Jump to content
BulForum.com

Харесваме Не ме Харесва


Recommended Posts

Значи ето как стоят нещата. Срещам се с едно момиче от бая време не сме гаджета просто приятели, но аз страшно я харесвам и трудно го крия понякога. Тя знае за чуствата ми защото и казах преди време. Тогава тя си ме резна но си останахме приятели. Сега от време на време пак ми прави някви намеци и просто незнам кво да мисля. Общо взето като не я потърся 5-6 дена тя ме търси. Когато я поканя да отидем някаде почти винаги отказва първо. Може би аз съм за ебане щото и играя на свирката. Та се чудя дали пак да поговоря с нея на тема чувства или сте прецакам още повече нещата(мн ме интересува мнението на женската част от форума)Понякога си мисля че тя просто си запълва времето с мен което вопще не ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply
ми кво да ти кажа момко,по заобиколен начин и кажи да си гледа работата и не се занимавай с патерици като нея

Определено подкрепям мнението на pi4aga. Като не иска подаваш и командата и ще си намериш друго моми4енце, не се е свършил света с една жена. Релакс и карай напред :D :)

Link to comment
Share on other sites

Мен ако питаш говори. Какво повече има да прецакваш? Така или иначе като гледам ти не можеш да си покрай нея без да си ги имаш тези чувства.

 

Говориш - виждаш резултата

Не говориш - сам си орпеделяш резултата

Link to comment
Share on other sites

Мен ако питаш говори. Какво повече има да прецакваш? Така или иначе като гледам ти не можеш да си покрай нея без да си ги имаш тези чувства.

 

Говориш - виждаш резултата

Не говориш - сам си орпеделяш резултата

Чесно казано има кво да губя щото от както и признах станахме супер добри приятели. И не ми се ще да развалям това приятелство което съм градил година вече. Бих дал Всичко за да разбера кво си мисли. Абе и ти си прав но вече един път ме резна не мисля че самочувствието сте издържи още един отказ от нейна страна.

Link to comment
Share on other sites

Та се чудя дали пак да поговоря с нея на тема чувства или сте прецакам още повече нещата
не ми се ще да развалям това приятелство което съм градил година вече

 

явно сам си отговаряш

явно доста я харесваш щом не искаш да се разделиш и с малкото време прекарано с нея , но според мен трябва да говориш с нея

Сега от време на време пак ми прави някви намеци

питай я в същност какво очаква от теб

предполагам не си прави и иузии че чуствата ти са се променили

Link to comment
Share on other sites

Аха... нека да ти кажа нещо. Според мен това твое приятелство се базира на простичкия факт, че си яко хлътнал по нея и все още таиш надежда, смяташ, че има шанс и ти е адски приятно с нея. Така както го описваш самата мадама не знае какво иска ипи ти пропускаш нещо. Може и просто да иска да си играе, жените са доста жестоки същества понякога... Както виждам нещата в момента ти живееш с мечта, с надежда.

Мен ако питаш - най-доброто е да теглиш една майна на страховете си - или ще стане, или няма да стане - просто я грабваш и целуваш! Ако те отблъсне - отговора е ясен. Ама това приятелство малко под въпрос го поставям. Може да се запази, но трябва да има яснота на чувствата.

Link to comment
Share on other sites

Аха... нека да ти кажа нещо. Според мен това твое приятелство се базира на простичкия факт, че си яко хлътнал по нея и все още таиш надежда, смяташ, че има шанс и ти е адски приятно с нея. Така както го описваш самата мадама не знае какво иска ипи ти пропускаш нещо. Може и просто да иска да си играе, жените са доста жестоки същества понякога... Както виждам нещата в момента ти живееш с мечта, с надежда.

Мен ако питаш - най-доброто е да теглиш една майна на страховете си - или ще стане, или няма да стане - просто я грабваш и целуваш! Ако те отблъсне - отговора е ясен. Ама това приятелство малко под въпрос го поставям. Може да се запази, но трябва да има яснота на чувствата.

