Jump to content
BulForum.com

Virtual Tuning


Recommended Posts

Става с Photoshop. Но ако не си работил с тази програма до сега доста зор ще видиш :) .

Ех как само ме е ят, че не мога и аз да се включа в надпреварата :cry

Причината е, че ми блокирва Photoshop-а (някаде като го ползвам 20-30 мин и зацикля и всичко отива по дяволите). Проблема е явно в PC-то ми, защото и WIn-а сменям и версията на Photoshop-а сменям и пак същият проблем :angry1 :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Даааа.На w00x колата е най зарибена.Аз не можах да довърша моята.Ще се опитам да направя нещо добро и ще я кача да я видите :)

Link to comment
Share on other sites

w00x rulezzzz. Айде, това ще ви е новата задача.

Срока е до 30 август 20:00 часа. ;)

новата кола е доста трудна защото на мерцедес трудно се прави качествен тунинг.. пък и цветът е гаден – има мн нюанси и доста reflection

2005-Mercedes-Benz-SL-400.jpg

BTW моята цел при тази кола е да я направя по изтънчена, а не спортна

List:

свалих окачването, колата да седи по ниско

открит покрив

tint na фаровете

премахнах емблемите защото са тъпи

джантите не ги смених защото са мн готини - само леко ама наистина лекичко им смених цвета за да си паснат на колата

премахнах едни прагчета /над предния bumper и задния ги има/ защото много загрозяват колата

премахнах антената :laughing: и дръжката на вратата

и сложих един vynil ама не знам дали ще Ви хареса

Link to comment
Share on other sites

Хора,кажете как си правите картинките ж jpeg формат защото моите са с няккаф фотмат на photoshpa и сега картинката ми в малко над 2mb :blink: .Аз поради ангажименти чак днес свърших Астрата.Направих я яко(за моя вкус де :) ) само чакам да ми кажате как да я напрая jpeg формат и да е кача тук :D :punk

 

Edit:Хора някой ще се навие ли да му пратя снимката по майла и след това той да я качи тук ;)

Link to comment
Share on other sites

Хора,кажете как си правите картинките ж jpeg формат защото моите са с няккаф фотмат на photoshpa и сега картинката ми в малко над 2mb :blink: .Аз поради ангажименти чак днес свърших Астрата.Направих я яко(за моя вкус де :) ) само чакам да ми кажате как да я напрая jpeg формат и да е кача тук :D  :punk

 

Edit:Хора някой ще се навие ли да му пратя снимката по майла и след това той да я качи тук ;)

file manu -> safe as -> JPEG -> low -> 40-60kb pic....

Link to comment
Share on other sites

Mного добра работа рисков. като гледам работата ти по предната кола, мога да кажа, че тази не си я правил ти :) (не го казвам, просто разликата е толкова голяма). очертаването е перфектно, а покрива никаква идея нямам как си го направил толкова добре. лепенката хич ама хич не подхожда, но колата изглежда истинска и по нищо не се познава, че е обработвана.

Link to comment
Share on other sites

А ве,пичове!!

Вие сте болни! :tongue

 

Как ги правите тези неща..представа си нямам.

 

'Джиткам' с фотошопа колкото да си направя един хубав банер,ама тва е луда раота! Кви са тея донори и как точни ги слагате и т.н.

Link to comment
Share on other sites

I az mnogo se zaribih snoshto do dva 4asa maistorih i etokakvo napravih:

 

tuning14nj.jpg

 

Parvo smenih fona, posle slojih prag, krilo, opravih prednata bronq, farovete i predniq kapak, promenih i cveta, promenih malko staklata, a zadnoto napravo boqdisah i malko doobrabotka :)

Link to comment
Share on other sites

Браво riskov колата е станала супер, ако кажете да дам нова задача...  :)

давай, ама да не е мерцедес, че този е вторият и вече ми писнаха :)

и качеството да е доволно...

BTW бастрад добра кола, но изглежда доста нереална, май не е имало нужда да смениш цвета

Link to comment
Share on other sites

Какво ще кажете ТОВА да е следващата ви задача!

Ще Стане яко! :P

не става.. от тази гледна точка всякакви промени които направя няма да си личат много... даи в дру изглед, ако ще и задницата да е, ама тук на този освен да го направя по дълъг и по нисък друго не става... поне аз не искам да се занимавам, защото няма да е цялостен тунинг...

 

EDIT: ето я Тръбата направена за 25min - lowered, tinted, по дълга е с цели 15 санта(истински размери :)) , без дръжка на вратата и без грозният черен отдушник отзад... това е само, а и хромирах джантите, просто не ми се занимава повече, трабантите трудно стават хубави, а и пък почват да изглеждат нереални

Link to comment
Share on other sites

Ей луди глави кажете ми само колко години се занимавате с ФОТО ШОП Аз 2 дни си блъскам главата над тая програма ама освен да разваля хубавите коли друго не става Моята версия е Adobe PhotoShop CS Подходяща ли е за тази цел и WOOX каза че имало DVD-та с с инфо за програмата От къде мога да си ги набавя Ако има някоя по лесна програмка кажете

Link to comment
Share on other sites

Тази мисля, че ще стане. ;)

Едит: Ако не ви харесва гледната точка мога да я сменя.

