Jump to content
BulForum.com

След бурята


Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Незнам къде е паднала тая гръмотевица, ама като просветна и ми се изключи изведнъж компютъра. Бях се стреснал да не ми е изгоряло захранването, ама след половин час чудене го включих и проработи. Бе направо пушка е. :)

Link to comment
Share on other sites

И до нас изведнъж изпраска един гръм. След което веднага реших да спра ПС-то и докато го правих, видях, че нет-а спря. Това е нормално, почти винаги става. Обаче нет нямах до преди малко и то докато се усетих, че всъщност проблема е в мен. USB порта в който беше включен, не ще да бачка :blink: . Миналото лято направо ми се изтриха драйверите за модема колкото и налудничево да звучи.

Link to comment
Share on other sites

И до нас изведнъж изпраска един гръм. След което веднага реших да спра ПС-то и докато го правих, видях, че нет-а спря. Това е нормално, почти винаги става. Обаче нет нямах до преди малко и то докато се усетих, че всъщност проблема е в мен. USB порта в който беше включен, не ще да бачка  :blink: . Миналото лято направо ми се изтриха драйверите за модема колкото и налудничево да звучи.

Абе не си единствения.. И на един познат му беше станало така :blink: Така и не разбра за кво е станало...

Link to comment
Share on other sites

Незнам къде е паднала тая гръмотевица, ама като просветна и ми се изключи изведнъж компютъра. Бях се стреснал да не ми е  изгоряло захранването, ама след половин час чудене го включих и проработи. Бе направо пушка е. :)

Абсолютно същото ми се случи и на мен, само че проработи след 5 минути

Link to comment
Share on other sites

Незнам къде е паднала тая гръмотевица, ама като просветна и ми се изключи изведнъж компютъра. Бях се стреснал да не ми е  изгоряло захранването, ама след половин час чудене го включих и проработи. Бе направо пушка е. :)

 

Същата работа...!Аз съм в Смирненски.Понеже миналата година ми отиде захранването,си викам:"Айдееее,пак ше има конско!"

Ама след 5 минути се оправи!(Слава Богу) :bgrin:

 

Кажете НЕ на бурите

 

Хах... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Таковал съм я в бурята , неможа да ми запали таратайката , някой от кабелите се беше приводнил явно... Кажете НЕ на бурите

:rolleyes: :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз живея в карашака близо до гара Филипово излетя една бутка за вестници.Хвръкна като къщичка от картон....

Link to comment
Share on other sites

Ами по принцип след токов удар на новите дъна (и не чак толкова новите) има автоматична защита, която не позволява PС-то да се стартира :). Така че просто извадете захранващият кабел колкото да освободите дъното от напрежение и го включете пак. PС-то си пали от раз (ако не е изгоряло нещо де :P ).

Link to comment
Share on other sites

Ами по принцип след токов удар на новите дъна (и не чак толкова новите) има автоматична защита, която не позволява PС-то да се стартира :). Така че просто извадете захранващият кабел колкото да освободите дъното от напрежение и го включете пак. PС-то си пали от раз (ако не е изгоряло нещо де  :P ).

 

offtopic :

Като махна кабела и пак го сложа (щот' така права) прецаквам ли го ... тоест :lol: вреди ли на РС-то

Link to comment
Share on other sites

Не. С прости думи спираш тока на дъното и защитата пада :). Тази защита я има и в някой захванвания (вероятно вече в повечето).

Link to comment
Share on other sites

Като гледам плочките са били плътно до дървото, което кара корените да се стремят нагоре. Понякога уж дребни детайли са причина за големи бели. :)

Link to comment
Share on other sites

Вижте какво заснех в нашия квартал веднага след 15 минутната буря  :bgrin:

1, 2, 3, 4

Чак толкова ли е била силна? :confused При нас беше само силен дъжд аве направо пороен ама такива изпълнения нямаше. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Леле какви бури какво нещо!!Аз за една седмица бях в турция и като се връщам тук се побърках!!Било страшно нещо направо немога да повярвам опасна работа!! :cry

Link to comment
Share on other sites

стига бе,к'во толоква се превъзнасяте,ами ако вземе да мине едно торнадо от тук :confused :lol:

ами ако живеехте на едно "прекрасно място",където всеки ден стават кви ли не природни бедствия!

една буричка и вие оревахте орталъка :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Чак толкова ли е била силна? :confused При нас беше само силен дъжд аве направо пороен ама такива изпълнения нямаше. :bgrin:

Еми нормално-в различните части на града се е усетила бурята по различен начин :)

Link to comment
Share on other sites

Айде изчезнаха половината програми.

Oleee mmomche 15 minuti se chudih za kakvi programi govorish dokato zacepia che stava za TVto vapros. Nali? Abe proveriavam APPZ-a si4ki si e tam... vikam ko stava sia koi programi sa izcheznali.

Link to comment
Share on other sites

небето е като ден. 10 минути гледане и поне 5 гръмотевици се засичат. не съм виждал такова нещо... повечето само в небето минават.. не падат на земята. поне тези които аз виждам..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...