, когато някоя жена ми е харесвала, съм и го показвал директно! Ако ми е харесвала много, съм бил упорит и настоятелен, дори предполагам на моменти нахален. Не казвам, че винаги нещата са се увенчавали с успех, но аз винаги съм ОПИТВАЛ!!! Сега, като се обърна назад не съжалявам за нищо. Вярно е, че съм получавал и груби откази, но съм имал и някои доста добри екземпляри:P Не съжалявам за абсолютно нищо, което съм сторил или казал.

 

Аз съм същия

Направи това което ти е казал AssassiN е моето мнение.Действай директно и няма смисъл да си губиш времето ;)

Основна грешка при мъжете е,че не могат да открият качествата и чара в друго момиче в сравнение с тази,която са харесвали преди.

Link to comment
Share on other sites

Най-често задавания въпрос: "Какво да правя?"

Аз ще ти кажа какво харесвам и какво не харесвам като поведение в мъжете.

Мразя да си говорим за чувства. Ако разбера, че някой тръгне да ми говори за това, направо ме обзема луда паника. Самото отношение говори достатъчно-дали когато ме гледа очите му играят, дали ми се усмихва често, дали търси допира на тялото ми или само топлината на тялото ми(случвало ли ви се е да сте толкова близо до някого, че да усещате топлината на тялото му така, все едно сте прегърнати?), колко често споменава името ми и т.н. и т.н. Не обичам да ми правят комплименти и да ми казват каква съм била-чувствам се неловко и винаги усещам някаква подмолност... Пък и не обичам някой да е с мен заради нещо. Предпочитам да е въпреки всичко. И въпреки всичко много рядко обичам да получавам това, което не харесвам... Колкото  са различни жените една от друга, толкова са различни и състоянията, в които изпада всяка една.  Тази цялата история може да е породена от желанието й да се потрудиш малко повече за нея. Възможно е и да флиртува, защото обича флирта. mobo, не познавам жена, която да не обича флирта и която да не флиртува, само защото е изгубила малко от самоувереността си.

Човек не оценява това, което притежава. Накарай я да си помисли, че те е изгубила. Дръж се мъжки, съвсем приятелски и остави езика на тялото да си върши своето, т.е. основното. Ако наистина държи на тебе, тя ще те търси сама, докато не извърви 99% от пътя на първата крачка, която ти трябва да завършиш :) А до тогава може и да си разбрал какво всъщност означава за тебе тя.

 

Много се замислих над това мнение... И отново, много категории жени има, макар че има и много общи неща.

 

Хайде и още едно женско мнение:

 

1/ Не обичам да ми говори за чувства мъж, на който ясно съм показала, че няма да бъда с него. Ако го направи, бих го уважавала, ако ми каже: "Помня, че ми каза, че искаш да бъдем само приятели, но виждам в поведението ти друго. Променила ли си си мнението?" Понякога жените наистина флиртуват, за да си върнат самочувствието, че са харесвани. За жалост това подвежда мъжете... ако няма кой да им го каже, може изобщо да не разберат, че си играят с чувствата на другия...

 

2/ Няма нищо по-лошо от досадника, който не говори за чувствата си, прави се на приятел, но тайно се надява нещата да се променят. В специализираната литература на запад за това си има специален термин - Stalker. Тези мъже не приемат "не" за отговор и дори когато го чуят, си го преиначават - например, "Тя иначе ме обича, но понеже онзи ръб приятелят й/мъжът й е много ревнив, ми казва, че не може да е с мене. " Такива мъже тълкуват елементарната проява на добро възпитание за проява на чувства. Обикновено са неуверени и им е трудно да осъществят нормална връзка. Внимавай да не се превърнеш в такъв. Давай направо и ако получиш "не" за отговор, отмини и давай нататък!

 

 

2/ Продължавам да твърдя, че най-добре е да се говори по въпроса - а не да се разчита на езика на тялото. Понякога момичетата излъчват желание за топлота, за обич, но абстрактна - по принцип, желание да дойде Принца, но поради липсата му, сигналите ги получават тези, които са наоколо - приятелите.

