Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тая дъвка е по-скоро към "Идеал" - осра навсякъде и реши да си остави фекалите и в темата, за личното творчество. Оф, аре някой да я зашепва и да се чупи от тука като Глория...

Link to comment
Share on other sites

Пак форумна агресия тц тц и срещу кой този път??

Link to comment
Share on other sites

Пак форумна агресия тц тц и срещу кой този път??

Шшшт..., тихо! Появила се е във форумът, жена..., а нейния рицар с дизеловото Ауди се покри зад хоризонта, движейки се с константна скорост 70км/ч.

 

Ти само си седи сега кротко и гледай сапунката.

Link to comment
Share on other sites

Шшшт..., тихо! Появила се е във форумът, жена, а нейния рицар с дизеловото Ауди се покри зад хоризонта, движейки се с константна скорост 70км/ч.

 

ахахахахахахаха.

Link to comment
Share on other sites

Пак форумна агресия тц тц и срещу кой този път??

 

Пешо е бивш скорпион и ужилванията си ги прави по навик. :))

 

Btw...Пешо, толкова скорпиони продадох (и подарих) на съфорумци...не щеш ли да ти отделя един за новогодишен подарък? :D

Link to comment
Share on other sites

Пламене, гледах ги твоите скорпиони. Просто не съм по такивата украшения. И съм си настоящ скорпион, зодията не съм я сменял с ника :)

 

И ше ме прощаваш, ама след кратките разказчета на Атанас, в темата за лиричното отклонение да се появи онази повърня, която е недостойна дори и за кенефа на "Найлона" - еми нЕма да си трая!

Link to comment
Share on other sites

Ама добре де аз питам за какво иде реч,това за рицаря пък ако ми харесва тая роля може пък и да си я играя :ph34r: !

Може да не искам да гледам сапунката,а да играя в нея,а за агресията съм прав виж един мой въпрос каква реакция отнесе.

Добре че не съм сръдлив иначе току виж се бях разпенил тука и съм поискал информация за форумните пишки на пишеще Мъже тука :pirate

Прави сте за тоалетното качество на творбата,ама друг път като съскате уточнявайте бе,и ние форумните воайори трябва да сме във филма :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе да питам не че не е за другата тема но е такава простотия че май по-добре в тази: някой вманиачава ли се дотолкова в махането на етикети от дрехите че да си купува скалпели че и да си носи винаги един с него за тази цел?

 

Знам че съм леко перко, те и в казармата като си донесох едни сатърчета че да цепя дърва за подпалки на по-ситно щото с брадвата такива "финни" манипулации са по-трудни... и тогава взеха да ме гледат странно малко, и всички изведнъж станаха много любезни и учтиви с "вишото" (бяхме 3ма такива на 150 човека, другите 2ма и тях взеха да ги гледат леко странно заради мен)... но все пак не ви ли побъркват шибаните етикети? Някои са направо цели тефтери да им го #@&^%@*. Понякога отстрани не ме дразнят толкова но горе до яката ме побъркват и за капак въпросните бодящи етикети ги шият с една корда която ако са я отрязали от вътрешната страна (99% от случаите) боде и въпросната корда (една шивачка го нарече невидим конец и я помолих да ми обясни разликата между найлонова корда и конеца, всичко което скалъпи е че май конеца бил по-тънък видиш ли)

 

 

 

Нещо не ти е наред.

 

Нищо ново не ми каза :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имам само 2-3 дрехи на които ме дразнят етикетите. С всички останали нямам проблеми. Не ги усещам изобщо. Нещо не ти е наред.

Link to comment
Share on other sites

Бла, бла, бла :)

 

Аз си имам шапки пък, нека ви :)

 

Аз никога не си махам етикетите, освен ако вече не съм продупчена от тях. Има някои толкова твърди, че... По-твърди и от ефекта на Виаграта...

I guess :)

Link to comment
Share on other sites

Сигурно и тя ще си хване гадже от форума и ще изчезне след няколко месеца като glory. :)

 

И защо сте толкова сигурни че е ТЯ? Ванчо пусна някакви снимки ама чии са и как ги е намерил не знам. Аз реших че нещо се бъзика...

 

 

Макетно ножче. Вкъщи...

 

Вервай ми скалпела е МНОГО по-остър и по-удобен.

 

 

 

ПС: Никой не изкоментира нищо за историята със сатърчетата... или отсега нататък и вие ще сте изключително любезни и внимателни с мен, а? :P

Link to comment
Share on other sites

Аматьори!!! хах :)

Балистични ножове,, брадви, копки, ками... красота!

 

Тоя филм съм го гледал някъде ама ковъра е нещо променен, хаха.

ca8d0b92dadfbdf3.jpg

 

Бла, бла, бла :)

 

Аз си имам шапки пък, нека ви :)

Фейсбук знае всичко. :)

Link to comment
Share on other sites

Днес пих 2 кафета (следобяда), 2 чаши кола, дремнах малко около 20:00 (най-много 40мин) и ей сега не мога да заспя... ЕГН-то май ми се обадЯ.

Link to comment
Share on other sites

Как се познава кога някой е психопат?

Ми то се вижда... особенно ако т'ва е последното нещо което ще видиш... тогава човекът със сигуност е психопат. хахаха

Link to comment
Share on other sites

Днес пих 2 кафета (следобяда), 2 чаши кола, дремнах малко около 20:00 (най-много 40мин) и ей сега не мога да заспя... ЕГН-то май ми се обадЯ.

 

ЕГН-то е... нищо общо с дремането по никое време няма това с незаспиването :)

 

ПС: Не знам останалите как са но ако изпия чаша коняк напоследък ми действа като кафе...

Link to comment
Share on other sites

Ако можеш да разпознаеш един психопат - никакъв психопат не е. Това, че е разчленил баба ти и дядо ти и ги държи (по-голямата част от тях) в мазето не би трябвало да го спре да ти почука на вратата да те попита имаш ли да му услужш със сатър и ти да му дадеш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вън хич не е хладно, нье. И тоя който е измислил тая тъпа машина Цимбали така, че да не ми пуска никога сутрин млякото в макиатото да му изсъхнат ръцете.

Link to comment
Share on other sites

А аз поемам към София... weatherunderground.com (тоя сайт никога не ме е лъгал) ми сподели температурка от -11°С... Май ще слагам вълнените чорапи и десет пуловера един връз друг...

Link to comment
Share on other sites

Не ми тряа сатър... сол или малко захар, пипер също ще върши работа, неговите баба и дядо, негови подправки... да не съм луд хабя мойте... криза е.

Link to comment
Share on other sites

Ама добре де аз питам за какво иде реч,това за рицаря пък ако ми харесва тая роля може пък и да си я играя :ph34r: !

Може да не искам да гледам сапунката,а да играя в нея,а за агресията съм прав виж един мой въпрос каква реакция отнесе.

Добре че не съм сръдлив иначе току виж се бях разпенил тука и съм поискал информация за форумните пишки на пишеще Мъже тука :pirate

Прави сте за тоалетното качество на творбата,ама друг път като съскате уточнявайте бе,и ние форумните воайори трябва да сме във филма :laughing:

Виж ся...., ако си се почуствал засегнат, сори! Държа да подчертая, че дори и да имаш дизелово Ауди, не си ти рицаря..., няма и да бъдеш или поне, не и на тази особа. Добре, че наистина не си сръдлив, че иначе току виж, беше станала грешка. Върни сега лентата на зад и започни да следиш действието.

 

П.с. А, аз снощи си останах без мезе :huh: Ама така става, когато човек вярва на несериозници...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...