Jump to content
BulForum.com

Virtual Tuning


Recommended Posts

Pi4 vlez v tozi sait

Еми добре.Сайта як.Нови работи научих ама как да си включа тоя Layer.

Ето адреса да видите за какво имам предвид:САЙТ

 

Edit:Опрайх са сам.Като си направя първата кола ще се опитем да ъплоадна тук или който иска ще му я пратя на майл-а :love

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply
...sledva6tata kola, koqto mislq da e nqkakuv zverski HOT ROD...

E hotroda не стана зверски (даже не е хотрод въобще), но поне реставрирах една барака и се надявам, че е станала по- хубава от преди :) - е вие ще кажете...

klick

 

P.S. Ако някои е съгласен можем да си спретнем нещо като турнир: Всеки участник взима дадената кола (тя е една и съща за всички) и й прави тунинг - накрая ще видим няколко интересни творения. Който е съгласен да не пише постове от рода "Съгласен съм !", а направо да дава някаква стокова кола и който иска може да се включи...

Link to comment
Share on other sites

E hotroda не стана зверски (даже не  е хотрод въобще), но поне реставрирах една барака и се надявам, че е станала по- хубава от преди :) - е вие ще кажете...

klick

 

P.S. Ако някои е съгласен можем да си спретнем нещо като турнир: Всеки участник взима дадената кола (тя е една и съща за всички) и й прави тунинг - накрая ще видим няколко интересни творения. Който е съгласен да не пише постове от рода "Съгласен съм !", а направо да дава някаква стокова кола и който иска може да се включи...

Napravena e qko ama neznam sedi nqkak si neestestveno.

Link to comment
Share on other sites

E hotroda не стана зверски (даже не  е хотрод въобще), но поне реставрирах една барака и се надявам, че е станала по- хубава от преди :) - е вие ще кажете...

klick

 

P.S. Ако някои е съгласен можем да си спретнем нещо като турнир: Всеки участник взима дадената кола (тя е една и съща за всички) и й прави тунинг - накрая ще видим няколко интересни творения. Който е съгласен да не пише постове от рода "Съгласен съм !", а направо да дава някаква стокова кола и който иска може да се включи...

Az sam navit za tyrnira samo 4e ne znam kak da naprawq 4erni 4erti.Kato o4ertanqta na wratite.Sq prawq kola,boqdisvam q ama tyninga deto go slagam segi mnogo neestestveno :( .Ae riskov kaji kak sa praqt vaprosnite 4erni 4erti pls

Link to comment
Share on other sites

Az sam navit za tyrnira samo 4e ne znam kak da naprawq 4erni 4erti.Kato o4ertanqta na wratite.Sq prawq kola,boqdisvam q ama tyninga deto go slagam segi mnogo neestestveno :( .Ae riskov kaji kak sa praqt vaprosnite 4erni 4erti pls

s obiknovenna liniq ama davam da iam anti-aliasing za6toto ina4e stoi neestestveno

Link to comment
Share on other sites

Kaжете само от къде се взимат частите и аз да се пробвам.

 

за предпочитане е частите и картинката да са с едно и също качество иначе не изглеждат хич добре, а нямам намерение да ги поправям...

Link to comment
Share on other sites

Kaжете само от къде се взимат частите и аз да се пробвам.

 

за предпочитане е частите и картинката да са с едно и също качество иначе не изглеждат хич добре, а нямам намерение да ги поправям...

аз не знам такъв саит за части и използвам google и да си призная най - много ти трябва една подобна кола от която да си вземеш частите и още една за джантитем, и вече за някои дребни детаили и т.н.

А, за първата си кола използвах само едни джанти, а другото беше от самата кола рязано и леко маниполирано :)

 

Та, аз викам да дам една стокова кола и се надявам, че няма да съм единствения който и прави тунинг...

click

Link to comment
Share on other sites

Добре. Нека сега направим един срок до Понеделник примерно и всеки да си покаже тогава творението :) Аз ще се поразровя малко сега и повечко утре. :) Интересна занимавка. сега и мен зарибихте.

 

Edit: сега като се заиграх, видях, че качеството на снимката е много лошо.

 

Edit: Новата кола е доста по-добра за тунинг. Браво Рисков. сега се залавяйте за работа, че на мен още малко ми остава.

Link to comment
Share on other sites

... аз викам да дам една стокова кола и се надявам, че няма да съм единствения който и прави тунинг...

click

 

Хайде побързайте, моля Ви, аз съм готов вече, след 6 часова борба :) , и се нядявам да е станала сполучлива, но за да не ми крадете идеите :) ще я дам в понеделник до 2:30 - тогава е крайният срок :)

Link to comment
Share on other sites

Аз също съм готов, така че ако сме само двамата с Рисков кажете, за да не чакаме до утре, а да покажем колите сега.

