Jump to content
BulForum.com

Virtual Tuning


Recommended Posts

Да правят се с Фотошоп. И виж този линк от там може да ти стане по ясно: ТУК. Ае и дано направиш няква изрудия. :D

 

От тук може да му стане съвсем малко по-ясно. Нужни са си skills в Photoshop-a за качествен тунинг.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply
От тук може да му стане съвсем малко по-ясно. Нужни са си skills в Photoshop-a за качествен тунинг.

Що!Аз от там почнах,а когато започнах да правя коли на Фотошопа още не знаех как се "реже" от една картина на друга

Link to comment
Share on other sites

Що!Аз от там почнах,а когато започнах да правя коли на Фотошопа още не знаех как се "реже" от една картина на друга

 

Ако от тук си започнал, нямаш си никаква представа какво може да се постигне с Photoshop и колко подвижна и добре измислена е тая програма (има някой работи които доста ме дразнят, но на всякъде ги има). Написаното тук може да покаже това - онова специално за виртуален тунинг, но някой неща не са добре обяснени, а за други има много по-лесни начини. също има и неща които тук дори не са засегнати. Важно е да има желание и въображение.

Link to comment
Share on other sites

Е ся ако му трябва Фотошопа за други работи ще напише Tutorial или Tips в Google и ще се научи и на други работи или пък другия вариант е да си купи няква книга за Фотошоп и от там ще се научи. Аз намример навлязах в Фотошоп с една книга за Фотошоп 5 като работех на Фотошоп ЦС.

Link to comment
Share on other sites

Охооо.Сички тук сме много назад с материала.На мен чат пат ми идва някоя идея и със знанията до сега я реализирам.Иначе наистина Пфотошоп има много по големи възможности :)

Link to comment
Share on other sites

Абе незнам ся колко знам за Фотошопа ама мерси за линка....!!Ще видим кфо ще измайсторя....... :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

От доста време работех по едно сайтче. И вече е готово. В него има всичките ми тунинговани коли на Photoshop. ТУК

 

Ако видите някви дефекти пишете да се дооправят. :D

Link to comment
Share on other sites

От доста време работех по едно сайтче. И вече е готово. В него има всичките ми тунинговани коли на Photoshop. ТУК

 

Ако видите някви дефекти пишете да се дооправят. :D

Не съм го разгледал основно,но Колите са доста добри!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Виждам, че тази тема губи своята популярност и вече никои не прави тунинги и реших да покажа една тойота - сигурно на пръв поглед личи, че не е голяма разликата, но има толкова малки детайли с които съм се занимавал по нея - надявам се че се е получило това което исках - да изглежда по-зверски.

toyotamr2134ec.th.jpg toyotamr23zb.th.jpg

Тази мазда тук си играх малко да я направя векторна графика(в jpg формат :) )...

mazdarx7800x60010la.th.jpg mazdarx7800x60028qg.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

На тая Тойота нещо са и различни фаровете и тая тревичка дето си я скрил долу много разваля пейзажа.

 

А на Маздата, това се прави с един единствен филтър на Photoshop.

Link to comment
Share on other sites

Да обърни внимание на левия фар на Тойотата. Има видима разлика. Иначе промените да добри. А относно за ВТ се занимавам още но влизам в един друг форум и там участвам в състезанията.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Шшшшш хора дайте да бвземем да съживим малко тая тема.

 

Ае на който му се занимава да тунингова.

Ето едно предложение който иска да се захваща и накрая ще видим на кой е станало по - яко :)

 

hondacivicsi200501mzn6.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Браво Троба!Мноо си напреднал откакто почна да се занимаваш с това.Продължавай така и успех! ;)

Link to comment
Share on other sites

Браво Троба!Мноо си напреднал откакто почна да се занимаваш с това.Продължавай така и успех! ;)

 

Мисля, че снимката в по-горния пост е колата за тунинговане, а не тунингована кола.

Link to comment
Share on other sites

Тази мазда тук си играх малко да я направя векторна графика(в jpg формат :) )

 

Знаеш ли изобщо какво значи вектор, и какво общо има той с .jpg формат ?!

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че снимката в по-горния пост е колата за тунинговане, а не тунингована кола.

Не не аз говорих, че е напреднал като видях сайта му,а не за горната кола! :)

Link to comment
Share on other sites

w00x ти няма ли да се включиш? Преди си спомням, че участваше.

 

Нямам време да се занимавам. А и ме мързи да търся части които да наслагвам. А и от тогава се усъвършенствах много във Photoshop и няма да ви е интересно :D :D (joking).

Link to comment
Share on other sites

Щом си се усъвършенствал толкова ,не е задълйително да си търси коли-донори (освен за джантите) - можеш просто да си нарисуваш броните/аксесоарите.Тъкмо ще паснат по-добре ;)

Link to comment
Share on other sites

Нямам време да се занимавам. А и ме мързи да търся части които да наслагвам. А и от тогава се усъвършенствах много във Photoshop и няма да ви е интересно :D :D (joking).

айде де направи и ти кола - аз лично не съм пипвал тунинг от доста време и сега съм навит и аз да прав тунинг и няма да търсим части ако те мързи(и мен ме мързи доста пък и не е лесно да намериш хубави части) та нарисувай ги сам - само едни джанти гепи от някъде - аз така ще правя

Link to comment
Share on other sites

Много ще съм Ви б;агодарен ако ми обясните как да си направя сам частите. Имам доста идейки но не мога да ги реализирам. Преди бях намерил един туториал ама нещо не можах да разбера как става. HELP ME :cry :)

 

EDIT: Ето и това което направих.

 

hondacivicsi2005tm6.th.jpg

 

Много кофти че нямаше други желаещи. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Щом си се усъвършенствал толкова ,не е задълйително да си търси коли-донори (освен за джантите) - можеш просто да си нарисуваш броните/аксесоарите.Тъкмо ще паснат по-добре ;)

 

Да!!!!Добре че те научих!! :D

 

Е тва е една от моите коли.

Тук

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...