Jump to content
BulForum.com

Нов Сървър на MuOnline !!!


Killerincho

Recommended Posts

Предполагаше се да е нещо такова, затова предложих последния клиент, щото в него се ползват основно фонтове, дето ги има във всеки джам. Важното е че сте се оправили :) Приятна игра :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Имам проблем със сайта на muonline.ggbit.net. Нито мога да вляза в страницата нито в сървъра на играта. Апък един приятел си влиза без проблеми и дори ми изпрати играта(прикачена за сървъра) от сайта. Какво да правя и в мен ли е проблема ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Кажете моля Ви, има ли сървър или няма. Вече месец не мога да се свържа със сървара.

Хайде някой админ да драсне два реда. Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Кажете моля Ви, има ли сървър или няма. Вече месец не мога да се свържа със сървара.

Хайде някой админ да драсне два реда. Благодаря предварително!

И аз имам същия проблем ,иначе сървар си има, проблема е от доставчика ни.Но като гледам няма изглед нещата да се подобрят.

Link to comment
Share on other sites

zna4i aide i az da postna ve4i ne6to xixix.server nqma ne ot mesec ami ot po4ti 2 ve4e.qvno problema idva ot ggshit.vsi4ki koito sme na ggshit nqma dostup nito do servera nito do saita poradi nz si kvi pri4ini(servera bil v popravka i taka natatuka).e ai ne na mene tiq.6tom ot si4ki zali si go otvarq a ot vku6ti ne6te ne6to namirisva.nz 6to e taka ama neka se opravi toq problem.pisna mi da mi vikat: "dai si accto nali ne cuka6 6te napravq 100 resa..." i sqkvi takiva.kakto i da e nadqvam se da se opravi toq problem :)

Link to comment
Share on other sites

zna4i aide i az da postna ve4i ne6to xixix.server nqma ne ot mesec ami ot po4ti 2 ve4e.qvno problema idva ot ggshit.vsi4ki koito sme na ggshit nqma dostup nito do servera nito do saita poradi nz si kvi pri4ini(servera bil v popravka i taka natatuka).e ai ne na mene tiq.6tom ot si4ki zali si go otvarq a ot vku6ti ne6te ne6to namirisva.nz 6to e taka ama neka se opravi toq problem.pisna mi da mi vikat: "dai si accto nali ne cuka6 6te napravq 100 resa..." i sqkvi takiva.kakto i da e nadqvam se da se opravi toq problem :)

daki posle 6te ima da navaksvame:)

Link to comment
Share on other sites

Сървъра изобщо не е спирал да работи. Това че бил в поправка са пълни глупости. Откакто съм го пуснал след тестовете не е спирал даже за един час. Търсете проблема някъде при вас, не знам що не можете да влизате.

Link to comment
Share on other sites

Ми защото някой админ не ни е рутирал правилно явно, какво друго?

Айде ние юзърите да го д....... нали? То проблема все е в нас, та чак още малко и да свикнем.

Ай със здраве, пък ний ще цъкаме някъде другаде, например в Индонезия.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

аз да ти кажа честно трябват ти повече щото онези са същите като ласт най лоялният ти играч който играе от самото начало и с изключение на едната си издънка е борката блякмор се казва той е постояно там и е винаги против хакерите дуперите и всички такива не ламти за експириенс и е винаги в добро настроение много хора не го взимат на сериозно заради шегите му това е друг въпрос преди и аз имах мерак но сега се отчаях това със над стоте реса беше пълна издънка обричат сървъра на гибел а като се сетя че беше най якият от всички и направо ми призлява според мен 58 реса си бяха повече от достотъчни но както и да е нищо лично иначе ако аз съм гм доста промени щях да въведа за щастие започнох друга игра :rolleyes: е хайде всичко добро и успех в търсенето

Link to comment
Share on other sites

Awe nqkoi moje li da mi kaje kvo da prava s taq igra dava se sinio ne znam ve4e kolko versii sam svalil i se mi dava taka click tuk-a are kajete kvo da prava 4e nogo mi se irae pak i imam geroi 300+lvl

Link to comment
Share on other sites

Добре,за трети път се опитвам да се регистрирам и не мога ?!E-mail-ът не идва, на посочения от мен такъв?!Опитах в с български хост та да не е от тва ама явно не е .Много ми се играе пък не мога...

done :D обаче..като цъкна на клиент ми излиза че Not FoundThe requested URL /dl/mu-online/ was not found on this server.Apache/2.0.55 (Unix) PHP/5.1.2 mod_perl/2.0.2 Perl/v5.8.8 Server at play.evrocom.net Port 80,ся не мога пък да свала клиента..

Link to comment
Share on other sites

Добре,за трети път се опитвам да се регистрирам и не мога ?!E-mail-ът не идва, на посочения от мен такъв?!Опитах в с български хост та да не е от тва ама явно не е .Много ми се играе пък не мога...

done :D обаче..като цъкна на клиент ми излиза че Not FoundThe requested URL /dl/mu-online/ was not found on this server.Apache/2.0.55 (Unix) PHP/5.1.2 mod_perl/2.0.2 Perl/v5.8.8 Server at play.evrocom.net Port 80,ся не мога пък да свала клиента..

E-mail не идва просто са регваш, трябва да ти напише, че е успешно и почваш да играеш :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...