Jump to content
BulForum.com

Tiesto в България!


vinyl_master

Recommended Posts

След поредицата от клубни изяви на известни и почти неизвестни DJ, за първи път в България концерт ще изнесе наистина най-големият в момента DJ в света Tiesto.

27 май в София - Зала 'Фестивална'.

Събитието е наречено концерт, защото ще бъде много по-различно. Спектаклите на TIESTO са грандиозни, като освен страхотна музика, включват и изумителни ефекти.

В концерта ще участват някои от най-известните български DJ, а така също и изключителният хор от 32 деца - "Деца Орфееви" от град Котел, с които ТIESTO е осъществил няколко записи и концерти в Европа.

Билетите ще се продават от 18 Април (Понеделник)

" БИЛЕТЕН ЦЕНТЪР - НДК

" "ФЪНКИС МЮЗИКХОЛ" - НДК

" ЗАЛА "ФЕСТИВАЛНА" (В ДЕНЯ НА КОНЦЕРТА)

" В ПО-ГОЛЕМИТЕ ГРАДОВЕ НА СТРАНАТА

" В СЪСЕДНИТЕ БАЛКАНСКИ ДЪРЖАВИ

" ОНЛАЙН

 

БИЛЕТИТЕ СА С ЦЕНИ ОТ 20 ДО 30 ЛЕВА И СА РАЗПРЕДЕЛЕНИ НА КВОТИ, В ЗАВИСИМОСТ ОТ ВРЕМЕТО ЗА ПРЕДВАРИТЕЛНА ПРОДАЖБА

КАКТО ВИНАГИ, СЪВЕТВАМЕ ХОРАТА ДА НЕ СИ КУПУВАТ БИЛЕТИ В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ, ТЪЙ КАТО ЕВРОПЕЙСКАТА ПРАКТИКА Е В ДНИТЕ ПРЕДИ КОНЦЕРТА ТЕ ДА СА НАЙ-СКЪПИ.

*На концерта няма да се допускат лица, намиращи се

под въздействието на наркотични вещества или алкохол

 

още тук

 

 

poster1.jpg

 

 

 

SME presents:

 

TIESTO

 

"In Search of Sunrise 2008 Tour"

 

17 September 2008

 

Sofia ::: Festivalna Hall

 

 

БИЛЕТИ

 

КУПОНЪТ ПРЕДИ ПАРТИТО НА ДИДЖЕЙ НОМЕР ЕДНО В СВЕТА – ТИЕСТО – ЗАПОЧВА ОЩЕ В 17 ЧАСА НА ОТКРИТО ПРЕД ЗАЛА ФЕСТИВАЛНА!

 

УНИКАЛЕН КОНЦЕРТ ОТ ТУРНЕТО НА МЕГАЗВЕЗДАТА - „ELEMENTS OF LIFE DVD” – ВЕЧЕ НА ПАЗАРА!

 

Лятната част от световното турне на диджей номер едно в света Тиесто “In Search of The Sunrise 2008” вече стартира на 23 Май от Сан Франциско, Калифорния. Това е най-мащабното турне на електронен артист в цялата история на световната музика с над 100 концертни гига. В него са включени участия в клубове, фестивали, огромни зали и стадиони. Българските фенове на мегазвездата имат уникалния шанс една от многобойните дати от “In Search of The Sunrise 2008” да е гостуването на Тиесто в София на 17 септември.

 

Тиесто ще застане зад пулта в зала Фестивална около полунощ, но за хилядите български фенове на звездата купонът ще започне още в 17:00ч. на открито. Около залата ще бъдат разположени шатри с добре заредени барове. Ще има и много готина музика, пускана от известни български диджеи, които ще представят най-доброто от световния хаус преди дългоочакваното шоу на Тиесто.

