Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

тва от къде беше?супер познато ми е,скоро го четох някъде :unsure:

обичам да съм през по голямата част от деня

От Алф е. Серията, в която Лин помагаше на Ранди, изключително глупавия й съученик. Та Алф казва за него" Мисълта влезе в главата му и отчаяно търсеше мозък" :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Една от най-гадните ми вечери.Черно.Всичко.Черно петно.Изпълнена с омраза.Мразя.

Недей така бре душицо. :P

 

Живота е хубав.. само трябва да си създаваме приятни усещания сами.. вместо да чакаме лошите да ни сполетят..

 

колкото и банално да ви прозвучи (не че ме интересува особено :P) - тази вечер копирам всичките си 15 DVD-та с музика на новия 250 GB хард.. и се кефя супер като си припомням някои златни неща от колекцията :D как може човек да се чувства кофти в такъв момент... примерно .. :love

Link to comment
Share on other sites

От Алф е. Серията, в която Лин помагаше на Ранди, изключително глупавия й съученик. Та Алф казва за него" Мисълта влезе в главата му и отчаяно търсеше мозък" :D

 

Ахахах, тая серия беше уникална. Ранди на всяко нещо отговаряше с: "Кей" :laughing:

Ранди звъни на вратата, Кейт и Уили изпращат Алф в кухнята, а той ходейки натам казва на Кейт: "Хайде, побързай, отвори му, че ще забрави за какво е дошъл" :woot :woot :woot

Скоро гледах Алф и точно на тази серия попаднах, направо се смлях :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

След около 10ч.20мин. одъртявам с още една годинка.Ебати и живота,последните 4-5 години имам чувството,че минаха за секунди.Пък по-нататък разправят,че годините минавали още по-бързо.А може би съм чичка вече :woot

Link to comment
Share on other sites

След около 10ч.20мин. одъртявам с още една годинка.Ебати и живота,последните 4-5 години имам чувството,че минаха за секунди.Пък по-нататък разправят,че годините минавали още по-бързо.А може би съм чичка вече

Ааах,без депресивни мисли преди НГ ,млади хора сте,гледайте напред,а не назад и не му мислете много,квото трябва да стане-ще стане

Аз бих казала преди РД-то :)

Link to comment
Share on other sites

След като успешно обединих цялата си music колекция върху един твърд диск.. установих че имам общо 3 седмици, 5 дена, 16 часа и 52 минути музика - неща които съм събирал и подреждал през годините :)

 

И то.. не е да кажеш че примерно тегля наред каквото ми падне защото във soulseek съм виждал хора да share-ват много повече от мен... не мога да кажа колко пъти съм прослушвал всяко едно парче отделно.. но определено мога да заключа че повечето време от живота ми съм го прекарал в слушане на музика :)

Link to comment
Share on other sites

Абе що така бутончетата не бачкат? :cry Нема едит, нема никой...

 

 

Иначе много се кефя в момента. Днес по случайност си пуснах от музиката на брат ми и сега полудявам с нея!

Link to comment
Share on other sites

уест хям ми вкарват яко адреналин с тия голове през няколко минути,дано само и да земат да бият накрая и да хода да разпора на рожден ден :punk

Link to comment
Share on other sites

След като успешно обединих цялата си music колекция върху един твърд диск.. установих че имам общо 3 седмици, 5 дена, 16 часа и 52 минути музика - неща които съм събирал и подреждал през годините :)

 

И то.. не е да кажеш че примерно тегля наред каквото ми падне защото във soulseek съм виждал хора да share-ват много повече от мен... не мога да кажа колко пъти съм прослушвал всяко едно парче отделно.. но определено мога да заключа че повечето време от живота ми съм го прекарал в слушане на музика :)

 

Тъй като и аз се самоопределям като музикален маниак се реших и аз да видя колко имам...286 часа и 6 минути, около 200 от които рок и метъл :punk

Засега FLAC е само около 30% от музиката ми, но този процент непрекъснато се увеличава :D

