Jump to content
BulForum.com

Tiesto в България!


vinyl_master

Recommended Posts

Ти в кой век живееш ? Електрото е ставнително ново течение в хауса, което точно последните 2-3 години стана адски популярно и модерно. Не ми говори кво се слуша в мания или плазма...

Съгласен съм с Thief, даже пика на този стил беше 2006 година, но и днес е доста модерно.

Минимала едвали е поп..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

А случайно казах минимъл техното и теното и тих музиката :) И не гледам в Мания или Плазма какво се слуша гледам как вече всички DJ въртят този стил парчета.

Добре кажи ми като е модерно електрото защо Steve Lawler премина къв тех хаус/техно движението и то оше миналата година :laughing: Защото електрото е модерно явно :D И той е един от малкото примери, които мога да дам, но явно вие тука сте май с 1-2 века по-назад не аз :lol:

Link to comment
Share on other sites

Защо е преминал това само той може да ти каже. Защо мислиш deadmau5 е един от най-сваляните в beatport ? И още хиляди електро продуценти...

 

Примера ти въобще не беше сполучлив.

Link to comment
Share on other sites

електрото въобще не е модерно, по-точно минимал техното е на почит тази година и чистото техно ;)

 

Tо минимала и чистото техно бяха модерни още когато аз слъшах такава музика преди 6-7 години.

Link to comment
Share on other sites

Просто погледнете класациите на топ Dj-те и ще видите ;) Не значи че новия стил ще е най-слушан и предпочитан в клубовете. :wacko:

Thief като даде пример с най-сваляно я погледни chartove за топ даунлоуд в дигиталните магазини през последните месеци и ще видиш, че тех хаусът и техното доминират ;)

Link to comment
Share on other sites

А я кажете кой от вас, който ще ходи възнамерява да използва Български Държавни Железници или автобус? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте, концерта на Тиесто наближава 17.09.09 имам предложение към всички който ще ходят ако искате аз съм с кола и няма да се занимаваме с БДЖ-та и др. превози а направо с моята кола ще отидем и ще се върнем. Който е навит да пише за повечко ИНФО.

Link to comment
Share on other sites

Наистина не очаквах такова нещо. Едва ли скоро ще дойде някой в България, който да направи такова уникално парти. :) Тоя сет 3 часа и половина направо ме разби... за следващите да не говорим... спокойно мога да кажа, че мога да умра щастлив. :P

Link to comment
Share on other sites

Аз го пропуснах снощи :cry .Толкова да ме е яд, немога си го простя :(.Дано някаде качат сета от снощи.Нещо видео мидео ако се намери ще е идеално.Искам да попитам освен тоя 3 часа и половинов сет още пускал ли е?

Link to comment
Share on other sites

Аз го пропуснах снощи :cry .Толкова да ме е яд, немога си го простя :(.Дано някаде качат сета от снощи.Нещо видео мидео ако се намери ще е идеално.Искам да попитам освен тоя 3 часа и половинов сет още пускал ли е?

 

Сета едва ли ще го качат някъде. Ето тук са последните качвани клипове, те са от снощи. Сета му беше 3 часа и половина. Малко повече дори. Освен него друго не е пускал. След това почна чешката мацка до към 5 и 10 и тогава аз си тръгнах вече, не знам нататък какво е било.

 

Снимки има и в partystars, ама са супер некадърни. B)

Link to comment
Share on other sites

Сета едва ли ще го качат някъде. Ето тук са последните качвани клипове, те са от снощи. Сета му беше 3 часа и половина. Малко повече дори. Освен него друго не е пускал. След това почна чешката мацка до към 5 и 10 и тогава аз си тръгнах вече, не знам нататък какво е било.

 

Снимки има и в partystars, ама са супер некадърни. B)

 

Пфф жестоко е било!Дано поне успеят да качат някаде сета :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Сетовете не се записват.

Снимки можеш да видиш на доста места.

А партито беше невероятно и не мога да се съглася с @frodo , че в зала не може да станат уникални партита. Даже си мисля, че точно по залите, стадионите, палатите и опен ейровете стават най-големите размазвации и хубави партита ;-)

Link to comment
Share on other sites

А в крайна сметка целия "коцерт" там със сичките му ектсри колко продължи

П.П имах такова голямо желание да ида ма поради куп причини не успях; лелее ако някъде пуснат торент от тва парти :lol: ще се разцепя от кеф въпреки че определено няма да е същото като го гледаш така

Link to comment
Share on other sites

Сетовете не се записват.

Снимки можеш да видиш на доста места.

А партито беше невероятно и не мога да се съглася с @frodo , че в зала не може да станат уникални партита. Даже си мисля, че точно по залите, стадионите, палатите и опен ейровете стават най-големите размазвации и хубави партита ;-)

е ти изброи повечето местоположения на партита:lol:

по темата - хората се оплаквали, че няма място...това за мен е най-лошото на едно парти - да не можеш да пръднеш. ми що си отишъл? :sick

все пак щом сте си прекарали добре лошо няма :)

Link to comment
Share on other sites

Не подлежи на коментар :punk :zzz Съв всичките му екстри трябва е продължило до 6 ч... но си тръгнах и аз към 5 :blink:

 

Според мен дори до по-късно, щото тоя след мацката не вярвам сета да му е бил един час, а той започна в 5. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...