Jump to content
BulForum.com

Какво мразите


Какво мразите най-много?  

509 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

...продължавам:

- мразя съпорта да не вдига

- мразя тъпите дърти баби дет ми идват в залата и влизат в чужди саитове за запознанства (немски най-често) и ме карат да стоя и да им кликам с мишката защото не могат да я пипат (била много хлъзгава (мишка за 20$))

- мразя да чакам шефа да дойде да затворим залата след като са е нафиркал кат кирка и е зарибявал 20 годишни курвета при положение че има супер жена

- мразя да ми се изпотяват ташаците

- мразя да си бръсна оная работа и около нея полетата както и под мишниците (но го правя)

- мразя да правя VCD-та с анимационни филмчета за дъщерята на шефа където крави с кореми които се опират до земята зарибяват коне и после спасяват света ...

- мразя да се упикавам след като съм си правил чекия и струята фърчи на поразия

- мразя спамерите в ИРЦ

- мразя опиканите от жени тоалетни

- мразя кат вляза в кенефа на някое заведение някой да е срал преди това и после да трябва да се почерпя с аромата

 

... за сега не ми се мисли че пак ми идват некви кухи кленти ... но ша има продължение ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

mrazq apatiqta koqto me e obhvanala...

mrazq tova che neshto sum zagubil sposobnost da chuvstvam istinski...

mrazq tova che ne se chuvstvam na mqsto...

mrazq tova che me e murzel da pisha na kirilica...

mrazq da me e murzel...

mrazq da mrazq...

:)

Link to comment
Share on other sites

...продължавам:

- мразя съпорта да не вдига

- мразя тъпите дърти баби дет ми идват в залата и влизат в чужди саитове за запознанства (немски най-често) и ме карат да стоя и да им кликам с мишката защото не могат да я пипат (била много хлъзгава (мишка за 20$))

- мразя да чакам шефа да дойде да затворим залата след като са е нафиркал кат кирка и е зарибявал 20 годишни курвета при положение че има супер жена

- мразя да ми се изпотяват ташаците

- мразя да си бръсна оная работа и около нея полетата както и под мишниците (но го правя)

- мразя да правя VCD-та с анимационни филмчета за дъщерята на шефа където крави с кореми които се опират до земята зарибяват коне и после спасяват света ...

- мразя да се упикавам след като съм си правил чекия и струята фърчи на поразия

- мразя спамерите в ИРЦ

- мразя опиканите от жени тоалетни

- мразя кат вляза в кенефа на някое заведение някой да е срал преди това и после да трябва да се почерпя с аромата

 

... за сега не ми се мисли че пак ми идват некви кухи кленти ... но ша има продължение ...

AAAAAAAAAAAAAAAAA :D :D :D Яко къртиш с тези си изказвания!!! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Gudo,kolega...

zemi q napusni taq rabota...ne ti vliqe dobre.... :huh:

za teb kandidat-studentski izpiti nqma li be chovek... :excl:

Link to comment
Share on other sites

Аз пак мраза госпожата по математика.. :rolleyes:  :rolleyes:

А найстина ли го мислиш, или е дрого чуство?Имам предвид...ненавист може би, но омараза....

Аз не мразя никого.Дразнят ме много малко хора, което е добре...Преди време и аз отсичах по този начин, че мразя всичко,но сега...е друго....Дано някой ден ме разберете:)

Link to comment
Share on other sites

голите чичковци и аз не ги харесвам

ама и мразя ,като се разкарвам гола по терасата,и се усетя в последния момент,когато са ме видяли цял 4 и 3 блок :angry:

нямат ли си друга работа тия хора,бе,само гледат

също  мразя и съседа ми ,който от 1 година ме зяпа-на терасата :angry:

Къде живееш , за да направя нагледен фотоматериал :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Неизбежно е!!! Заложено е в нас...

Да за съжалени :(

 

Мразя и простотията и ограниченото мислене.