Пич неискам да го презнавам но си адски прав. Точно както го преставяш. Не смятам че си играе по някав начин щото просто не е такава познавам я. Според мен просто не знае кво иска в момента с повечето момичета е така. Относно страха немога да кажа че ме е страх просто тва да я награбя не е мой стил. Пък немога да си позволя да си разваля приятелството с нея тя значи мн за мен :rolleyes: Все пак мерси за твойто мнение има мн истини в него.
Link to comment
Share on other sites

Съветвам те да послушаш скорпиона. Съвсем наскоро бях в твоето положение, но не за толкова дълго време като теб. Може би и аз трябваше да направя това с целувката... :D Но и в моят стил не е.. така да я награбя.. това което направих беше да продължавам да държа на чувствата си и предпочетох да не си правя илюзии и погледнах реално на нещата - казах и отново какво мисля, само че (тва беше втория път всъщност) тя ме резна брутално и да.. изгубих приятелството й.. но в крайна сметка кво толкоз.. не е последната жена на света и просто си продължавам напред ;)

 

Май трябваше да я целуна :love можеше да получа и желано докосване (шамар :devil )

 

Едит: бях обвинен че не съм се съобразил с това че тя веднъж вече ми каза че нищо няма да се получи.. бла бла.. глупости - в една раздяла никога не е виновна само едната страна така че.. не се чувствам никак виновен. :D

 

Давам пример със себе си просто.. надявам се да свърши работа.

Link to comment
Share on other sites

(The`ScorpioN @ Aug 14 2005, 10:19 AM)

Аха... нека да ти кажа нещо. Според мен това твое приятелство се базира на простичкия факт, че си яко хлътнал по нея и все още таиш надежда, смяташ, че има шанс и ти е адски приятно с нея. Така както го описваш самата мадама не знае какво иска ипи ти пропускаш нещо. Може и просто да иска да си играе, жените са доста жестоки същества понякога... Както виждам нещата в момента ти живееш с мечта, с надежда.

Мен ако питаш - най-доброто е да теглиш една майна на страховете си - или ще стане, или няма да стане - просто я грабваш и целуваш! Ако те отблъсне - отговора е ясен. Ама това приятелство малко под въпрос го поставям. Може да се запази, но трябва да има яснота на чувствата.

 

Съгласна съм, че при всички положения трябва да си изясниш за какво става дума - може тя да не знае какво иска наистина, може да си е променила мнението - това често става - и да е видяла, че всъщност няма лошо да е с тебе, може и да се пробва да флиртува - сигурно го наричаш - да си играе... Няма начин да разбереш, ако не направиш нещо. Иначе оставаш с това, което ти си мислиш или въобразяваш по въпроса. Не забравяйте - Мъжете са от Марс, жените са от Венера - т.е. говорят на различни езици, излъчват различни сигнали и докато не се научат да разбират другата част от човечеството, могат доста да се излъжат в тълкуванията на "Какво значи това, което той/тя казва/прави".

 

Пич неискам да го презнавам но си адски прав. Точно както го преставяш. Не смятам че си играе по някав начин щото просто не е такава познавам я. Според мен просто не знае кво иска в момента с повечето момичета е така. Относно страха немога да кажа че ме е страх просто тва да я награбя не е мой стил. Пък немога да си позволя да си разваля приятелството с нея тя значи мн за мен :rolleyes: Все пак мерси за твойто мнение има мн истини в него.

 

Прав си да не искаш да я загубиш... Не те агитирам да я награбиш, щом не е в твоя стил, но защо не пробваш да поговориш? Как да подходиш - ами много просто, точно така, както го каза тука във форума. Може пък да иска точно тебе, ама да не го е разбрала? Как ще разбере колко готин си и защо трябва да бъде с тебе, ако не си говорите? Жените много държат да могат да си говорят за всичко с Него. И ако Той не се страхува да се изложи, да се покаже чувствителен (а всички са чувствителни, макар че някои се опитват да го скрият и от себе си), тогава шансовете му пред всички жени са много по-големи.

