Jump to content
BulForum.com

Virtual Tuning


Recommended Posts

Sega rabotq po edno Trabantche :D....Zzavarshih edno Audi, no ne se poluchi hubavo :bgrin: Sled malko shte gi postna :D

 

 

Pak kazvam:

Sabiram hora za design crew , zainteresuvanite da pishat na PM....Ideqta mi e da si napravim site i da se razvivame dokato dostignem t.nar. Point of World Domination

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply
Sega rabotq po edno Trabantche :D....Zzavarshih edno Audi, no ne se poluchi hubavo  :bgrin:  Sled malko shte gi postna :D

Pak kazvam:

Sabiram hora za design crew  , zainteresuvanite da pishat na PM....Ideqta mi e da si napravim site i da se razvivame dokato dostignem t.nar. Point of World Domination

 

За какво ще бъде този сайт.Дай малко повече информация ,ако може.А и коя програма ползвате,защото аз съм с Adobe photoshop elements и повечето неща от ония сайт ,където се учиш са на съвсем различни места откъдето казват,пък и не ми харесва много.Кажето коя е най-добрата програмка и от къде да я сваля.

Link to comment
Share on other sites

Sait-a shte izpolzvame za:

1. Info za nas

2. Pokazvane na proekti etc.

3. Shte ima i forum ;)

 

Polzvam Photoshop 6....Veche ne polzvam Digimods....Usvoil sam dosta ot neshtata :music :music :rolleyes: .......Totorialite savpadat s Photoshop 6 :D

Link to comment
Share on other sites

Photoshtop CS2 ima neveroqtno mnogo vazmojnosti no zarejda edno kafe vreme :D...

 

Edit: Na twingoto vinila e ot reklama za mineralna voda :D

 

 

P.S.Sabiram hora za design crew , zainteresuvanite da pishat na PM....Ideqta mi e da si napravim site i da se razvivame dokato dostignem t.nar. Point of World Domination

Link to comment
Share on other sites

Може да направим нещо.

Ама Raging Fire 1во трябва да си оправя PCто :angry1

После може да сложа яки джанти на опела и да я скакна боядисам...

За сега ти знаеш какъв звяр е само :) :woot

Link to comment
Share on other sites

Искам да участвам,но какво ще правя???

Ами виж ся.....Навиваме се да правим БГ-Виртуален Тиунинг портал/сайт....на него ще качваме лични творби, ще има форум, ще има туториали и т.н. За сега разработчиците по проекта са 3-ма(с мен). Няма да кажа кой, за да не вазникват проблеми :bgrin: Ако решиш да се вклиучиш трябва да направиш няколко неща:

1. Да изпратиш проект(кола) на datatata@abv.bg....Не претендирам че сам достатачно на вътре с нещата, за това таратайката ще бъде оценена от професионалист.....

2. Трябва да си сериозен, защото ще се стремим да достигнем стадий на Световна Доминация :P :P

3. И трябва да имаш ICQ...

 

"Задълженията" ти ще обсъдим в последствие...... ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Момчета, извинявам се много за офф-а, но просто много искам да ви поздравя за това, което правите.

Жестоки сте!!! :)

Дори зарибих брат ми по вашата дейност :P и сега не мога да го изгоня от компютъра :)

Link to comment
Share on other sites

A на страничката ви ще могат ли да се показват коли направени от не до толкова редовни потребители? :) Ако удобрите уменията ми де. :)

Link to comment
Share on other sites

Ами виж ся.....Навиваме се да правим БГ-Виртуален Тиунинг портал/сайт....на него ще качваме лични творби, ще има форум, ще има туториали и т.н. За сега разработчиците по проекта са 3-ма(с мен). Няма да кажа кой, за да не вазникват проблеми  :bgrin:  Ако решиш да се вклиучиш трябва да направиш няколко неща:

1. Да изпратиш проект(кола) на datatata@abv.bg....Не претендирам че сам достатачно на вътре с нещата, за това таратайката ще бъде оценена от професионалист.....

2. Трябва да си сериозен, защото ще се стремим да достигнем стадий на Световна Доминация  :P  :P

3. И трябва да имаш ICQ...

 

"Задълженията" ти ще обсъдим в последствие...... ;)  ;)

аз съм ЗА, даже пратих майл, дано мога да бъда полезен с нещо

Link to comment
Share on other sites

Специално за Raging Fire поствам трите си коли по ред на номерата :) :

 

Първа кола:Opel Astra(нещо не мога да намеря оригинала и ;) )opelastra0qf.jpg

 

 

Втора кола:Mitsubishi Lancer Evomitsubishilancerevo4qo.jpg

 

 

 

И третата(и най-добра според мен)-Honda Acordhondaacord3xs.jpg

 

 

 

 

 

Извинявам се че слагам големи картинки но досега с линковете никой не казваше как е колата която съм направил :( .Еми Raging Fire остава ти да кажеш може ли да се джоинна в сайта :)

Link to comment
Share on other sites

A на страничката ви ще могат ли да се показват коли направени от не до толкова редовни потребители? :) Ако удобрите уменията ми де. :)

Идеята е да може...

 

@асд- не сам аз определящия, както казах, до 24 часа ще получиш отговор...

@жужи- браво :)

@всички, който ми пратиха ПМ или постнаха колите си тук- Моля Ви пращайте ги на и-мейл :)

 

има само 2 "свободни" места....

Ами виж ся.....Навиваме се да правим БГ-Виртуален Тиунинг портал/сайт....на него ще качваме лични творби, ще има форум, ще има туториали и т.н. За сега разработчиците по проекта са 3-ма(с мен). Няма да кажа кой, за да не вазникват проблеми  Ако решиш да се вклиучиш трябва да направиш няколко неща:
1. Да изпратиш проект(кола) на datatata@abv.bg....Не претендирам че сам достатачно на вътре с нещата, за това таратайката ще бъде оценена от професионалист.....
2. Трябва да си сериозен, защото ще се стремим да достигнем стадий на Световна Доминация   
3. И трябва да имаш ICQ...

"Задълженията" ти ще обсъдим в последствие......  

Link to comment
Share on other sites

има само 2 "свободни" места....

Ами виж ся.....Навиваме се да правим БГ-Виртуален Тиунинг портал/сайт....на него ще качваме лични творби, ще има форум, ще има туториали и т.н. За сега разработчиците по проекта са 3-ма(с мен). Няма да кажа кой, за да не вазникват проблеми  Ако решиш да се вклиучиш трябва да направиш няколко неща:
1. Да изпратиш проект(кола) на datatata@abv.bg....Не претендирам че сам достатачно на вътре с нещата, за това таратайката ще бъде оценена от професионалист.....
2. Трябва да си сериозен, защото ще се стремим да достигнем стадий на Световна Доминация   
3. И трябва да имаш ICQ...

"Задълженията" ти ще обсъдим в последствие......  

 

Значи вече няма места........ :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...