Link to comment
Share on other sites

Мразя един единствен човек... Причините са много! Мразя подигравките, мразя нетолерантното отношение, мразя глупостта. А за храни - няма да ги изброявам, аз съм злоядо :)

Link to comment
Share on other sites

1.Мразя някой да ми пипа компютъра. :angry1

2.Мразя Бойко Борисов.

3.Мразя Inviter-и.

4.Мразя да забравят прозорците в стълбището отворени и аз да се блъскам постоянно в тях (малко съм разсеян :bgrin: )

5.Мразя някой да ме буди (особено с вода) :ph34r:

6.Мразя Juventus.

7.Мразя котката ми да се качва на масата докато ям, което води до изсипване на половината чинии/чаши на земята.

8.Мразя да се спъвам, докато ходя с ръце в джобовете...и да падам от колело, докато карам с ръце в джобовете.

9.Мразя баща ми да яде таратор и да не ми дава щото "си го е направил сам" . :dry:

 

...to be continued.

Link to comment
Share on other sites

Мразя кашкавал и повечето млечни продукти.Но кашкавалът ми е на първо място.

Мразя отворковци,побойници,скандалджии и нерваци.

Link to comment
Share on other sites

Мразя ксенофобията!

Link to comment
Share on other sites

Мразя хора, които гледат отвисоко и само критикуват останалите, без да се замислят, дали самите те не са най-големите лекета.

 

--------------------

Имам няколко конкретни индивида наум, чудно ми е дали ще се издадат сами с отговори на този ми пост

Link to comment
Share on other sites

Мразя хора, които гледат отвисоко и само критикуват останалите, без да се замислят, дали самите те не са най-големите лекета.

 

--------------------

Имам няколко конкретни индивида наум, чудно ми е дали ще се издадат сами с отговори на този ми пост

Аз се издавам. :woot

Само да ти кажа,че е доста подмолно от твоя страна да даваш подли пояснения под поста си,но със значително по-дребен шрифт.Но си е в твой стил,де.

Link to comment
Share on other sites

Трудно е да говориш за стила на някой, когото очевидно въобще не познаваш. Това си е съвсем директна провокация, базирана на метода гузен - негонен бяга. Дори и дадох пояснение, в случай, че някой не зацепи...

Това, че някой се поддава на подобна провокация, при това такава едва ли не с надпис отдолу "ПРОВОКАЦИЯ" говори за повърхностен поглед и евентуално за липса на въображение.

Link to comment
Share on other sites

Мразя хора които се правят на гъзари а всъщност са пълни селяни и нямат пари за една кола! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мразя жени с бели панталони и черни прашки и "дългоноси" обувки.

Мразя тричетвърти панталони със сандали - адски селяндурско изглежда.

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо съм на фаза да се оплаквам ... мръннннн...

 

Мразя управлението, чрез структурни единици...

Мразя е:censored2: функционални стратегии...

 

Друго за момента не се сещам, ако се сетя по - късно ще го допълня :D :D

Link to comment
Share on other sites

Мразя разни чеки.... онанисти да ми вървят след задника по темите и да се заяждат с мен :bgrin: :allien

LPFC, моля те, не се включвай веднага, представи си, че не говоря за теб :P

Link to comment
Share on other sites

Мразя разни чеки.... онанисти да ми вървят след задника по темите и да се заяждат с мен  :bgrin:  :allien

LPFC, моля те, не се включвай веднага, представи си, че не говоря за теб :P

Ей смешен Crab,аз съм сигурен,че не говориш за мен,затова всичко е окей-аз нито ти ходя след инсектецидния задник по темите,нито съм чекист!И искам да добавя какво мразя-мразя хора,които използват думи,чието значение не им е много ясно.Като теб,crab,защото чекист означава служител на първата репресивна тайна служба в Русия, наречена от комунистите Общоруска извънредна комисия за борба с контрареволюцията и саботажите (съкр. Чека).Аз верно имам бая руска кръв,ама чак толкова... :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...