Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Нека ви! Аз пък имам имен ден ДНЕС!

:lol: :P ;) :woot :wir :music B) :) :tongue :love :beerchug :blush: :thumbs-up: :beer: :grin: :smile:

E честит ти имен ден тогава - здраве и обич ти желая. За останалото имаш силата сама да го постигнеш :)
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

утре ще ми се иска да се казвам по друг начин :( очертава се тежка вечер и в главата ми е само и единствено как ще издържа на работа утре. Ай наздраве на всички, които празнуват днес! :)

Link to comment
Share on other sites

ЧИД на сички празнуващи, а аз като обикновен ученик шса чуда ко ша права с тва даскало шото нещо ни ибаа ... не моа си представа да ма изпитват бе майна :blink: чак не мога да измисла кво да напиша в тоя пост ... толко да съм активно неактивен в кофата :lol:

Link to comment
Share on other sites

BTC ADSL SUCKS

 

от една седмица debug-вам един mail server .. и вече изобщо не знам за какво става въпрос..

 

Супер Любо може да ми направи една Супер Свирка :angry:

Link to comment
Share on other sites

Най-после оцениха "творческите" ми умения.Чувствам се год от себе си и от свършената работа...не са били напразно късните вечери когато творях :)

Мойто есе е едно от 3те най-добри :)

Link to comment
Share on other sites

След по-малко от 6 часа трябва да ставам. А не съм легнал. Кво по дяволите? :wacko:

Айде бе :) И аз не бях легнала по това време, а станах в 5... обаче си наваксвам в автобуса.

Само да не взема да си пренаваксам и да дойда до английската...

Link to comment
Share on other sites

Айде бе :) И аз не бях легнала по това време, а станах в 5... обаче си наваксвам в автобуса.

Само да не взема да си пренаваксам и да дойда до английската...

Кой те кара да ставаш в 5? 2 часа разхищение на сън. Форуми, ала-бала. Аз пък в 7 без 10 бях излезнал. Не че не закъснях :excl:

Link to comment
Share on other sites

През главата ми минават доооста работи, но да конкретизирам само едно другите следват: мамка му, пак съм сам... :(

Link to comment
Share on other sites

на мен пък в момента ми минава през главата, че ми дреме на левия кво си мислят някой хора за отношенията на други хора с трети хора. Нека си гледат работата, и да не взимат отношение в живота на другите! Бахти и пенсийте гадни!!!

 

П.П. аре ве тука в тоя форум няма ли някоя яка мадама дето да се навие да я запозная с един френд. Много ще и се зарадва :)

П.П.П. не става дума за мен, аз си се познавам с мадами ;)

Link to comment
Share on other sites

Утре е петък...пълен айляк...след даскало няма притеснение,че на другия ден пак си на даскало,че иаш домашни,че ща изпитват...мислиш си само за дискотека,кафенце,билярд и пу''и :punk .Най-много обичам петъците :D

Link to comment
Share on other sites

По дяволите в какво се забърках :confused :love :love :angry1 :argue :unsure:

ПП. Гале мерси за поздравите.

Моля :) Реших да нахлуя в частна собственост, нали и без това бях в района... :ph34r: само подозирах да не си избършеш обувките в листовката :P

 

В какво си се забъркал?

 

По темата - аз поне веднъж месечно се чудя как да се отбъркам от нещо... напоследък доста "неща" ми се струпаха :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Моля :) Реших да нахлуя в частна собственост, нали и без това бях в района... :ph34r: само подозирах да не си избършеш обувките в листовката :P

 

В какво си се забъркал?

 

По темата - аз поне веднъж месечно се чудя как да се отбъркам от нещо... напоследък доста "неща" ми се струпаха :wacko:

Емоцийките при правилно дефиниране казват всичко. Малко ме съмнява, че някой друг освен мене може да ги дефинира правилно :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Мм.. не се бях загледала внимателно. Вярно са разказвателни. Все гадни ситуации.

Не толкова, ама ми се струва, че мойта и твойта дефиниция коренно се разминават :P Но нищо, все пак няма как да знаеш за какво става на въпрос :)

 

 

Момент да едит-на.

Link to comment
Share on other sites

Ако беше написал и запетайки между иконките, може пък и наистина да можеше да се разбере еднозначно :P

Имаше една сладка анимацийка за тия запетайки, едно диво растение и до него бележка:

"Да се полива със супа не бива да се полива с вода." :D

Link to comment
Share on other sites

Мисля си,че днес (вече) е 12.01.

След точно 11 месеца аз ще съм пълнолетна. :D

 

А след 10 дена.. ще празнуваме поредната годишнина с моя приятел. :unsure: :love

 

edit: утрепах се от смях с тая тема "търсят се момичета за нова година".

Беше ми приятно , сега лягам.

:D :D

Link to comment
Share on other sites

Трябва да излизам, само че да постна още един пост (ей на тоя) и да ми станат 1000 :D

 

Браво на мен. :unsure: Где пък са тия 1000 :wacko: , аз си мисля, че рядко пиша.

Link to comment
Share on other sites

:woot ииииМах Баа му (тва е цензора, да не си кажете нещо) бах колко съм прозт, цензура се пише с у :D:D:D:D

ай нийд мъни дет викаше едно негро от един маломозъчно як филм. :pirate Освен тва ай нийд акъл. :woot Освен тва в главата ми минават само импулси... яко, ша зареда няколко акумулатора :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

8 клас - страшно място за студента-педагог! Коцето е нароедн мърдрец, един вид. След днес вече няма да съм същия, но искам хората да ме помнят все такъв...

 

А идва топъл април и ние трябва да се върнем... там!... / Не, не, не искам и да знам!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...