Работата е да не го криеш. Можеш например да й кажеш как ти действа поведението й и да я питаш тя това ли има предвид и затова ли го прави? Това е просто въпрос. Не виждам как би могъл да застраши приятелството ви. А пък може оттам да изскочи нещо повече, кой знае? ;)

 

Кураж и успех :)

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям! Само нека уточня, че под 'награбване' нямам в предвид да я дръпнеш силно за косата, да й приложиш джудистки ключ, да я стегнеш в мечешките си прегръдки, а след това да и отхапеш устните... Дори и в това може да си нежен, и давайки го за съвет самия аз невинаги събирам смелост и е имало моменти, след които съм бил сигурен, че е трябвало да действам. Но най-важното от всичко според мен е да са открити отношенията, да сте наясно кой какво иска.

Link to comment
Share on other sites

Жените много държат да могат да си говорят за всичко с Него. И ако Той не се страхува да се изложи, да се покаже чувствителен (а всички са чувствителни, макар че някои се опитват да го скрият и от себе си), тогава шансовете му пред всички жени са много по-големи.

Кураж и успех  :)

 

Да ама аз лично съм попадал на жени които пък необичат да говорят с Него както казваш на мъжете!!Даже ако зачекна някоя по лична тема или нещо такова се мръщят цупят и други подобни!!Много пъти ми се е случвао това нещо.Общи приказки може ама иначе друго не и така е много гадно дано тази не е такава :)

Link to comment
Share on other sites

Да ама аз лично съм попадал на жени които пък необичат да говорят с Него както казваш на мъжете!!Даже ако зачекна някоя по лична тема или нещо такова се мръщят цупят и други подобни!!Много пъти ми се е случвао това нещо.Общи приказки може ама иначе друго не и така е много гадно дано тази не е такава :)

 

 

1/ "Него" казвам, когато имам предвид Онзи, Единствения и т.н. :love

 

2/ Ако една жена има намерение за сериозна връзка с някого, я интересува всичко за него, значи се интересува и пита.

 

3/ Жените са комуникативни същества - когато имат проблем, трябва да го "изговорят" с някого. Това може да е приятелка, но може и да е любимият - ако той е търпелив и се интересува какво я вълнува. Същото става, когато има нещо хубаво да се сподели. Всички сте чували вицове за безкрайните разговори по телефона. Когато не става дума за манджи, нови парцалки и т.н. простотии, обикновено е нормална комуникация. Хммм сега като го пиша това, ми хрумва, че за да говори с часове по телефона, жената явно не се чувства комфортно да сподели това с мъжа...

 

За онези, които се цупят, когато зачекнеш лична тема... ами значи никой не се интересува от личните теми на ВСИЧКИ. Има определени хора, чиито лични теми ни интересуват. А жена, която отрича, че се интересува от чувствата - свои и на другите, или (се) заблуждава, или ... абе можете да пиете едно кафе... и ония три работи, ама за постоянно... :wacko:

 

 

Абе накратко, 5starGeneralр ако попиташ - има шанс да разбереш. Ако не попиташ - няма никакъв начин да си в час какво става с нея. :inqn

Link to comment
Share on other sites

Чесно казано има кво да губя щото от както и признах станахме супер добри приятели. И не ми се ще да развалям това приятелство което съм градил година вече. Бих дал Всичко за да разбера кво си мисли. Абе и ти си прав но вече един път ме резна не мисля че самочувствието сте издържи още един отказ от нейна страна.

Ще ти кажа много точно какво си мисли: "Абе много те харесвам и уважавам , но само като приятел"

Link to comment
Share on other sites

Ще ти кажа много точно какво си мисли: "Абе много те харесвам и уважавам , но само като приятел"

 

Абе вие от Марс всички ли сте телепати :confused или само ти си толкова надарен? :rolleyes: :P

Link to comment
Share on other sites

човече, ти вече си в категория "приятел" и си отписан. твойта кандидатура е разгледана, обсъдена в женския съвет(може да е бил в намаелн състав - само тя, но може и приятелките й да са взели участие) и е отхвърлена. оттук нататък е почти невъзможно(е добре де, има и изключения) да преминеш в графа "гадже" (абе и аз не я обичам тая дума ама е кратичка). питай и ще видиш. както му се е случило и на @afx, ще ти се скарат, че не си зачел предишното отрязване.

