Jump to content
BulForum.com

Какво мразите


Какво мразите най-много?  

509 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

не мисля че мразя нещо наистина по-скоро някои неща ме изнервят като например глупостта на някои хора или пък прекалената лиготия и някви др. неща но те просто ме изнервят ен мразя хората не мразя и малките неща абе мисля че не мразя нищо в момента

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Мразя ситуацийте в който да не знам как да реагирам...мразя се да превъзвам към някого ,но това не може да се контролира :wacko:

Link to comment
Share on other sites

уф мен пък ме нервят тъпи постове и тъпи мнения и тъпи "футболни фенове" които не си гледат техното отборче а гледат другите !

Link to comment
Share on other sites

Да цитирам даскала по военно (май повечето тук не са чували за този предмет, и слава богу) :

Най много мразя негрите и расистите :-)

 

Сериозно : мразя некой да се оплаква и да мрънка постоянно : всеки трябва да си носи кръста с достойнство.

Link to comment
Share on other sites

всеки трябва да си носи кръста с достойнство.

Мдам, добре казано, а и аватарът ти го потвърждава :)

 

А иначе аз намразих брат си. Да, знам, че звучи гадно - все пак е семейство...да, ама отскоро се държи много селски не само с мен, а и с родителите ми...те пък не правят нищо по въпроса...и май аз трябва да се заема. Ще види той.

Link to comment
Share on other sites

всеки трябва да си носи кръста с достойнство.

osven ako krysta ne e prekaleno tejyk za dostoinstvoto mu:P

 

Mrazq da se budq vseki den v 6 bez 10 ,mrazq da visq na spirkata po 20 min,mrazq nqkoj da se byrka tam, kydeto vyob6te ne mu e rabota, mrazq da pi6a na 6liokavica/syjalqvam:(/ ;)

Link to comment
Share on other sites

Мразя мразя ... (не поред на чувствата) : да драйфам, да драйфам трезвен, да пия на гладно, крадци, простаци, тъпи кучки, даскалото, джин, siemens, да ми спре тока, скуката, лицемерите, да ме боли глава, да ме прецакват *добри* приятели, да няма какво да правя, да ме връзват за срещи, да си чупя ръката, да не се чуствам на мястото си, чушки (освен ако не са пълнени), мастика, хапчета и сиропи (освен ефизол и витамин Ц), micro$oft, понеделник сутрин през учебно време, липсата на свободно време, мързела си, постъпките си понякога, цигани, българския футбол, мръсотията в България ... и още сигурно много неща ... Ама някак си се преживяват всичките неща, да мразя наистина нещо - едва ли ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз мразя СМЪРФОВИТЕ :D  :P

Кое,кое?Смърфовите???Кво е тва,бе моето момче?

Link to comment
Share on other sites

Мразя циганите, покемоните, хора като един мой познат дето се подвизава тука из форумите и пише глупости за мен, и аз мразя смърфовете, хора които ми повтарят едно нещо по 10 пъти (а и има нужда ако сум край комп, щото не слушам) мразя... училищните нуформи ако ни карат да ги носим насила, някои хора дето ми пречет да влизам в аквариума в даскало, нагли общо взето тъпи хора... @Blitz_krieg_1941: Митьо, чувството е взаимно :D

Link to comment
Share on other sites

Мразя цигани, японски анимации, комунисти, легален software, N_igma, поста на N_igma, мразя да ме юркат, мразя, когато някой ми бара клавиатурата с мръсни ръце, когато някой ми променя контролите на Battlefield, мразя себе си при липса на компютър за период по-голям от 30 минути, мразя факта че Multiplayer - а на повечето Race игри е пълен боклук.

Link to comment
Share on other sites

Мразя учители,които смятат че са велики заради това,че бъдещето ми е в тяхни ръце, учители,които ги е яд заради това,че са изпуснали времето когато е трябвало да се забавляват,а са учили и не са станали нищо по-велико от обикновен даскал по-математика.

 

Мразя безмислената амбициозност.

Хората не трябва да се вземат толкова насериозно.

Link to comment
Share on other sites

Аз мразя това че одъртях ;) :D Как искам още да съм ученик ама няма повече каквото беше беше :cry :cry :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...