Jump to content
BulForum.com

След бурята


Recommended Posts

видях ОГРОМНИ светкавици, след появата на които половината квартал премигваше.

 

Дам.. сработи ми защитата на захранването одеве.. и досега съм се борил със омазаните шрифтове на KDE-то, защото одеве забравих да си рестартирам X :angry1 да се е*а..

 

както и да е :)

 

Относно заснемането на светкавици: до колкото съм запомнил от дискавъри техниката се базира на отворна бленда през нощта. за да не се осветява напълно лентата. доста хитро наистина. Все пак вярвам че и си имал късмет, Rafaello и си заснел тази. Доста добър wallpaper ще излезе от нея. :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

еле тея снимки са супер

тва е било луд късмет толкова красива и силна светкавица да ти падне

Link to comment
Share on other sites

Като стана въпрос за гръмотевици, ЕТО ви една снимка която направих миналото лято в родния Сливен. Много и се кефя. Искам да изпреваря тези които ще кажат, че е монтаж - нищо не е барано по снимката. Направих към 100 снимки докато улуча момента  :bgrin:  голяма играчка беше но стана. Общо взето снимах на посоки х3 снимки. И после гледах какво е станало. Та накрая улучих. Кво ще кажете бива ли я?

Отлична снимка! Усилието си е заслужавало :punk

Link to comment
Share on other sites

Като стана въпрос за гръмотевици, ЕТО ви една снимка която направих миналото лято в родния Сливен. Много и се кефя. Искам да изпреваря тези които ще кажат, че е монтаж - нищо не е барано по снимката. Направих към 100 снимки докато улуча момента  :bgrin:  голяма играчка беше но стана. Общо взето снимах на посоки х3 снимки. И после гледах какво е станало. Та накрая улучих. Кво ще кажете бива ли я?

 

снимката си е супер ве :) браво на тебе :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Народе, който има по слаби захранвания да изкключва, за да не усети ефекта от някоя гръмотевица  :D

ти пък тва ли ни пожелаваш? :angry: :lol: :P

Link to comment
Share on other sites

ти пък тва ли ни пожелаваш? :angry:  :lol:  :P

Aко имаш желание ще ти проведа един ускорен курс по вникване в контекста на даден текст, защото явно не си се научили да го правиш :D :P

Link to comment
Share on other sites

Мдам. Гадна буря :(. Тамън играхме мач , падахме :bgrin: и буря :). До някъде трябва да й съм благодарен де , но все пак :(

Link to comment
Share on other sites

Народе, който има по слаби захранвания да изкключва, за да не усети ефекта от някоя гръмотевица  :D

Не че беше заради бурята, но моя компютър си беше изключен. :P Разбрах че е паднал до нас някаквъв голям клон върху жиците на тролеите и ги е прекъснал. Иначе не беше много голяма и страшна буря де. :rolleyes: Лошото е само че ми спираше на няколко пъти Star Academy.
Link to comment
Share on other sites

По време на бурята вече си изклювам компа интеренета всичко!!След като ми изгоря Ланката и на няколко пъти да ми гръмне компа за малко не оставям вече нищо включено :)

Link to comment
Share on other sites

Добро видео. Аз също поснимах към 30 мин, но ме мързи да пресявам и да вадя най-добрите моменти :). Бтв това което си снимал малко прилича на торнадо, при нас беше супер мрачно и не се виждаше нищо на хоризонта.

Link to comment
Share on other sites

Бреей, къде е било това чудо. Какви са тия торнада в Пловдив. :blink:

По-скоро това, което се вижда е място, на което вали :)

Да бе, верно. Не се усетих. :blush:
Link to comment
Share on other sites

След бурята I

След бурята II

Eто две снимки и от мен... Ужасни са, но... съдбъ!

 

 

Видео на светкавици от моето фото - 640x480, 30fps, XVID.

 

http://play.evrocom.net/dl/incoming/dreamer/SV100510.AVI  9 меги

http://play.evrocom.net/dl/incoming/dreamer/SV100511.AVI  45 меги

 

Не са кой знае какво ;)

 

Невероятни са! Леле Dreamer, чак тръпки ме побиват! :blink: :ohmy:

 

ЕДИТ: Вънка се заформя нова :bgrin: :ohmy:

Link to comment
Share on other sites

Уххх, снощи какво ставаше вънка... едва ли някой е успял да снима нещо при този дъжд и вятър.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
До големия гигант има към двайсет изкоренени и изпочупени дървета. Едно голямо изкоренено дърво прекърши улична лампа и премаза една лада, докато се върна за апрата вече бяха го нарязали, а ладата - в моргата :(

Верно че дървото го нарязаха, обаче ладата пича си я запали и си тръгна, е верно че малко му беше сплескан тавана и му капеше на главата. Руска машина-няма грешка.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...