Jump to content
BulForum.com

Virtual Tuning


Recommended Posts

ам нямам време в момента да се прочета всичко, което сте писали, затова само ще пусна някои от колите които съм правил:

 

608_1vw_42f8e33656309%20copy.jpg

audi_a3_2003_02_bsmaall.jpg

fordfocus.jpg

lancer.jpg

mitsubishi_eclipse%20copy.jpg

 

съжалявам, ама не пазя оригиналните снимки. Това са само готовите.

само искам да спомена, че от тези коли само на последната съм крал броните и другите работи от други коли. На останалите се старая аз да им рисувам всичко, надявам се че се справям горе-долу добре. Е, естествено и джантите са от други коли ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

колите са лудник, бате! Браво браво! Тая последната кола е "кърти асфалта" ама да не си помислите нещо друго... това за мен означава че е мн готина...

Link to comment
Share on other sites

аз нея съм я замислил за снегорин :) ся като навали сняг и я вада от гаража да си чиста улицата :punk

тя между другото ми е третата или четвъртата кола която съм правил ;) и първата която съм оцветявал. Като се позагледа човек и ще откие страшно много кусури ;)

Link to comment
Share on other sites

Явно го ъпдейтват. Даже и форума ще променят. Да видим ся какъв дизайн ще му лепна.

 

А относно за Опела който бях направил беше в Форума на сайта. За сега го няма и немога да ви го покажа. :cry

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

А тия "китове" на Вектрата и на Мезератито тили си си ги рисувал,щото са станали много добре :punk

P.S. И аз имам няколко работи ама не знам къде да ги кача :blink: плс помощ,че ги бива :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

А тия "китове" на Вектрата и на Мезератито тили си си ги рисувал,щото са станали много добре :punk

Аз и затова стоят малко недодялано.

Link to comment
Share on other sites

А тия "китове" на Вектрата и на Мезератито тили си си ги рисувал,щото са станали много добре :punk

P.S. И аз имам няколко работи ама не знам къде да ги кача :blink: плс помощ,че ги бива :bgrin:

 

Къде ли?

Link to comment
Share on other sites

 

Колите са станали яко ама има някои недостатъци. Първо Вектрата стои малко неестествено. И второ на Нисана тва отгоре е било с малка ресолюция и стои на пиксели.

Link to comment
Share on other sites

10Q VRi M4(thank you very much :D ),evil smith!Ето и обещаният тунинг

Jeep Cherokee

Lexus GS (тази ми е,според мен,най-добрата)

VW Microbus Concept

Seat Leon (не ми се карайте за Сеат-а,знам че задната броня стои неправилно,ама ми беше един от първите опити :rolleyes: )

 

'ми т'ва е засега,очаквайте още :) !

Link to comment
Share on other sites

Не знам кои коли съм си показвал тук, защото новите ги слагах в сайта, който не излезна успешен. Та ако сме останали още навитаци можем да се заемем пак със сайт ама тази година съм много зает с учене и няма да имам много време за сайта...

BTW ето последната ми кола(доста е старичка ама се надявам след март месец да имам Update с много нови коли)

astonmartinv83qt.th.jpg astonmartinv848zn.th.jpg

 

P.S. като правите коли гледайте да са предимно реални... то всеки може да сложи един куп боклуци и да боядиса колата в друг цвят ама не винаги е сполучливо... Винаги гледайте да сте на границата между реалното и готиния тунинг... И една молба - по-добре използвайте оригиналната броня и я удъжете, от колкото да веземете някоя която не си пасва...

Link to comment
Share on other sites

 

Тази Вектра е наша. Тя с епродава но това е друга тема.

 

ЧОВЕЧЕ колата е станала много яка. Не можех и да си я представя така ;)

Link to comment
Share on other sites

Много добре. Интересно ми е как си взел толкова реалистичен спойлер и толкова реалистичен гюрук.

Не, не е от същата кола, пък и не мисля, че е толкова реалистичен!

ето я колата

mitsubishieclipsespyderr120030.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не, не е от същата кола, пък и не мисля, че е толкова реалистичен!

ето я колата

mitsubishieclipsespyderr120030.th.jpg

EEEE riskov priznavam ta.Az mnogo vreme nqmah net i ne sam se oprajnqval(i sam pozabrail tova onova).Mnogo zaribena kola bravos.Sq i az 6e sa opitam da napraq ne6to svqstno ama... :wacko: .Ina4e teq lepenki ot kade gi ze(deto sa na praga)mn sa zaribeni

Link to comment
Share on other sites

EEEE riskov priznavam ta.Az mnogo vreme nqmah net i ne sam se oprajnqval(i sam pozabrail tova onova).Mnogo zaribena kola bravos.Sq i az 6e sa opitam da napraq ne6to svqstno ama... :wacko: .Ina4e teq lepenki ot kade gi ze(deto sa na praga)mn sa zaribeni

 

Това е истинска кола....

Link to comment
Share on other sites

хах :) м да , ама аз говорех за жената която съм лепнал пред мен :))))))

сори ако го приемете за офф ама тва колажче което си го направих ме изкефи и реших че тук е най-подходящо....Хубави коли .... жени.... ако имаше и парии :lol:

и такам

иначе виждам доста стойностни неща.... само малко ме издразни идеята да правите V-тунинг на мерцедес, според мен на тази марка освен реклама друго не може да и се направи има най-перфектната линия за мен.. но както и да е GOOD LUCK занапред

 

 

 

ОФФФФФФФФФФФ- сори че съм толкова заспал, заслужавам бан за тая глупост :)

w00x помислих че си писал по повод моята кола ахаххахаххаа

мамка му или съм :love или :wir :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...