Jump to content
BulForum.com

Какво мразите


Какво мразите най-много?  

509 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Всеки средностатистически идиот го знае. Фашизъм-Италия 1920-1921 е възникването. Нацизъм- Германия - 1923-1924 възникване. провери го!

И в този ред на мисли... Мразя когато някой се прави че знае нещо а всъщност е пълен въздух по темата.

 

П.П. Ако прочетеш книгата на Мусолини " Фашистката революция " и ще разбереш досат неща.

 

Е добре де мислих ги за едно и също ( фашизъм = нацизъм ) и както по - горе казах, човек неможе да знае всичко, теб това те интересувало и го знаеш , мен други работи ме интересуват от които пък ти си на светлинни години, те не са и за средностатистически идиоти де , прекалено сложни са за тях ;)

 

Какво ли се обяснявам и аз :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Аз най-много мразя:

1. Себе си

2. Живота ми

3. Малцинствата

4. Онанизма на публично място (трябва да се прави у дому а не всеки да ти го гледа)

5. Много мразя тъпите пу*ки и надутите гъзари ....те трябва да се избесят на публично място

6. Мразя манафите ... екерисаж Пловдив да работи на МАХ

Link to comment
Share on other sites

Мразя некадърни провайдери.

Мразя съпорт, който ми се прави на интересен и ми бълва глупости по телефона...

ping www.dir.bg -t да знаете, че е флъд, престъпление е, и от dir.bg им пращат имейли с оплакване и ако продължа - 'ша ми спрат нета...

Link to comment
Share on other sites

Аз най-много мразя:

4. Онанизма на публично място (трябва да се прави у дому а не всеки да ти го гледа)

Да продължа мисълта ти.........мразя голи чичковци да се разкарват по терасите на околните блокове :angry1

Виж голи каки е друга работа :love :love :love :love :love

Link to comment
Share on other sites

Да продължа мисълта ти.........мразя голи чичковци да се разкарват по терасите на околните блокове :angry1

Виж голи каки е друга работа :love  :love  :love  :love  :love

 

Ако имаш сестра примерно помисли и аз нея тя може да иска голи чичковци за какво и са каки на нея освен ако не бие на ляво :allien

Link to comment
Share on other sites

Да продължа мисълта ти.........мразя голи чичковци да се разкарват по терасите на околните блокове :angry1

Е, брао бе! Ами ся като нямам чисто бельо в гардероба к'во?! Да не мога да излизам на терасата да си сваля някой-чифт боксери от простора??

А и к'ви са тия твои тераси? При мен перваза скрива подробностите...

Link to comment
Share on other sites

Е, брао бе! Ами ся като нямам чисто бельо в гардероба к'во?! Да не мога да излизам на терасата да си сваля някой-чифт боксери от простора??

А и к'ви са тия твои тераси? При мен перваза скрива подробностите...

Ха-ха, ама и ти ли си бил гол чичко? :laughing: Не знаех.

Да не живееш в Кючука, че може да съм те засичал на някоя тераска без боксерки? :) :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мразя хладилника си, който цяла нощ ръмжи, дори след като се изморя да го ритам.

Мразя когато си изпия парите за седмицата и после 6 дни да пляскам с ръце.

Мразя лошото обслужване в повечето заведения.

Мразя малките квартални магазинчета.

Мразя да не ми достигат 2ст за цигари.

Мразя жегата в този град.

Мразя бавните хора.

Мразя да се бръсна.

Мразя да чакам.

 

А най-много мразя, когато си поръчам водка с едно ледче и един резен лимон, а ми донесат водка без лимон и с две-три ледчета. Това става в 60% от случаите, не мога да го проумея :blink: Мразя и да няма Шуменско :angry:

 

Мразя е силно казано, но нали такава е темата ;)

 

P.S. Как може някой да мрази себе си!? Не е ли по-лесно да се метне от някъде :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Да продължа мисълта ти.........мразя голи чичковци да се разкарват по терасите на околните блокове :angry1

Виж голи каки е друга работа :love  :love  :love  :love  :love

голите чичковци и аз не ги харесвам

ама и мразя ,като се разкарвам гола по терасата,и се усетя в последния момент,когато са ме видяли цял 4 и 3 блок :angry:

нямат ли си друга работа тия хора,бе,само гледат

също мразя и съседа ми ,който от 1 година ме зяпа-на терасата :angry:

Link to comment
Share on other sites

Мразя вентилаторите с открита перка

Мразя тъпата п**ка от Mtel която ми напомня да си презаредя Prima-та

 

farrell - ами ти какво очакваш: панически да извърнат поглед ли :love

Link to comment
Share on other sites

P.S. Как може някой да мрази себе си!? Не е ли по-лесно да се метне от някъде :bgrin:

ех,ся кво да вземем половината град да се метнем от някъде ли :confused :P

пък и няма толкова висока сграда,която да си струва ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз не харесвам голите чичковци,но друг е въпросът,че и мен ме зяпат,щото нямам навика да си пускам щорите и чат пат лъсвам гол :bgrin: Взех да си изнервям и от съседките от другите блокове,щото не ходят голи по терасата :D

Link to comment
Share on other sites

съжалявам, че пак ще се намеся и ще изразя негативното си отношение към хората , които "мразят себе си".

хайде стига бе! не сте интересни. до определено време ви понясях - приемам няма по какъв друг начин да предизвикате чуждото внимание, така се спасявате от отговорност и подобни. имам един съученик - пълен нещастник - върви отпуснат като плужек, облича се ужасно, през междучасията седи по земята , слуша кофти метъл, гоеори само колко му е скапан живота и колко той самия не струва. аз не мога да му повярвам, че всичкото това го мисли - просто е противоестествено. но в последно време толкова много станаха тези отчаяни от себе си и живота хора, че вече не се трае. на всяка крачка някой отчаян нещастник. я се вземете в ръце!