Инфо: Audi A4 DTM Edition

 

Engine

Type: Inline-4, Turbocharged

Displacement cu in (cc): 121 (1984)

Power bhp (kW) at RPM: 220(164) / 5900-6100

Torque lb-ft (Nm) at RPM: 221(300) / 2200-4000

Redline at RPM: n.a.

 

Brakes & Tires

Brakes F/R: ABS, vented disc/vented disc

Tires F-R: R18

Driveline: All Wheel Drive

 

Exterior Dimensions & Weight

Length × Width × Height in: 178.9 × 69.1 × n.a.

Weight lb (kg): n.a.

 

Performance

Acceleration 0-62 mph s: 7.1

Top Speed mph (km/h): 155 (250)

Fuel Economy EPA city/highway mpg (l/100 km): n.a.

 

Base Price: 2005 Audi A4 DTM Edition - £29,980

Link to comment
Share on other sites

Ей луди глави кажете ми само колко години се занимавате с ФОТО ШОП Аз 2 дни си блъскам главата над тая програма ама освен да разваля хубавите коли друго не става Моята версия е Adobe PhotoShop CS Подходяща ли е за тази цел и WOOX каза че имало DVD-та с с инфо за програмата От къде мога да си ги набавя Ако има някоя по лесна програмка кажете

Ми значи ето от този сайт можеш да видиш всичко необходимо за да си направиш една много яка кола(между другото тоя пич дет прай колите е от Гримзби,а аз познавам двама човека които жовеят там и догодина кат са видим ша ги питам дали го познават :punk :lol: :D ).Та ето ти гореспоменатия сайт:ЦЪК :D .Айде дано съм ти помогнал :D .

 

evil_smith колата е добра ама айде дайте някоя която не е малка(като аудито и опела) за да може да сложим спойлер :P .Иначе ако на другите има харесва тази кола аз само ще те помоля да я вратнеш малко наляво за да се виждат пвече праговете и джантите.

 

П.П.Аз свърших с Опела,но все още не мога да си го кача.В хит бг не става нищо не става :cry :(

Link to comment
Share on other sites

BTW бастрад добра кола, но изглежда доста нереална, май не е имало нужда да смениш цвета

 

Ami da misle 4e se poulah s cveta ama ve4e beshe stanalo 3 4asa i me marzeshe da go opravqm :punk

Link to comment
Share on other sites

Бе ей! я земете да се постараете малко бе! Само загрозявяте горките коли:)

Само 1 видях дето е направена хубаво другите са отврат! :sick

 

Ti pak i ti na men li4no tova mi beshe parvata kola koiqto sam pravil misla 4e s pove4eto e taka spoko malko trq se nau4im ne stava za 1 den q :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Само 1 видях дето е направена хубаво другите са отврат! :sick

 

Коя?

 

@Bastard: и аз по-горе съм показал първата си кола. Астрата.

Link to comment
Share on other sites

Бе ей! я земете да се постараете малко бе! Само загрозявяте горките коли:)

Само 1 видях дето е направена хубаво другите са отврат! :sick

ай покажи ти някоя хубава кат много знаеш !!!! Е всеки знае да дава акъли, то така е най - лесно - опитай се ти да направиш някоя кола и я покажи тук !!!

Link to comment
Share on other sites

Исакм да ви се похваля ЗА СЕФТЕ ПУСКАМ PHOTOSHOPA-a и вече смених цвета на АУДИТО дето го даде ЕВИЛ не ми се получи пиерфектно ама бива БЛАГОДАРЯ на ASD който ми даде линка

Link to comment
Share on other sites

Исакм да ви се похваля ЗА СЕФТЕ ПУСКАМ PHOTOSHOPA-a и вече смених цвета на АУДИТО дето го даде ЕВИЛ не ми се получи пиерфектно ама бива БЛАГОДАРЯ на ASD който ми даде линка

Моля моля.Радвам се че бях полезен :)

Link to comment
Share on other sites

Тази е хубава

Благодаря и на модера дето ми изтри поста:) Дадох ви откровенна оценка не мисля, да обиждам който и да е:)

Тъй кола не мисля да правя щото съм далече от мисълта да се занимавам с тия щуротии, но тъй като вие показвате вашите то това значи, че аз мога да си ги отценям свободно, нали?

Това предишно може да земе да го прочете и онзи модер, дето ми е изтрил поста:) Или поне да си каже кои е и закакво го е направил. Може и на ПМ!

Link to comment
Share on other sites

А ве,пичове!!

Вие сте болни!  :tongue

 

Как ги правите тези неща..представа си нямам.

 

'Джиткам' с фотошопа колкото да си направя един хубав банер,ама тва е луда раота! Кви са тея донори и как точни ги слагате и т.н.

Momcheta aide da si organizirame bitka??

 

Imam predvid da izberem kola, da si izberem srok, da q zavarshim za nego, i da q otcenim, naviti li ste?

 

Shte ni trqbva edni neotralen refer, koito da dade ocenki na vsichki :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...