Jump to content
BulForum.com

Tiesto в България!


vinyl_master

Recommended Posts

World's best DJ in the world Tiesto is to throw a major party in Sofia on May 27.

 

еее,айдее,откога пък тиесто стана най-добрият дж на света бе?

откакто почнага да го въртят по мтв ли?пфу...

 

пък и 30 кинта билет....а не мерси

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
Е нече нещо ама за 3 път става номер 1 :) сп. DJ Magazine ,елита демек ,никой DJ не е ставал 2 пъти..

Е не че нещо ама ако разбираш малко повече от електронна музика ще видиш колко нереална е тази класация.. дори Cox го каза.. тва, че го дават по MTV-то с разните комерсиални парчета не значи, че е най-добрия.. пък и с тез 20-30 кинта (Metropolis за 12 поканиха 3-ма световно известни диджеи)

/офф има ли някои в тоя форум който ще ходи на D.A.VE. The Drummer?!

Link to comment
Share on other sites

...e да ся аз неразбирам от музика ,хиляда пъти няма да ви отварям очите на всичките пичлеменца ..земете по прочетете малко ,голям праз кат го дават по мтв ,ти ако си DJ няма ли да искаш да прогресираш ,или 50 години да си връткаш кайли миноуг в западнал хаус клуб с 60 човека посетители на врътка? Точно ти вземи прослушай Magic компилациите на тиесто и ми кажи има ли до ден днешен по добре компилирани миксирани сетове ,да не говорим че по край тези издания и по край тиесто тогава на изгряха и сегашните транс икони ,и то благодарение на тиесто...както и да е....поне сподели къф стил продуцира Henry Cullen?

А ,и да ,предпочитам да отида на Junior Jack отколкото на Cox..слушами се музика не тупаницаа ..

с добри пожелания съм :)

Link to comment
Share on other sites

пич, първо не съм "пичлеменце".. на 24 съм а може би съм бил такъв когато слушах комерсиален транс и хаус (от Tiesto през Paul Van Dyk и Oakenfold)... нямам нищо против тази музика.. просто казвам, че предпочитам underground електронна музика.. то такава е идеята на техното, че и на хаус-а (едва ли някои от "Warehouse" в Чикаго преди повече от 20 г. е предполагал колко популярна ше стане този стил който се е пускал там).. пък и такива диджеи който пускат Кайли едва ли имат големи претенции, че са добри и яки сетове.. колкото до Henry Cullen щом има обща работа с Liberator, Redhaed и Michlael Burkat няма да е нещо по-различно от техно... колкото до тва: Junior Jack или Carl Cox - първия първия ше пуска в клуб пред 1000 а втория в зала пред 10000 човека.. но както и да е.. аз бих отишъл и на двете партита ;)

Link to comment
Share on other sites

И последно кое по комерс парти тва с 1000 човека или тва с 10000 :) ,стига вече оффтопик ,затварям темата ,които иска да отиде на Тиесто да ходи..не че съм му фен ама просто немога да скрия тва ,което е направил..както и други ,като него несъмнено..

Отварям пак темата ,евентуално някой ако е ходил да сподели впечатленията си :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
И последно кое по комерс парти тва с 1000 човека или тва с 10000 :) ,стига вече оффтопик ,затварям темата ,които иска да отиде на Тиесто да ходи..не че съм му фен ама просто немога да скрия тва ,което е направил..както и други ,като него несъмнено..

Отварям пак темата ,евентуално някой ако е ходил да сподели впечатленията си :)

 

 

Аз Бях

След Като дойде човека нещата се оправиха Беше лудница.

ЛУДА ЛУДА РАБОТА Тоя Пич е уникат 3 часа и 20 мин.сет

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

The New Link

http://www.data.bg/f.php?fid=27125774 DJ Tiesto feat. Children Of Orpheus - Suburban Train

Клипчета от партито

http://store2.data.bg/trancefer/!TIEST...05.2005)/Clips/

Гледай най големия който е 159мгб

 

 

 

 

ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ - http://www.data.bg/f.php?fid=14882940

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

"В столичната зала „Фестивална” ще бъде изградена специална V.I.P. зона за около 2 000 души."

...ето заради това няма да отида :sick

Link to comment
Share on other sites

Здравейте хора!!!! По принцип не слушам такава музика, а гаден хевиметъл, но този диджей направо ме размазва. Има уникални идей в композициите си!!! Чак сега разбирам за идването му в България...бах се заканил да ходя , а сега ден по-късно разбирам, че концерта е отминал... споделете впечатленията си, ако може

:)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте хора!!!! По принцип не слушам такава музика, а гаден хевиметъл, но този диджей направо ме размазва. Има уникални идей в композициите си!!! Чак сега разбирам за идването му в България...бах се заканил да ходя , а сега ден по-късно разбирам, че концерта е отминал... споделете впечатленията си, ако може

:)

Всъщност не е отминал....погледни датите пак ;) Жокер - темата е още от предното му идване, а тази година ще е септември ;)

Link to comment
Share on other sites

^ oooopppss !!! Не бях забелязал, предполагайки, че става въпрос за тази година :) което означава, че ще мога да отида и да му се накефя максималко :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
А има ли хора от Пловдив които ще ходят?

 

Аз. С още 2 или 3 човека съм. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...