в момента флиртува с теб, защото жените мрат за флирта. те не държат толкова на секса или на връзката, колкото на флирта(да уточня преди да сте ме емнали - има и изключения). просто тренира техники за обсебване на мъжкото внимание, за да може да ги приложи върху някой друг обект от мъжки пол, който й се стори интересен. после ако нещата между тях не потръгнат ще дойде при теб да се оплаква. ако мислиш че можеш да изтърпиш подобно поведение от "приятелката" си - не питай. остави нещата така и за теб ще остане само частта от вниманието й, съдържащо нуждата й от подкрепа в тежки моменти. ти ще си тази подкрепа. сам си преценявай на теб как ще ти се отрази и дали искаш да бъдеш.

 

на мен не ми се отрази добре. вече не сме такива приятели и ми е доста по-леко да

мисля само за собстените си проблеми.

Link to comment
Share on other sites

1/ "Него" казвам, когато имам предвид Онзи, Единствения и т.н.  :love

 

2/ Ако една жена има намерение за сериозна връзка с някого, я интересува всичко за него, значи се интересува и пита.

 

3/ Жените са комуникативни същества - когато имат проблем, трябва да го "изговорят" с някого. Това може да е приятелка, но може и да е любимият - ако той е търпелив и се интересува какво я вълнува. Същото става, когато има нещо хубаво да се сподели. Всички сте чували вицове за безкрайните разговори по телефона. Когато не става дума за манджи, нови парцалки и т.н. простотии, обикновено е нормална комуникация. Хммм сега като го пиша това, ми хрумва, че за да говори с часове по телефона, жената явно не се чувства комфортно да сподели това с мъжа...

 

За онези, които се цупят, когато зачекнеш лична тема... ами значи  никой не се интересува от личните теми на ВСИЧКИ. Има определени хора, чиито лични теми ни интересуват.  А жена, която отрича, че се интересува от чувствата - свои и на другите, или (се) заблуждава, или ... абе можете да пиете едно кафе... и ония три работи, ама за постоянно...  :wacko:

Абе накратко, 5starGeneralр ако попиташ - има шанс да разбереш. Ако не попиташ - няма никакъв начин да си в час какво става с нея.  :inqn

 

Не съм имал лични теми на виски а лични въпроси между нас самите!!Примерно като има даден проблем аз винаги съм искал да го обсъдя с приятелката си и винаги получавам следния отговор "Сега не ми се говори" или пък по-конкретно "Не ме занимавй в момента"!!Е тва си е чисто бягане от проблемите!!!Ако жените наистина бяха толкова общитетлни щяха да знаят че за да преодолееш даден проблем трябва да говориш за него а не да го избягваш. :punk

 

Сега наистина май 5starGeneralр е сложен в графата на приятелите но не се знае!!Аз още си твърдя че жените незнаят какво искат!!В един момент уж не го харесва и след малко решава че той е готин супер еди къв си и след като го има той става боклук за изхвърляне!!Така че сега може да е решила друго ама нищо чудно пак да си смени решенито и да заяви коронната реплика "Мило аз та чуствам вече само като приятел" от която вече са изприщвам :sick Неможе ли се измисля някакво по-свястно обяснение или пък свършиха ли се оригиналните мисли че все се използва тва нещо :sick

Link to comment
Share on other sites

Странно, тази ситуация в общи линии ми звучи познато. Така се случи с мен и един мой приятел (преди известно време бях силно влюбена в него)... След раздялата и дългия период на отбягване той ми призна, че все още има чувства, но аз го отблъснах. По-скоро му казах, че вече не съм влюбена в него, но го обичам като приятел. Сега поддържаме страхотни взаимоотношения и смятам, че ще си останат такива. Моят съвет е да говориш с нея - ако тя изпитва чувства, подобни на твоите, тогава няма да имаш проблеми и ще намериш своето щастие. В другия случай - тя ще те отблъсне и всичко ще приключи или ще заздравите приятелските си отношения (както при мен)... И все пак рискувай ;)

Link to comment
Share on other sites

ами, dude, ти сам си противоречиш батка. 1-во хем искаш да си с нея, 2-ро пък искаш да не си разваляте приятелството, щото сте го градили много години :wacko: . най-напред се уточни какво искаш и след това действай ;)

Link to comment
Share on other sites

Ух,колко мисли ми се завъртяха из главата,дано да се разбере нещо от този пост.

