Jump to content
BulForum.com

Virtual Tuning


Recommended Posts

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Ето ви сега малко критика:)

Първо:) Това как може да го направите в такива смешни цветове:) В зелено и червено само каруци от шекера има боядисани :) А със жълтите стъкла е станало направо приказка :) Калниците са като съшити с бели конци:)

 

Това що годе се е получило, но спойлера е ужасен и мисля, че дори е и неприложим. А освен това как може да сложиш на едно място реклами на Kenwood и Pioneer. Ако не знаете тези фирми са конкуренти и правят аналогични стоки. Хората си слагат в колите или едното или друго ама не и двете. Поне тези дето се занимават с тунинг:) Научете кои фирми какво правят :)

Това е хубаво ама по цветовете има какво да се желае:)

@Riskov -стари приятелю....как според теб Астъна ще стане от купе на кабриолет? Верно това е виртуален тунинг, но поне спазвайте някои фрапиращи случай на реалността:) Мисля, че няма нужда да ти обяснявам защо твоя тунинг, е невъзможен:)

 

Айде и да се стараете повече:)

Link to comment
Share on other sites

Първо,ако ще ме обижадш прави го свястно и не говори в множествено число :angry:

Второ,това са(някои)от първите ми опити,така че по-полека :angry1

Трето,ако не забелязваш на някои коли съм им писал кусурите,тъй че не е нужно да ми ги натякваш :cry

Четвърто,я вземи да ми покажеш малко от твоите работи(ако имаш въобще,а би трябвало,за да е мнението ти наистина обективно :angry: ),пък после пляскай обиди :angry1

Пето,т'ва с различните марки тунинг и "неприложими" споилери е пълна простотия и ала бала,защото в това е смисъла на вир-тунинг а.к.а. да направиш нещо да изглежда реално а всъщтност да е невъзможно ;) :angry1

Link to comment
Share on other sites

@Riskov -стари приятелю....как според теб Астъна ще стане от купе на кабриолет? Верно това е виртуален тунинг, но поне спазвайте някои фрапиращи случай на реалността:) Мисля, че няма нужда да ти обяснявам защо твоя тунинг, е невъзможен:)

Айде и да се стараете повече:)

Мерси за критиката - аз лично нямам против, нека има - това именно поражда старание и по-добри резултати. Ама в google видях доста астъна с soft и hard top.

Тъй като гледам, че виртуалния тунинг губи попюлярност в форума решавам да го засиля като предлагам кола за тунинг.

-----------------Tuning Challenge 3---------------------

http://www.dieselstation.com/wallpapers/Au...Audi-A2-052.jpg

Край: 25.12.2005 13:00

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Дава ми Forbidden в мен ли е проблемът :huh:

Промяна:оправих се като отворих фтп://-то :)

 

P.S. ъгълът е добър,но не е ли прекалено тунингована :~

Link to comment
Share on other sites

Аз я пускам сега понеже няма да ме има в Пловдив на 25.

audia25dd.th.jpg

Pi4 dai q ogolemina de.Sq ne moga da q vida cqlata,daje i da cakna na neq ;) .Ina4e i az shte sloja moqta kola,shtoto i az nqma da sam v PLD,nadqvam se da ne mi okradete ideite :DAudi A2 finished

Shte kaja samo dve ne6ta koito sam napravil i samo opitno oko bi gi zabelqzalo,no pak pridavat po sporten vid na kolata:

1.Smalih celiq pokriv

2.Razshirih kolata kato cqlo.

Aide kajete si mnenieto

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам за кофтито дата дето дадох, ама иначе нямаше кога. BTW нека и други дават хубави снимки за тунинг, не като тази А2 обаче, защо тази кола не става за тунинг!

Ето я моята, .... http://play.evrocom.net/dl/incoming/Riskov/Audi-A2.jpg ЕДИТ: гледайте я на фулскрин плс.

Айде пък другата година дано се възроди интереса към тунинга и да има състезания през седмица, пък и дори всяка седмица... Весели празници!!!

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам за кофтито дата дето дадох, ама иначе нямаше кога. BTW нека и други дават хубави снимки за тунинг, не като тази А2 обаче, защо тази кола не става за тунинг!

Ето я моята, .... http://play.evrocom.net/dl/incoming/Riskov/Audi-A2.jpg ЕДИТ: гледайте я на фулскрин плс.

Айде пък другата година дано се възроди интереса към тунинга и да има състезания през седмица, пък и дори всяка седмица... Весели празници!!!

Mda prav si.Taq kola vaob6te ne stava.Ina4e az kfoto mojah napravih za neq,no pak si ostava qicevidna :(

Link to comment
Share on other sites

Пичове аз нямам време за това а пък и позабравих пинизите.

 

Пробвайте се на тва http://img421.imageshack.us/my.php?image=73ta17ni.jpg

Това ще е много трудно. Но няма да мойе да мусе слойи много добър тунинг.

Link to comment
Share on other sites

Хора.На тази кола може да се сложи много добър тунинг.Айде добра кола за тунинг.Едно коледно състезанийце да си спретнем а :) .И понеже сега са празници едва ли ще спазите крайния срок(аз вече съм готов :D ),когато всички участващи сте готови кажете и да ги постваме :D

 

P.P.Хора тъй като съм на "най-якия доставчик" имам проблем с нета.Ето линк

www.autogaleria.pl/ tapety/acura.php.Влизате тук и си зимате колата Acura Prototipe(пада се да първия ред втората отгоре надолу ;) )

Link to comment
Share on other sites

Ето две коли - дано Ви харесат и дано повече от вас се включат в "надпреварата" и нека видим по-хубва и качествени тунинги. Този път съм дал две коли, пък да си изберете вие коя Ви харесва и да я префасонирате ;) както желаете!

-----------------Tuning Challenge 4--------------------

mazda60129td.th.jpg mazda60222vf.th.jpg

-------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

сори че с толкова закъснение я давам, ама ето я и тая "бегачка":

audia2.jpg

мноо грозно тва ауди бре майна...

бтв правено е в пияно състояние, така че не обръщайте внимание на разните недостатъци :)

Link to comment
Share on other sites

сори че с толкова закъснение я давам, ама ето я и тая "бегачка":

audia2.jpg

мноо грозно тва ауди бре майна...

бтв правено е в пияно състояние, така че не обръщайте внимание на разните недостатъци :)

 

Aй сиктир бре. Ти ме отказа тотално да си покажа колата. Оная жълтата мазда от по-горния пост. :(

 

Тва АУДИ е УНИКАТ ;)

Link to comment
Share on other sites

Айде някои да ми каже как са прааат тея коли щото много са зарибих..........!!!Каква програма ми трябва(Фотошоп ли??)Еи такива работи.............10х предварително

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...