Jump to content
BulForum.com

Какво мразите


Какво мразите най-много?  

509 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

мразя тъпия селски акцент на даскалката ми по немски

Тя и мойта е така по немски. Tва същество цял час си мрънка някви глупости под носа и нищо не мога да разбера ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Мразя си чорапите с мечо Пух ,мразя да не мога да заспя ,мразя някой да има нужда от мен,а аз да не мога да му помогна ,мразя когато никой/някой не ме разбира ,мразя да спорят с мен, когато нямат убедителни доводи ,мразя манджа със зеле и лук ,мразя да се налага да лъжа и мразя да ме лъжат, мразя тези ,които причиняват страдание на някой ,за да бъдат щастливи....

 

Ами к'во да направя, за друго не се сещам,просто не умея да мразя

Link to comment
Share on other sites

Мразя си чорапите с мечо Пух ,мразя да не мога да заспя ,мразя някой да има нужда от мен,а аз да не мога да му помогна ,мразя когато никой/някой не ме разбира ,мразя да спорят с мен, когато нямат убедителни доводи ,мразя манджа със зеле и лук ,мразя да се налага да лъжа и мразя да ме лъжат, мразя тези ,които причиняват страдание на някой ,за да бъдат щастливи....

 

Ами к'во да направя, за друго не се сещам,просто не умея да мразя

Много си мразлив :D Бе то май хубаво щеше ако имаше повече възможности за избор. Ти си изброил към 13 неща бе човек - спри се :lol:

 

А като мразиш манджа с зеле и лук - не яж ;)

Като мразиш чорапите си - хвърли ги. ;)

Като мразиш да не можеш да заспш - пии хапчета. ;)

 

И така може да се сетиш и другите неща ;)

Дано съм ти помогнал ;)

Link to comment
Share on other sites

Много си мразлив  :D  Бе то май хубаво щеше ако имаше повече възможности за избор. Ти си изброил към 13 неща бе човек - спри се  :lol:

 

А като мразиш манджа с зеле и лук - не яж  ;)

Като мразиш чорапите си - хвърли ги.  ;)

Като мразиш да не можеш да заспш - пии хапчета. ;)

 

И така може да се сетиш и другите неща  ;)

Дано съм ти помогнал  ;)

1во: Аз съм момиче!!!!

2ро:/казах че мразя да не ме разбират и ти точно тфа правиш/Имам предвид ,че мразя само дребни работи като гореизброените,демек неспособна съм да мразя и това си е

3то:Мразя да ми дават оценка каква съм/не съм мразлива ,иначе щях вече и теб да мразя,най-малкото от това ,че досега нямаш 1 смислен пост!!!/и мразя да ми дават съвети,мисля че мога да се грижа достатъчно добре за себе си

4то:ше ми помогнеш да мразя по-малко,ако не пишеш повече в този форум :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

1во: Аз съм момиче!!!!

2ро:/казах че мразя да не ме разбират и ти точно тфа правиш/Имам предвид ,че мразя само дребни работи като гореизброените,демек неспособна съм да мразя и това си е

3то:Мразя да ми дават оценка каква съм/не съм мразлива ,иначе щях вече и теб да мразя,най-малкото от това ,че досега нямаш 1 смислен пост!!!/и мразя да ми дават съвети,мисля че мога да се грижа достатъчно добре за себе си

4то:ше ми помогнеш да мразя по-малко,ако  не пишеш повече в този форум :rolleyes:

Офф: Ха, отличнико, казаха ли ти го :)

Link to comment
Share on other sites

Пиис систър - днеска да не си спала накриво??? Мърсиш ми темата все пак ;)

 

 

1во: Аз съм момиче!!!!