 

Албумът на Тиесто „Elements of Life” беше номиниран за престижната музикална награда „Грами” в категорията за най-добър електронен/денс албум за 2007г. През 2008г. звездата издаде още една компилация, която обещава да се превърне в поредния супер успешен продукт с марка „Тиесто” – „In Search Of Sunrise 7 Asia”. Албумът е записан и миксиран в Тайланд и пресъздава впечатленията на артиста по време на турнето му в Азия тази пролет. Колосът на електронната музика споделя вдъхновението, което тази страна му носи, за да издаде поредния си албум, който съдържа ремиксирани версии на най-големите му хитове. В „In Search of Sunrise 7 Asia” Тиесто ни прави част от едно неповторимо пътешествие през най-добрия транс саунд с техно и хаус елементи, събрани в два диска. „Исках да разделя албума на две отделни части по такъв начин, че тези, които го слушат, да могат да усетят начина, по който искам да ги запозная с Азия”. Включените в компилацията ремикси са поверени в ръцете на едни от най-добрите артисти в света на електронната музика – Moonbeam, Inpetto, Jerome Sydenham. Страхотните парчета ще бъдат включени в сетлиста на “In Search of The Sunrise 2008”.

 

След повече от година участия по цял свят в рамките на турнето „Elements Of Life” Тиесто издаде и дългоочакваното „Elements Of Life DVD” с пълния запис на феноменалния си концерт в Дания през март тази година. В уникалното издание е включен грандиозния 4-часов сет на Тиесто на стадиона Паркен в Копенхаген с впечатляващи звукови и светлинни ефекти пред над 25 000 души публика.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Румене нека се прибере жената от командировка да видя дали ще иска да дойде.

 

Вероятно ще отидем, но не искам да говоря предварително.

Link to comment
Share on other sites

ЛОЛ! :lol: ...ама тва.....наистина ли ? *numb*......баси....тряя да се иде,просто събитие което не може да се пропусне.....напрао не мога да седя на едно място от кеф :laughing:

Link to comment
Share on other sites

хихи и кой да те светне бате хуул :P ми яко тиесто ин беге. още 5 дена и ще има билети. хохоххо :) да, ще се ходи и без майтап. ако успее да направи нещо подобно на това което съм гледал по телевизията .... нз за мен той вече си е велик и не знам накъде повече. та все едно съмнява ме концертът да бъде на нивото на другите му представления, но все пак тисто ин беге

Link to comment
Share on other sites

Лелел леле .. я казвайте кога могат да се купят тия билети .. това ми е любимия изпълнител.. олеее .. от ся почвам събирам парички.. само билет да имам то другото ще е лесна работа!

Link to comment
Share on other sites

АААААА! Не мога да повярвам! Тиесто! оооооо! Ше сам първи там!!! :punk Якоооооооооо! Ъ...Май нещо се поунесох... Карай! важното, е че тиесто е в българия и ва страшно много ме радва. :woot

Link to comment
Share on other sites

А инфо за това дали ще има билети в Пловдив, от когам, къде могат да се намерят и в крайна сметка колко ще струват?!

Link to comment
Share on other sites

Ааа!Що не идваше след 2-3 години!?! :angry: Сега по смъртно не мога да ида,да му се невиди!Дано да го дават по телевизията поне там да го гледам! :cry

Link to comment
Share on other sites

abe 4ove4eto pravi tam nqkvi pesni, horata go haresvat zaradi tova che e komersialen, ta vidqlo se che shte idva v bg da izkarva pari... hahah mi toi ne e dobre s glavata... tuka nikvi pari nqma da izkara xaxaxa

kato cqlo tvorchestvoto mu ne me kefi... ama hich..

karaj de, na koito mu haresva da hodi... ili puk ne!

Link to comment
Share on other sites

Ще ми кажете ли откъде в Пловдив мога да си взема билет?Пише "в по-големите градове в страната",ама не пише точно къде?! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Може  да провериш в Електика..за билети

 

Представа си нямам къде е това!Обясни малко...покажи го тука,че ще се ориентирам най-добре!

Link to comment
Share on other sites

и аз се надъхвам, но като знам, че ще ми трябват към 70 лева и вече не се надъхвам толкова.

 

П.С. само да напомня на желаещите, че се изискват 18 години, защото видях няколко човека писали в тази тема, че искат да отидат - под 18 години.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...