Jump to content
BulForum.com

Virtual Tuning


Recommended Posts

Momcheta aide da si organizirame bitka??

 

Imam predvid da izberem kola, da si izberem srok, da q zavarshim za nego, i da q otcenim, naviti li ste?

 

Shte ni trqbva edni neotralen refer, koito da dade ocenki na vsichki :D

Може аз:) нали и без друго си спечелих титлата "мрънкалото на темата":)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply
P.S. Ако някои е съгласен можем да си спретнем нещо като турнир: Всеки участник взима дадената кола (тя е една и съща за всички) и й прави тунинг - накрая ще видим няколко интересни творения. Който е съгласен да не пише постове от рода "Съгласен съм !", а направо да дава някаква стокова кола и който иска може да се включи...

 

 

Momcheta aide da si organizirame bitka??

 

Imam predvid da izberem kola, da si izberem srok, da q zavarshim za nego, i da q otcenim, naviti li ste?

 

Shte ni trqbva edni neotralen refer, koito da dade ocenki na vsichki :D

 

Как не се сетихме по-рано? О, чакай. Сетили сме се. преди 5 дена.

Link to comment
Share on other sites

А можете ли на скутерчета да направите нещо. Говоря за нещо което може да го изпълня наистина. Зимата ще му правя оптичен тунинг и ми трябват някави идейки.

1

2

3

4

5

 

Незнам коя ще ви е най-удобна за модване.

някви шарки отвори ала бала ей такива работки.

Link to comment
Share on other sites

След може би една седмица на бял свят ще се появи първата ми работа изобщо с PHOTO SHOP Ще бъде АУДИТО от Евил ама няма да е кой знае какво щото не съм се научил още на тънкостите на програмата Все пак тва ми е 3 ден

Link to comment
Share on other sites

Ами на снимка 5 и 6 не е ли добре. Днеска ще направя по-хубави.

Ми пич аз на твое място бих отишъл в някой тунинг център(Valsport,Dobo tuning...)и там хората щи покажат как ще стоят различните части на твоя мотор :D

Link to comment
Share on other sites

Готов съм с една количка ЛАМБОРГИНИ ДИАБЛО Промените по колата са козметични тоест сменил съм и само джантите с по яки и съм и сложил надпис ДИАБЛО Не е кой знае какво ама ми е първа " творба" Само не знам как да ви я покажа щото не знам как се качват снимки ако има някой навит да му дам снимките на колите в оригинал и това което аз съм направил на пощата и той да ги качи

Link to comment
Share on other sites

Готов съм с една количка ЛАМБОРГИНИ ДИАБЛО Промените по колата са козметични тоест сменил съм и само джантите с по яки и съм и сложил надпис ДИАБЛО Не е кой знае какво ама ми е първа " творба" Само не знам как да ви я покажа щото не знам как се качват снимки ако има някой навит да му дам снимките на колите в оригинал и това което аз съм направил на пощата и той да ги качи

ХАХА добре дощъл в клуба :D .И аз не мога да си кача снимките и никой не иска да му ги пратя по майла и да ги качи той :(

Link to comment
Share on other sites

Хора опрайх са :punk .БЛАГОДАРЯ НА DON_CHEFO.След малко ще кача и моята и неговата кола.

 

Edit:Ето я най-накрая бозата която направих БОЗИЧКА :D.Не можах да дооправя стъклата ама вие няма да се сърдите нали :D

 

Edit2:Ето и на CHEFO ламбото:

ПРЕДИ-ЦЪК

СЛЕД-ЦЪК

 

Айде толкова за сега.Ся почвам да се ровя за някоя друга кола и утре ще я кача да я видите :punk :P

Link to comment
Share on other sites

Хора защо развалихме конкурса.Айде почваме на ново.Аз предлагам следвашата кола да е тази chinaa601.jpg.Мисля че ъгъла е добър,на колата ще и отива тунинг и т.н.Айде да почваме.Крайния срок е до 5 Септември става ли :D .Айде започвайте и на пети ще покажем творенията си

Link to comment
Share on other sites

Аз ще пробвам някой друг път този виртуален тунинг,а сега мисля,че това може да ви хареса:

 

[Link]

 

По-надолу има още 3 вида джанти...

Малко е дълъг туториъла,но е добър! Успех

Link to comment
Share on other sites

Много се чудех дали да покажа новите си коли и реших, че ще ги покажа, независимо дали на някой пак ще му хрумне да се заяжда... аз заради такива които не оценяват труда на другите почти се бях отказал от вируалния тунинг, ми представете си, че имате вече 2,3 коли за които наистина сте се постарали и изведнъж някой да изръси, че само сме загрозили колите или, че работата ни не струва... ми нека си имаме уважението поне...

Audi A4

BMW Z3

Mercedes Sl 400

Opel Astra

Chevrolet SRT

fiat panda

Dodge Ram

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...