 

Опа извинявам се - надявам се поне тва да ми простиш. :D

3то:Мразя да ми дават оценка каква съм/не съм мразлива ,иначе щях вече и теб да мразя,най-малкото от това ,че досега нямаш 1 смислен пост!!!/и мразя да ми дават съвети,мисля че мога да се грижа достатъчно добре за себе си

4то:ше ми помогнеш да мразя по-малко,ако  не пишеш повече в този форум :rolleyes:

 

Относно туй - ще ме потърпиш още 40 процента ;)

И айде потемата вече :ghost

Link to comment
Share on other sites

мразя тъпия селски акцент на даскалката ми по немски

да бе тая вашта наистина не е в ред...."уу дас ист зер интИрИсант" :lol:

Отличник .....ти като прочете Жана дуу (може да не се чета точно така нз...) хермофродид ли си помисли че имаме в тоя форум (ника и си е абсолютно женски )само 60% ли са ти напраскали ???С тия постове ще те потърпим още месец-два най-много ;) (и спри да блъскаш като ненормалник тая усмивка ;) )

Колкото до мечо пух нз к'во не му харесвате ...детското е пълно с лафове :woot пък и той е голям симпатяга :music и понеже тва ми е н-тен пост в тая тема без да кажа какво мразя ще кажа какво мразя....мразя да обичам :huh: :blink: (не само да обичам някой човек ами и вещи....любовта винаги разочарова)

Леко бе, и госпожите са хора, а госпожите са селянки. А селяните са хора...

Ако въобще нещо разбра 

Иначе съм съгласен с теб и моята е селянка 

т'ва пък е най-глупавия пост в историята на форума !!!!!!!!!!!! :angry1 :angry: и такъв "ако въобще нещо разбра" то е лишено от всякакъв смисъл пък ти искаш да го разбираме...после пък и неговата била селянка...и се НАУЧИ да четеш :angry: той казва че акцента и е селски не че тя е селянка .... И това "селянин" не е никаква уобида...измислена е от некви гадни комплексари дето си мислят че като живеем в пловив сме нещо повече от някой който живее в бобов дол (примерно)
Link to comment
Share on other sites

Пиис систър - днеска да не си спала накриво??? Мърсиш ми темата все пак  ;)

Опа извинявам се - надявам се поне тва да ми простиш.  :D

Относно туй - ще ме потърпиш още 40 процента  ;)

И айде потемата вече  :ghost

5то:Виж четвърто, научи го наизуст, опитай се да го разбереш, и изрази свойто мнение по въпроса, стига си се занимавал с мен!!!Че не вярвам да искаш да те намразя:Р

 

Edtit:чете се Джейн Доу/жена без самоличност най-кратко казано/

Link to comment
Share on other sites

Мразя да ставам рано.

Мразя ,че понякога не мога да се контролирам и избухвам за глупости.

Мразя,когато се смущавам пред някого,а още повече да се изчервя.

Мразя,когато искам да правя нещо,а не мога ,заради някой друг.

Мразя риба.

Link to comment
Share on other sites

Мразя да ми преподават разни псевдо-разбирачи морални лекции и да ми обясняват неща, които съвсем сам (без Паулу Куельо и разните му там други драскачи и псевдо-философи) съм открил доста преди тях....

Link to comment
Share on other sites

Мразя да ми преподават разни псевдо-разбирачи морални лекции и да ми обясняват неща, които съвсем сам (без Паулу Куельо и разните му там други драскачи и псевдо-философи) съм открил доста преди тях....

 

Мдаааа...мразя Паулу Куелю. Не самият човек, а шумът около посредствената му литература...просто е ужасяващо...нещо като сапунен сериал обаче го гледат и уж интелигентни хора...а на всичкото отгоре и после стават агресивни в защита на любимеца си - истински ужас...

Link to comment
Share on other sites

Мразя факта, че във форума някои хора се правят на по-умни, отколкото са, философстват (не че е забранено) и общо взето говорят по начин, един процент от който едва биха възпроизвели, ако си говорихме лице в лице. Може и аз в този момент да изглеждам така. Нямам предвид конкретни лица. ;) :heart: :thumbs-up: Peace pls!

Link to comment
Share on other sites

Мразя кво мразя ?!? ми най-много мразя хора , които са мислят за нещо повече от каквото са и още нещо ама няма да го казвам , че ще изям бана :lol: БТВ:А ве ГУИ .... ти ли си Лъчо ве или се бъркам ?!?

Link to comment
Share on other sites

1во: Аз съм момиче!!!!