Link to comment
Share on other sites

Като сте почнали със статистиките... :P

 

720 часа и 45 минути от общо 227 групи/изпълнители, всичко подредено и прошнуровано по групи и албуми. :D

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко месеца официално преустанових свалянето на MP3 в полза на FLAC :)

 

Виждам също че не съм единствения тук който отделя страшно много време за да оправя тагове и да подрежда всичко по албуми, изпълнители, години, жанрове итн... :)

Link to comment
Share on other sites

Отделянето на време е добре, но в един момент мозъка и пръстите ти стават на желе от копи-пейст на тагове и дописване на имена на песни и O M GGGGGG :)

Link to comment
Share on other sites

Като сте почнали със статистиките... :P

 

720 часа и 45 минути от общо 227 групи/изпълнители, всичко подредено и прошнуровано по групи и албуми. :D

 

Я имам само 200 часа и половина е ЮТА ама ЮТА турбо чалга :):) и се разцепвам. Имах транс и метъл ама сами се затриха :) харда не ги прие :)

Link to comment
Share on other sites

Отделянето на време е добре, но в един момент мозъка и пръстите ти стават на желе от копи-пейст на тагове и дописване на имена на песни и O M GGGGGG :)

Със foobar2000 е песен.. :) особено като понаучиш малко врътките разбираш колко мощен инструмент е ;)

 

иначе.. amarok за линукс :)

Link to comment
Share on other sites

Отделянето на време е добре, но в един момент мозъка и пръстите ти стават на желе от копи-пейст на тагове и дописване на имена на песни и O M GGGGGG xmas.gif

А така - аз имах 4000 песни подредени по стил , групи , албуми (само на които си заслужаваше) и ...

ми изгоря харда :angry1

Сега 2 години по-късно съм ги подредил пак , само че са към 3200 и мизерийката е ,че от тях последните 500 ми се намират в папка "Downloads" , направена с идеята някога да се разпределят по стил и т.н. ... ама вече не ми се занимава :)

Link to comment
Share on other sites

В момента си представям:

Вечер е - 8-9 часа. Голяма стая с черен абанос навсякъде, камина. Топло е. Голям черен роял - Stainway & Sons в средата на стаята, а върху него чаша със 100мл Jack и 2 бучки лед + кутия Lucky Strike и много готин пепелник. Аз стоя зад рояла и свиря Blues (супер бавен и скъп). А до мен, облегната на рояла, моята приятелка в черна рокля, с прибрана коса и семпъл грим, лека усмивка, породена от романтиката и чашата френско Каберне от Бордо, реколта 97-ма година, съзерцаваща белите клавиши. Приглушена светлина, идваща най-вече от камината и догарящите свещи от масата, на която сме вечеряли преди броени минути.

За съжаление истината е съвсем друга - Свиря през деня(защото съседите мрънкат иначе), на Лирика, пия кола, пуша Виктори и единствената публика са съседите и майсторите от съседния строеж(ако е отворен прозореца). Не свиря Блус, защото не мога и така...

Link to comment
Share on other sites

УЖАС! От хълбоците (включително) надолу всяко едно мускулче има здрава мускулна треска... А сега трябва да обиколя града да си оправя глупостите...

Представяте ли си - за да започна работа като компютърен оператор - трябва да си правя коло-маска на ануса :wir (изследване за паразити), да заверявам лична здравна книжка и куп други глупости..

Link to comment
Share on other sites

УЖАС! От хълбоците (включително) надолу всяко едно мускулче има здрава мускулна треска... А сега трябва да обиколя града да си оправя глупостите...

Представяте ли си - за да започна работа като компютърен оператор - трябва да си правя коло-маска на ануса :wir (изследване за паразити), да заверявам лична здравна книжка и куп други глупости..

1 безмислен въпрос, за да поддържаме флоода в темата.. Къде ще работиш?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

The`ScorpioN, най-ефективното средство срещу мускулната треска е още натоварване. И наистина работи! ;)

 

мразим, когато влизам във форма да се разболявам...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...