Случи ми се наскоро да стигна до непоносимост към един човек,нещо ненормално за мен.Аз съм такава,че се стремя да запазя добри отношения с всеки...и успявам в повечето случаи;)Ситуацията е следната - труден момент, в който аз имам нужда от внимание,приятелски излизания...нищо задължаващо.Казвам на въпросния човек/както и на още няколко/, че от мен повече от приятелство не може да очаква...давам си почивка от всякакви сериозни отношения.И не получавам разбиране - напротив,появяват се интриги,обвинения...и защо?Ми че аз искам просто да се нося по течението - ако някой ще бъде около мен - да бъде,но без да иска нищо;)Аз ясно съм казала,че не искам нищо:)

Стига за мен...нека и съвсем по темата...

Скоро разбрах,че приятел с когото се познаваме от две години,а почти една сме били неразделни,чувствал нещо повече към мен...и може би съм сляпа - не го бях забелязала...Според мен нещата трябва да се решат с разговор...не можеш да чувстваш какво точно означаваш за човека отсреща.Че може всичко да е само флирт - може.Че може да е нерешителност от нейна страна - и това може.Няма как да разбереш, ако не пробваш.След като момичето е стойностно,едва ли след един разговор нещата ще се променят...тоест - може да станат и много по-хубави,пък ако не станат - поне няма да си задаваш въпроси.Казват, че "единственият провал е да не пробваш" :)

Успех!

Link to comment
Share on other sites

Мда.. за съжаление много често в живота заради прибързани действия се разделяме със стойностни хора. Жалко наистина.

Link to comment
Share on other sites

Пичове Прочетох всички мнения и благодаря на всички който са дали такива.

Аз смятам да процедирам по следния начин ще се правя на тежък за извесно време ще се покрия ще минимализирам контактите с нея и ще видя кво ще стане дори да ме търси ще и отказвам дипломатично всякви срещи. Просто искам да видя колко е грижа за мен. Ако тя продължи да ме търси тогава мисля да поговоря мн сериозно за 2-ри път с нея :D Относно намеците смятам при първия такъв да я питам дали ги прави с няква цел или просто си играе с мен защото предишния път пак попитах тея намеци означават ли нещо тя ми излезна с номера че ги правила без да иска и нямало да се повтори повече самоче се повтори доста пъти :D (знам едно от заимношенията с жените никога не правят намеци без да искат) постъпвам доста страхливо но няма да се правя на глупак 2-пъти с едно момиче. другото е че ако си разваля приятелството ще ми стане мн по гадно от сега :(

Link to comment
Share on other sites

А предпочиташ да будеш отдушник ли? Аз нямаше да мога да издържа тове, което ти правиш в момета, въпреки че и на мен ми се е случвало същото. Само че тогава си казах, че в момента, в който тя си намери някой изтривам всичко свързано с нея. Представяш ли си, ти да имаш чувства към нея, а тя да си има приятел и да си споделя с теб за него? За щастие при нас нещата се завъртяха така, че в последствие се събрахме... :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен тя не те харесва, в любовния смиъл на думата. 2-3 ко ще и 16 път да й говориш резултата ще е все един и същи.

Това момиче според мен има бясна нужда от свалка и от това някои мъж да и обърне внимание. Затова ти се обажда и те търси и намеци и така нататък. Така някак си се чуства желана.

Имам един авер, който е много прав за нещо. Той твърди че всяка жена знае още в първите няколко минути от срещата й с някои мъж, дали ще му върже, дали ще прави секс с него и тн:)

Ти просто си в графа приятели, но нищо не и дава право да постъпва така кофти с теб.

Аз имам един приятел:) До дупка хлътнал по една мадама. Тя веднъж го отряза, но той все още продължава да тай надежди някакви да стане нещо......

Виж гледай си живота:) Тази мадама я остави в графа приятели:).....Пък може и да я поядосаш малко, да я пробваш как ще реагира ако й кажеш, че излизаш с друга мадама:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...