2ро:/казах че мразя да не ме разбират и ти точно тфа правиш/Имам предвид ,че мразя само дребни работи като гореизброените,демек неспособна съм да мразя и това си е

3то:Мразя да ми дават оценка каква съм/не съм мразлива ,иначе щях вече и теб да мразя,най-малкото от това ,че досега нямаш 1 смислен пост!!!/и мразя да ми дават съвети,мисля че мога да се грижа достатъчно добре за себе си

4то:ше ми помогнеш да мразя по-малко,ако  не пишеш повече в този форум :rolleyes:

Ako toi ti pomogne az nqma da ti pomogna, 6toto az 6te produljavam da si pi6a tuk, a men pove4e 6te me namrazi6, taka 4e ne se pravi na sveta voda ne napita

Link to comment
Share on other sites

5то:Виж четвърто, научи го наизуст, опитай се да го разбереш, и изрази свойто мнение по въпроса, стига си се занимавал с мен!!!Че не вярвам да искаш да те намразя:Р

 

Edtit:чете се Джейн Доу/жена без самоличност най-кратко казано/

za men moje6 da povqrva6

Link to comment
Share on other sites

Мразя хората, които не ползват EDIT!!!

me 2,xaxaaxax,смях ,Michal, u make me laugh :lol: няма как да те намразя, защото имаш два-три смислени поста, а какво мразя си е моя работа....Мразя омразата!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

me 2,xaxaaxax,смях ,Michal, u make me laugh :lol: няма как да те намразя, защото имаш два-три смислени поста, а какво мразя си е моя работа....Мразя омразата!!! :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

And u make me feel sorry for u. Po4va6 da si protivore4i6. i ako moite postove ne sa smisleni - za t'voite - prosto ne iskam da komentiramm - "mrazq da mrazq- obi4am da obi4am" - ne6to po banalno i izturkano ot t'va ne moja li da izmisli6? I o6te ne6to - ako ni6to "edro" ne mrazi6(6toto nali samo drebni raboti mrazi6) - zna4i si mnogo bezli4na. Ni6to li ne dostiga do teb? 6toto 4ovek se opredelq ot tova, koeto obi4a i tova, koeto mrazi, a ako obi4a6 ne6to - prosto nqma na4in i da ne mrazi6 ne6to, taka 4e izkazvaneto ti e dosta naivno.

Link to comment
Share on other sites

And u make me feel sorry for u. Po4va6 da si protivore4i6. i ako moite postove ne sa smisleni - za t'voite - prosto ne iskam da komentiramm - "mrazq da mrazq- obi4am da obi4am" - ne6to po banalno i izturkano ot t'va ne moja li da izmisli6? I o6te ne6to - ako ni6to "edro" ne mrazi6(6toto nali samo drebni raboti mrazi6) - zna4i si mnogo bezli4na. Ni6to li ne dostiga do teb? 6toto 4ovek se opredelq ot tova, koeto obi4a i tova, koeto mrazi, a ako obi4a6 ne6to - prosto nqma na4in i da ne mrazi6 ne6to, taka 4e izkazvaneto ti e dosta naivno.

Това се нарича живо заяждане вече...Според теб човек се определя от това ,което мрази и ,което обича...Не знам какво визираш под "едро", неспособна съм да мисля лошото на човек, или поне не още...Да, не мразя никой и такам съм щастлива, обичам много /имам предвид и "дребни" и "едри" работи/ и пак съм щастлива...Не искам да разбирам какво е да мразиш някой или нешо голямо, приеми го като хуманизъм.А и на всеки се е случвало някой ,на когото държат ,да направи мръсно..Аи да,обаче отнво не мога да искам на този човек да му се случват лоши работи и да искам да си плати.Просто той/тя спира да ме интересува, спирам да имам нешо общо с него,това е ,защо трябва да го мразя..Не съм безлична,но дори и да смяташ така, не ме интересува, защото има хора ,на които държа, има хора ,на които не държа, не обичам омразата, мразила съм ,не е било приятно.При това положение вече казах какво мразя в по-горни постове...Мичал,не е зле и ти да кажеш нещо по темата,на да отправяш излишни нападки, от които няма полза.
Link to comment
Share on other sites

Мразя хората да ми напомнят неща, за които ме е яд!

(няма връзка с горните постове ;) )

Примерно: "Що не го купи уе! Виж колко евтино беше! Ся го няма вече!"...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...