какво мразя ли? не, не мразя тези хора, нищо не мразя. просто не харесвам

не харесвам един-двама определени човека, не харесвам мръсотията, не харесвам метъл музиката, не харесвам гадните миризми, не харесвам мързеливите хора, не харесвам хората, които правят от мухата слон и се отчайват при най-малкия неуспех.

Link to comment
Share on other sites

ех,ся кво да вземем половината град да се метнем от някъде  ли :confused  :P

пък и няма толкова висока сграда,която да си струва ;)

Абе от където искате се мятайте, ама по-лошо нещо от това човек да не уважава себе си - няма. Камо ли да се мрази, после психолозите нямали работа... :D

Link to comment
Share on other sites

голите чичковци и аз не ги харесвам

ама и мразя ,като се разкарвам гола по терасата,и се усетя в последния момент,когато са ме видяли цял 4 и 3 блок :angry:

нямат ли си друга работа тия хора,бе,само гледат

също  мразя и съседа ми ,който от 1 година ме зяпа-на терасата :angry:

 

 

Ей за тва е хубаво да се живее в блок, а не кат мен в къща ... ама като отида в някой дет живее в блок веднага на терасата и чакам нещо голо да се поакаже ... farrell кажи къде живееш да та чакам на някоя тераса с фото в ръка после цял варез ша та знаи наизуст ;)

 

Иначе продължавам списъка с неща, които мразя:

- мразя СМС-а който ми казва да си платя сметката инак ша ми се спира телефона

- мразя да си плашам нет-а

- мразя да съм уморен и да не мога да изляза след работа

- мразя да имам запек или разтройство

- мразя да съм пиян като кирка

- мразя да сера прав

- мразя наркоманите

- мразя самоубииците

- мразя Microsoft

- мразя скъпите курви защото не мога да си ги позволя

- мразя да не се сещам за нещо когато ми трябва :angry1

... то бе цонтинуе ;)

Link to comment
Share on other sites

Лорд_Гудо е култов,умирам от смях.Мразя шибаните пръскачки,които поливат тревните площи до блока,щото бачкат по цял ден и ми надуват главата.То да беше един ден-добре,но те всеки ден ги пускат

Link to comment
Share on other sites

съжалявам, че пак ще се намеся и ще изразя негативното си отношение към хората , които "мразят себе си".

хайде стига бе! не сте интересни. до определено време ви понясях - приемам няма по какъв друг начин да предизвикате чуждото внимание, така се спасявате от отговорност и подобни. имам един съученик - пълен нещастник - върви отпуснат като плужек, облича се ужасно, през междучасията седи по земята , слуша кофти метъл, гоеори само колко му е скапан живота и колко той самия не струва. аз не мога да му повярвам, че всичкото това го мисли - просто е противоестествено. но в последно време толкова много станаха тези отчаяни от себе си и живота хора, че вече не се трае. на всяка крачка някой отчаян нещастник. я се вземете в ръце!

какво мразя ли? не, не мразя тези хора, нищо не мразя. просто не харесвам

не харесвам един-двама определени човека, не харесвам мръсотията, не харесвам метъл музиката, не харесвам гадните миризми, не харесвам мързеливите хора, не харесвам хората, които правят от мухата слон и се отчайват при най-малкия неуспех.

емии,такива като този дето го описа-много!

но!като казвам мразя себе си,го казвам в смисъл,има толкова моменти(за съжаление ми се случват доста често),в които правя разни работи,мисля,желая и т.н. които са .........в следващия момент ,точно неща които мразя,и съответно стигам до извода-мразя себе си ,защото съм животно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

- мразя самоубииците

И що пък?

В смисъл те не са живи обикновено :confused

Link to comment
Share on other sites

ЖИВОТНОООО - хахаха! :)

всеки греши и всеки понякога прави точно обратното на това което винаги е смятал за правилно.

 

и нещо което не е по темата. с една моя много близка приятелка се лигавехме и се обръщахме един към друг с "животно". след време прочетох в едно списание (ха, Егоист :P ) "животно - всъщност едно мило обръщение" - така, че не се отчайвай :)

Link to comment
Share on other sites

голите чичковци и аз не ги харесвам

ама и мразя ,като се разкарвам гола по терасата,и се усетя в последния момент,когато са ме видяли цял 4 и 3 блок :angry:

нямат ли си друга работа тия хора,бе,само гледат

също  мразя и съседа ми ,който от 1 година ме зяпа-на терасата :angry:

Ами гледат щото има кво да видят е извода

Link to comment
Share on other sites

Мразя некадърни провайдери.

Мразя съпорт, който ми се прави на интересен и ми бълва глупости по телефона...

ping www.dir.bg -t да знаете, че е флъд, престъпление е, и от dir.bg им пращат имейли с оплакване и ако продължа - 'ша ми спрат нета...

 

Интересно... Сигурен съм че освен твоя и моя милост мога да намеря още поне 10 човека, които мразят абсолютно същите неща. Мразя и НСБОП между другото.

Link to comment
Share on other sites

Ами гледат щото има кво да видят е извода

:punk

 

Колкото до метъла - не виждам каква връзка има музиката. Всичко е до нагласа. Днес обикалях с колата и си бях пуснал Slipknot :) е.. щеше да се забия в един теглич ама ся.. подробности. :devil

Link to comment
Share on other sites

Лорд_Гудо е култов,умирам от смях.Мразя шибаните пръскачки,които поливат тревните площи до блока,щото бачкат по цял ден и ми надуват главата.То да беше един ден-добре,но те всеки ден ги пускат

След като свърши еуфорията около изборите едва ли ще ги видиш в близките четири години!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...