Jump to content
BulForum.com

Virtual Tuning


Recommended Posts

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply
Направих и едно ФЕРАРИ-СКАГЛИЕТИ чета го от италиански дано правилно съм го превел

Nqkoi moje li da pogledne v tozi tutorial step 7 i da mi kaje kak v photoshop moga da markiram all layers.

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi moje li da pogledne v tozi tutorial step 7 i da mi kaje kak v photoshop moga da markiram all layers.

 

Линкваш ги всичките един за друг. макар че в това няма смисъл. ако искаш да работиш на всичките, може просто да ги флатнеш, но тогава няма да можеш да ги обработваш повече по отделно.

Link to comment
Share on other sites

Рисков на мен не ми е омръзнало ама аз като кача някоя кола и вие нищо не казвате :angry: .Иначе по тая кола не си напраил кой знае какви промени ;) .Можеше да я направиш по-добре,но уви :)

Link to comment
Share on other sites

Aз пък:

 

1. нямам време.

2. като имам време играя Lineage 2 или не сядам на компютъра

3. не ми се търсят коли и после донори

4. нещо не ми се отдава тоя тунинг

Link to comment
Share on other sites

Рисков на мен не ми е омръзнало ама аз като кача някоя кола и вие нищо не казвате :angry: .Иначе по тая кола не си напраил кой знае какви промени ;) .Можеше да я направиш по-добре,но уви :)

искаш ли състезание - аз ти давам колата и и правиш тунинг,

197855accordconcept039qp.th.jpg

BTW има ли нужда да правя друг при положение, че този, който съм направил ми харесва/защото е някак си по- реален не просто Photo Shop-ско изпълнение/ ми харесва, давай имаш срок 1 седмица да не кажеш, че те притискам, покажи някои нови промени тъкмо да се поуча малко...

 

EDIT: понякога лесните неща са по- хубави от трудните, ето за пример за първия турнир се УЛЯХ с астрата сложих и толкова мн неща и толкова мн е базиках ама то стана някав звяр, все пак трябва да е реално ;)

 

EDIT: и аз почвам, всъщност препраям колата ама утре съм мн ангажиран и няма да мога да я довърша ама се надявам няколкото часа тази вечер да ми стигнат

Link to comment
Share on other sites

искаш ли състезание - аз ти давам колата и и правиш тунинг, 

197855accordconcept039qp.th.jpg

BTW има ли нужда да правя друг при положение, че този, който съм направил ми харесва/защото е някак си по- реален не просто Photo Shop-ско изпълнение/ ми харесва, давай имаш срок 1 седмица да не кажеш, че те притискам, покажи някои нови промени тъкмо да се поуча малко...

 

Аз приемам предизвикателството. до утре на обяд или късно тази вечер ще покажа моята кола. вмсто за 1 седмица, ще се опитам да се вместя в срок от 2 часа работа.

Link to comment
Share on other sites

Хайде няма ли други да дават творенията си или вече Ви омръзна !?!

Е аз ще покажа моята нова Хонда Акорд...

hondaaccord5wp.th.jpg

 

Тази е станала много добре.Браво от мен.На мен пък нещо не ми се получават колите. :cry

 

Едит:asd според мен като е изчистено както го е направил рисков е по-добре.Иначе Митцубишито ти е много хубаво.Поздравления. :punk

Link to comment
Share on other sites

hondatuned7pg.th.jpg

 

Eто го и моя претендент.

 

Сменен е цвета на стоповете, стъклата.

Джанти.

Махнат е спойлера.

И сложих една брутална (според мен) лепенка, доизкосуряването и довършването на която ми отне 1 час и половина.

 

Не съм снижавал колата, защото исках да запазя строгия вид който придава лепенката. също така не съм слагал и спойлери, защото стоковите са достатъчно хубави.

Link to comment
Share on other sites

Еми w00x мога да ти кажа само БРАВО.Искам само да те питам лепенката ти ли е направи?И ако не си ти ПЛС кажи как си я сложил

 

Аха ясно :) .ОК тенкс

Link to comment
Share on other sites

Hi pichove, ot dosta vreme ne bqh vlizal tuk :)...Gledam che sam vi zaribil :music ...Eto nqkolko neshtica...

kangoo1.jpg

kangoo.jpg

kangooblack.jpg

twingo1.jpg

twingo2.jpg

 

Sabiram hora za design crew :) , zainteresuvanite da pishat na PM....Ideqta mi e da si napravim site i da se razvivame dokato dostignem t.nar. Point of World Domination :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...