 

3/ Ако изчезнеш и тя те потърси 2-3 пъти и ти не й отвърнеш, е възможно да реши, че си се отказал - т.е. преди ти наистина да си се отказал. Тогава и тя може да се изправи пред същия въпрос - няма повече да се излагам и да му се обаждам, той явно не ме иска.

 

4/ Ако един мъж не говори за чувствата си, това често просто означава, че ги няма. И при жените често е така, разбира се.

 

Или пък ако ги има, мъжът може да смята говоренето за чувства за слабост, за немъжественост. Всъщност това е сила - да се изправиш срещу традиционното очакване мъжът да бъде мачо и да кажеш "Обичам те". Да поемеш риска да се покажеш уязвим, дори да бъдеш наранен и въпреки всичко да го направиш.

 

Това е още един довод "за" изясняването на ситуацията :)

 

Но решението, разбира се, си е твое - животът си е твой и ти решаваш какъв да бъдеш и как да го живееш :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

В специализираната литература на запад за това си има специален термин - Stalker. Тези мъже ...

 

В Канада - hustler ;)

 

След като прочетох мненията на всички, и дружно се посмяхме с една позната, стигнахме до заключението че трябва да накарате момичето да се регистрира във форума, защото тук всички разбират от всичко, и могат да помогнат на всеки с безплатни съвети, та белкем стане работата B)

 

в кръга на шегата :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Основна грешка при мъжете е,че не могат да открият качествата и чара в друго момиче в сравнение с тази,която са харесвали преди.

Много вярно от личен опит мога да каже че е така ... работата е малко по-бързо да почнеш да мислиш по друг начин и да търсиш качествата на новото момиче инак става боза с косми ...

Link to comment
Share on other sites

Йес! Появиха се женските съответствия на Фройд - как ми juji и Mila. Извинявам се, че го казвам.

5star, последен съвет от мен - послушай сърцето си. Когато мига дойде - поеми си дълбоко въздух, повярвай в себе си и направи правилното, тоест това, което за теб е правилно, това, което те съветва сърцето ти, а не някой форумист...

И спри да четеш тази тема. Разводни се. Само ще те обърка допълнително. Слушай себе си, аз спирам да пиша тук.

Link to comment
Share on other sites

Йес! Появиха се женските съответствия на Фройд - как ми juji и Mila. Извинявам се, че го казвам.

5star, последен съвет от мен - послушай сърцето си. Когато мига дойде - поеми си дълбоко въздух, повярвай в себе си и направи правилното, тоест това, което за теб е правилно, това, което те съветва сърцето ти, а не някой форумист...

И спри да четеш тази тема. Разводни се. Само ще те обърка допълнително. Слушай себе си, аз спирам да пиша тук.

Скорпи мн те уважавам за последното ти мнение :D Искам първо да благодаря на всички който дадоха своето мнение. Второ искам да кажа причината за която пуснах темата. Пуснах не защото искам съвет или не зная кво да правя а да разбера кво е вашето мнение по темата :P В крайна сметка ще направя това за което смятам че е най-добре за мен и за нея.
Link to comment
Share on other sites

След като прочетох мненията на всички, и дружно се посмяхме с една позната, стигнахме до заключението че трябва да накарате момичето да се регистрира във форума, защото тук всички разбират от всичко, и могат да помогнат на всеки с безплатни съвети, та белкем стане работата  B)

в кръга на шегата  :rolleyes:

 

Много ме разсмя хехехе, верно бе, какви сме специалисти по всичко :lol:

 

 

Йес! Появиха се женските съответствия на Фройд - как ми juji и Mila. Извинявам се, че го казвам.

 

<....>

 

Слушай себе си, аз спирам да пиша тук.

 

И аз спирам да пиша, каза се повече, отколкото можеше или имаше смисъл...

Само за протокола - доколкото си спомням, чичко Фройд обясняваше всичко със силата на несъзнателното, което ни движи или по-просташки казано - от колана надолу. Аз май хич не мисля, че е само това... Е, при някои хора може би ;) ...

Link to comment
Share on other sites

Малко се отклоняваме от темата, ама чичко Фройд е тотално прав! Поне за мъжете... Даже сега ще пусна темичка...:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...