Jump to content
BulForum.com

След бурята


Recommended Posts

Вижте какво заснех в нашия квартал веднага след 15 минутната буря :bgrin:

1, 2, 3, 4

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Уау :punk А на мен не ми се стори толкова силен вятъра уж:)

Link to comment
Share on other sites

Миналата година пак имаше такива филми , незнам ти къде си , но на центъра току що ми разправяха , че било същатата работа :rolleyes: :punk

Link to comment
Share on other sites

Миналата година пак имаше такива филми , незнам ти къде си , но на центъра току що ми разправяха , че било същатата работа  :rolleyes:  :punk

Това е квартал Марица. До пенсионерския клуб :D
Link to comment
Share on other sites

Кап. Райчо , Източен и Педко Д. Петков и Богомил бяха бом-бок , РЕКИ РЕКИ , а на кап. Райчо освен реките които стигаха до вратите на колите беше блокирана улицата и с много паднали клони. :)

 

Това доказва колко е фективна е канализацията и уж хората който режат клоните та да не падали... :)

Link to comment
Share on other sites

Кап. Райчо , Източен и Педко Д. Петков и Богомил бяха бом-бок , РЕКИ РЕКИ , а на кап. Райчо освен реките които стигаха до вратите на колите беше блокирана улицата и с много паднали клони. :)

 

Това доказва колко е фективна е канализацията и уж хората който режат клоните та да не падали... :)

Е аз точно за там говорих , значи съсед .. Поздрави :rolleyes: :punk

Link to comment
Share on other sites

I tova e samo za 15tina minuti, predstaviate li si da vali taka 3-4 chasa ?

Link to comment
Share on other sites

А пред нас на бул. Васил Априлов кво беше :) не е истина от целия булевард наводнен и тротоара също, нямаше откъде да се мине :D даже някво 222 беше заседнало. Напраих снимки утре може да ги кача :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Вятърът беше много силен ! В квартала има и един помлян мерцедес (новичък) ако и утре е там може да го щракна и да го кача !

Link to comment
Share on other sites

Бая готина беше бурята. Много се изваля, а пък и как духаше. В началото бях в една 4-ка и после се скрих в подлеза. (Добре, че нямаше вода. :)) За жалост обаче апарата не беше в мен и не можах да направя снимки.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък тъкмо се прибирах от университета и бурята ме хвана на една спирка. То полза от навеса много нямаше, защото вятъра беше почти хоризонтален, а дъжда си беше невероятно силен (интересното е,че на Съединение, 2 мин по-късно не валеше ама хич) :). В 116 влизаше вода през вратите, което ще рече поне 30-40 см. И на мен вятъра не ми се видя много силен, но явно е бил на някой места.

Съвсем скоро ако помните имаше и доста здрава градушка... Абе каквото и да си говорим климата се променя. Нормално е за сезона да има такива бури, но доста зачестяват през последните години, пък и се усилват. И в духа на темата да спомена, че скоро четох, че английски учени са установили, че поради ненормално бързото топене на ледниците в последните 5 години, температурата на течението Гълфстрийм е паднала с около градус. И ако продължава така, то след още 5 години температурата ще падне с от 2 до 3 градуса, което вече ще е пагубно и Великобритания ще има климата на Сибир. Разбира се това не е потвърдено и са само изчисления.

Link to comment
Share on other sites

Ами тогава за тези които се занимават с бизнес , преориентирайте се към продажба на зимно облекло и оборудване и това съвсем сериозно , защото очевадно климате се пробленя и нищо чудно да ни сполети отново ледников период .. :P :angry: :punk

Link to comment
Share on other sites

Интересно че в Тракия нямаше и помен от буря.Бях на работа и само малко поо-силен дъждец падна.Като се прибрах у дома разбрах от жена ми че имало буря и по локвите се търкаляли чаршафи и дрехи свалени от просторите :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Хммм става дума за бурята в 14:30,нали? Аз тогава само затворих прозорците и не съм гледала какво има навън,ама по дрънченето на капките по прозореца можеше да се преположи ;)

Иначе и сутринта в 10 валя дъжд,но не толкова много..просто малко повечко дъжд...интересното беше,че на центъра и в даскалото валеше,а в нашия квартал - не :) Качвам се на автобуса в някви локви и слизам почти на сухо пред нас :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Съвсем скоро ако помните имаше и доста здрава градушка... Абе каквото и да си говорим климата се променя. Нормално е за сезона да има такива бури, но доста зачестяват през последните години, пък и се усилват. И в духа на темата да спомена, че скоро четох, че английски учени са установили, че поради ненормално бързото топене на ледниците в последните 5 години, температурата на течението Гълфстрийм е паднала с около градус. И ако продължава така, то след още 5 години температурата ще падне с от 2 до 3 градуса, което вече ще е пагубно и Великобритания ще има климата на Сибир. Разбира се това не е потвърдено и са само изчисления.

...И "The Day After Tomorrow" ще стане реалност... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Интересно че в Тракия нямаше и помен от буря.Бях на работа и само малко поо-силен дъждец падна.Като се прибрах у дома разбрах от жена ми че имало буря и по локвите се търкаляли чаршафи и дрехи свалени от просторите :rolleyes:

:hmmm: не знам къде работиш, но аз също съм в тракия и тука беше наистина много яка бурята. след като мина ходих до видеотеката да си взема някви филми и на места водата беше над тротоара :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Наистина в Тракия бурята беше ужасяваща.Не ми се занимава да качвам снимки да показвам как водата просто си личеше как е образувала нещо като...оле незнам как да го нарека...все едно от целият блок тече вода...беше ужас! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

До големия гигант има към двайсет изкоренени и изпочупени дървета. Едно голямо изкоренено дърво прекърши улична лампа и премаза една лада, докато се върна за апрата вече бяха го нарязали, а ладата - в моргата :(

Link to comment
Share on other sites

Поздрави и на теб съседе. :)

 

Просто не знам , ако вали 5 часа примерно , какво ще става....

Нов бизнес за Пловдив ще бъде Jet под наем :P

Или яхта :)

Link to comment
Share on other sites

риготвяйте си фотоапаратите,защото като гледам какво е небето и как гърми, пак ще има буря! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

По време на днешната буря май падна гръмотевица на единия ни мрежов кабел между двата блока! Голям сеир. :bgrin: От едната страна Switch-a е VIA и нищо му няма ма от другата по думите на момчето в стаята "Изкочили искри" и резултата е един пеебан порт на Surecom-a. Аз лично не знам как изобщо нещо е уцеляло ако това е било гръм... но няма пък от какво друго да изгори порта точно в този момент когато наистина се просветна и в същия момент гръмна, сякаш е на 1 метър....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...