Link to comment
Share on other sites

И аз ще участвам.Само че до преди малко бях на село и сега почвам.До утре ще я свърша и ще я кача.

 

П.П.Само че единствения проблем е че не знам как и къде да я кача.Ако някой ми обясни на ЛС или тук ще съм му много благодарен(извинявам се на всички за off-a)

 

Edit:Айде и аз съм почти готов с колата.Останаха ми само праговете и предната броня :P .А и w00x аз имах предвид с коя програма и как се работи с нея :bgrin: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

И аз ще участвам.Само че до преди малко бях на село и сега почвам.До утре ще я свърша и ще я кача.

 

П.П.Само че единствения проблем е че не знам как и къде да я кача.Ако някой ми обясни на ЛС или тук ще съм му много благодарен(извинявам се на всички за off-a)

 

качваш я на play.evrocom.net, hit.bg или някъде където имаш място. дори и на imageshack.us става. и даваш линк тук.

Link to comment
Share on other sites

Nemoga da si ka4a kolata v nqkoi sait i moje da se naloji da q pra6tam po maili. Ako mojete mi kajete s koq programa da q ka4a v play.evrocom.net.

Ми най-лесно - отиваш в хит.бг, горе в ляво има стани член, правиш една регистрация и после качваш. Всичко е на български, не би трябвало да имаш проблем.

Сори за оффтопика

 

edit: в хит.бг за да качиш нещо не ти трябватт допълнителни програми ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми най-лесно - отиваш в хит.бг, горе в ляво има стани член, правиш една регистрация и после качваш. Всичко е на български, не би трябвало да имаш проблем.

Сори за оффтопика

10x

Link to comment
Share on other sites

Който не може да си качи колата:

 

oтивате на www.imageshack.us

регистрирате се. (може и без регистрация, но ако не запишете някъде линка към снимката, не можете да я намерите после ако ви потрябва.)

пращат ви мейл в който има един линк. той е за регистрацията така, че не трийте мейла.

влизате си после (отваряте само страницата и то автоматично си влиза ако сте натиснали линка в мейла)

намирате къде е Upload Image и качвате снимката.

лимита е 1МБ за снимка.

после до качената вече снимка се появяват разни поленца от ляво на които пише кое за какво е. едно е за форум готово, друго за уеб страница (с всичките им там тагове които са нужни) и още много. най-долу има "direct link to the image" или нещо от сорта.

копирате го и го показвате тук или с таговете IMG или давате директен линк с My Webpage.

 

другия вариант е да качите снимката на play.evrocom.net или hit.bg с помощта на FlashFXP. На hit.bg е написано какъв юзърнейм, парола, адрес, порт да използвате. За play.evrocom.net не знам, но предполагам, че се използва юзърнейма с паролата от форума там (не от този форум, а от форума на play.evrocom.net).

Link to comment
Share on other sites

Opel%20Astra%20High%20Performance%20Concept%202004%202.jpg

оригинала и

Opel%20Astra%20Concept%206.jpg

Ето я моята кола... нека всеки когато качва своята кола да обясни какво е направил по нея...

List: гумите и калниците за разширени, така колата става по широка, предна броня, grill mesh, window tint, headlights, Rims, side skirts, огледало, до вратата има лека вдлъбнатина, gauges на предното стъкло, премахнал съм регистрационния номер, емблемата и съм сложил стъкло на капака, през което се вижда двигателят

Link to comment
Share on other sites

Eto i moqta kola.

Car4.jpg

Slojih i nov bumper, dobavih i prag, anti krilo na kapaka i otzad i i promenih zveta kato sa6to slojih i nov asfalt za da premahna otrajenieto ot 4erveniq cvqt na originala.

 

A iskam da blagodarq na riskov za tva 4e mi q ka4i v play.evrocom.net

Link to comment
Share on other sites

 

 

Промени:

Фаровете и стоповете са черни

Премахната е емблемата

Карбонен капак

Премахната дръжка на вратата

Стъклата с червен отенък

Джанти

Цвета на джантите

Лепенка

Рекламни стикери

Сниажване

Регистрационния номер

 

Сега остава и някой да реши чия кола е най-хубава. нали все пак е състезание.

Link to comment
Share on other sites

И тримата много са се постарали , двоумих се между колите на Riskov и w00x и двте са прекрасни . На мен лично втората от двете (на w00x) най-много ми хареса .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...