Jump to content
BulForum.com

Virtual Tuning


Recommended Posts

Най накрая.След 3 часа борба прощалната ми кола е готова :);Казвам прощална защото може би около месец няма да имам захранващ кабел(почват входните нива а и ся е най-важната година,7-ми клас съм :) ).Искам да се извиня на Raging Fire че прецаквам малко работата по сайта,но се надявам де ми се намери заместник по-добър от мен :) .Та ето я и нея(надявам се да ви харесат лепенките :P )fiatpunto2mv.jpg.

 

Моля ви кажете си мнението по-бързичко че утре и да пишете няма да мога да го прочета :) .Отценявайте колата ми по десетобалната система.А пък ако искате отценете сичките ми коли пак по десетобалната.Ако го направите ще съм ви МНООГО благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply
Най накрая.След 3 часа борба прощалната ми кола е готова :);Казвам прощална защото може би около месец няма да имам захранващ кабел(почват входните нива а и ся е най-важната година,7-ми клас съм  :) ).Искам да се извиня на Raging Fire че прецаквам малко работата по сайта,но се надявам де ми се намери заместник по-добър от мен :) .Та ето я и нея(надявам се да ви харесат лепенките :P )fiatpunto2mv.jpg.

 

Моля ви кажете си мнението по-бързичко че утре и да пишете няма да мога да го прочета :) .Отценявайте колата ми по десетобалната система.А пък ако искате отценете сичките ми коли пак по десетобалната.Ако го направите ще съм ви МНООГО благодарен :)

 

Хубава е.Не ми харесват лепинките(картинките) и тва на фаровете,иначе друготоо е добре.Да знаеш как ти се радвам,че си 7-ми клас :bgrin: .Само да ти кажа не те очаква нищо хубаво.В началото не се притеснявай,по-спокойно,но последните 2 месеца.........А кабела ще ти го вземат родителите ти за да не можеш да цъкаш ли??? :confused

Link to comment
Share on other sites

Хубава е.Не ми харесват лепинките(картинките) и тва на фаровете,иначе друготоо е добре.Да знаеш как ти се радвам,че си 7-ми клас :bgrin: .Само да ти кажа не те очаква нищо хубаво.В началото не се притеснявай,по-спокойно,но последните 2 месеца.........А кабела ще ти го вземат родителите ти за да не можеш да цъкаш ли??? :confused

Нещо bumpe-а не ми харесва. Според мен оценката е 6/10.

Link to comment
Share on other sites

само бронята има нужда от поправка, иначе overall е мн готина... 8/10

 

EDIT: BTW аз и аз ще гледам да се огранича от компа, ама все пак през Free Time-а

ще се занимавам с дезайна.

Link to comment
Share on other sites

Хубава е.Не ми харесват лепинките(картинките) и тва на фаровете,иначе друготоо е добре.Да знаеш как ти се радвам,че си 7-ми клас :bgrin: .Само да ти кажа не те очаква нищо хубаво.В началото не се притеснявай,по-спокойно,но последните 2 месеца.........А кабела ще ти го вземат родителите ти за да не можеш да цъкаш ли??? :confused

Абе мани че аз ша кандидатствам в английската и ша има яко гърч :bgrin: .А като цяло се радвам че колата ви харесва :) .Иначе t_tunchev да наще(майка де) ша ми земе кабела за да не са изкушавам да цъкам :) :(

 

Edit:w00x ми брнята е крива щото нямах време да я дооправям.Бях я направил много яко колата ама без да искам я изтрих ;) и тая я напрайх по набързо.Като напрая колата по случей завръщането ми на компа(горе-долу след месец два като свършат входните нива :) )обещавам,че ще я направя перфекта.Иначе отценявам това,че повечето от вас я харесват :D :punk

Link to comment
Share on other sites

Хора след първата шестица ми са отпусна малко кабел :D .Та кога ще има сайт.Аз оспях да зглобя едно много яко ауди(според мен де :P )аре кат пуснете сайта ше го кача напрао там :D

Link to comment
Share on other sites

Айде регвайте се в форума и почвайте да слагате коли....

Да четете туториалс на български език...  :woot

Хаха да уе да.Те повече от полвината туториалс са със снимки от digimods и просто са преведени на български.Поне да беше напрайл твой снимки.А и още нещо още в първия туториал си да много по труден начин за боядисване на колата,ааа и още нещо:сайта е направен много дървено :sick: :sick: :sick:

Link to comment
Share on other sites

Хаха да уе да.Те повече от полвината туториалс са със снимки от digimods и просто са преведени на български.Поне да беше напрайл твой снимки.А и още нещо още в първия туториал си да много по труден начин за боядисване на колата,ааа и още нещо:сайта е направен много дървено :sick:  :sick:  :sick:

I kvo kato e preveden ot digimods ti pone se radvai.

I kvo ti pyka za dizaina to e vajno sadarjanieto.

Kato iska6 dizain sedni pred PCto stoi 1 sedmica napravi syper mega gotin dizain i dai da go sloja.Kato tolkova ima6 zor !!!

Link to comment
Share on other sites

I kvo kato e preveden ot digimods ti pone se radvai.

I kvo ti pyka za dizaina to e vajno sadarjanieto.

Kato iska6 dizain sedni pred PCto stoi 1 sedmica napravi syper mega gotin dizain i dai da go sloja.Kato tolkova ima6 zor !!!

Не уе.Ти не ма разбра.Под дървен нямах предвид самия сизайн ами под това как са наредени различните портали.Ама карай айде.Тфа ша са опрай по нататък

Link to comment
Share on other sites

Айде регвайте се в форума и почвайте да слагате коли....

Да четете туториалс на български език...  :woot

Хайде наистина поствайте коли във шоурума, щото само аз съм сложил една и когато някои друг сложи тогава и аз, да не съм единствен поне

Link to comment
Share on other sites

Хайде наистина поствайте коли във шоурума, щото само аз съм сложил една и когато някои друг сложи тогава и аз, да не съм единствен поне

Къкту разбра и аз сложих една.Сега работя по една Хонда Акорд.Сигурно до 9-10 часа тази вечер ще е готова и я слагам :punk .Аре живи здрави

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...