Jump to content
BulForum.com

Tiesto в България!


vinyl_master

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Аз Tiesto ще го пропусна, не е мой стил и никога не ми е правил огромно впечатление ;)

Предпочитам Digweed на 8 който за съжаление изпускам ;( Ще дочакам Carl Cox да дойде отново, вместо да се хабя на Tiesto. :sick

Link to comment
Share on other sites

Аз Tiesto ще го пропусна, не е мой стил и никога не ми е правил огромно впечатление ;)

Предпочитам Digweed на 8 който за съжаление изпускам ;( Ще дочакам Carl Cox да дойде отново, вместо да се хабя на Tiesto. :sick

 

 

Пука ми кой ще чакаш Можеше да ни го спестиш :sick

Link to comment
Share on other sites

Аз Tiesto ще го пропусна, не е мой стил и никога не ми е правил огромно впечатление ;)

Предпочитам Digweed на 8 който за съжаление изпускам ;( Ще дочакам Carl Cox да дойде отново, вместо да се хабя на Tiesto. :sick

 

Хаха... ще се хаби. Партито си е парти - винаги е яко. И аз не слушам tiesto по принцип, дори нищо подобно на неговия стил, обаче ще ида, защото знам, че ще е много яко. Ти си знаеш - изпускаш. ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе колкото и да не го харесвате си е Тиесто и си заслужава да се иде!

Мен ми е идол, така че съм горе при него ;–)

Link to comment
Share on other sites

Абе колкото и да не го харесвате си е Тиесто и си заслужава да се иде!

Мен ми е идол, така че съм горе при него ;–)

Който не иска на Tiesto да ходи, нека отива на чалга турне с Планета да послуша малко черно (иначе казано мургавите изпълнители) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

А Tiesto да не е критерии голям за електронната музика. Аз няма да ходя на Tiesto, това не означава че ще отида на Планета ;)

С такива изказвания от "разбирачи" като теб ми е писнало

Link to comment
Share on other sites

хах, тиесто world's best dj ? Напоследък сериозно се е изчерпал.

 

Няма и тема за digweed на какао биич. Кой ще ходи утре ?

Link to comment
Share on other sites

Уви, нямам възможността да отида поради липса на свободно време :( Иначе партито ще е лудница. Пък тука във форума повечето са транс маниаци, така че не ми се вярва някой да отиде :P

Link to comment
Share on other sites

:punk Изобщо хора dj занимаващи и развиващи електронната сцена извъб Бг заслужават респект дори и тези които тепърва пробиват за който ще се чуе след време .Хубаво е че от време на време ни обръщат внимание по големите от тях.

Vinyl Master голям си

Link to comment
Share on other sites

Digweed на Какао не показа нищо ама нищо, а организацията за пореден път беше под всякаква критика.

 

И то какво да спорим с дефекта тука..Той се изкара за най-големия разбирач. Аз спирам да давам каквито и да било мнения..щот няма смисъл.

Отивай пак на Кокс да ти пуска парчета от преди не-се-знае-колко-време и да ти цикли там ;–)

Link to comment
Share on other sites

е дай малко подробности, колко време миксира, как бяха хората ? То повечето така наречени БГ клубери не ходят заради музиката, не танцуват, не избухват и от там хавата не е същата. Пълна измет.

Link to comment
Share on other sites

Не съм бил на Дигуийд и не мога да кажа, но доста хора ми казаха същотот че не било кой знае какво.

Еми Exploit не знам ама никой друг не се държи така зад пулта като Cox то не е подскачане, викане, танцуване. Просто начина по който ти поднася музиката е невероятен ;) И какво като пуска стари парчета, повечето не си ги и чувал. Няма стара или нова музика има само хубава или лоша ;)

Link to comment
Share on other sites

30 лева да слушам нещо което звучи като надраскана грамофонна плоча на развален гармофон

интересно ми е като станете на по 50 години какво ще мислите за тая музика

 

http://www.youtube.com/watch?v=9rqZ5SisGsc...feature=related

и да подскачам като луд се едно съм се опарил на котлона

Link to comment
Share on other sites

Няма Такъв
.....Разбирачи .Що не си седите у вас

 

Веднага ще ти дам отговор, разбирачо ;)

и виж само дейстията му зад пулта.

А доколкото този паур микс, еми звучеше ми едно наблъскано и претруфено, машъпът му беше :sick Хареса ми цигулката само ;)

Link to comment
Share on other sites

Всеки следващ пост от сорта кой миксира по-добре, кой е по-добър диджей ще бъде изтрит. Като неви допада Tiesto непишете в тази тема, че бил незнам си какъв. Един факт да ви споделя, относно миналогодишния вот за номер едно, Tiesto направи мащабна кампания таргетирана към феновете си да НЕ гласуват за него напълно умишлено.

Link to comment
Share on other sites

Тiesto няма техника. Това и той самия ще ти го признае :) Като продуцент е добър, не като dj.

 

Иначе, темата гледам е за тиесто и не виждам какво лошо има да коментираме изявите му. Отделно, пишеш все едно си мод. Тази кампания, сам се сещаш, че е адски измислена.

Link to comment
Share on other sites

Тiesto няма техника. Това и той самия ще ти го признае :) Като продуцент е добър, не като dj.

 

Иначе, темата гледам е за тиесто и не виждам какво лошо има да коментираме изявите му. Отделно, пишеш все едно си мод. Тази кампания, сам се сещаш, че е адски измислена.

Неква тъпа ирония, но найстина съм мод и то не от вчера. Май сравняваш много различни DJs като искаш техника пусни си ДМС шампионата и гледай техники. Кубните диджей се слагат в ранклиста по брой участия, посещения на гигове, издадени и продадени релиизи.

Сигурно ще запетя има едни миксирани компилации на Тиесто от края на 90'те "Magic" и "In Search Of Sunrise" пуснете си ги, слушайте вижте артистите които DJ Tiesto направи известни. Рядко са такива селектирани компилации, това също е от голямо значение.

Link to comment
Share on other sites

Само едно ми е интересно закво е казал да не гласуват за него да не се изложи със вота ли ?

а до 1200 micrograms може да не харесвам такава музика ама тея пичове имат някой зарибени песнички :)

Link to comment
Share on other sites

Сигурно ще запетя има едни миксирани компилации на Тиесто от края на 90'те "Magic" и "In Search Of Sunrise" пуснете си ги, слушайте вижте артистите които DJ Tiesto направи известни. Рядко са такива селектирани компилации, това също е от голямо значение.

 

Tiesto не за първи път казвам е 'изхабена плоча'. 90те беше на почит, но хаус музиката се променя и това, което се слуша определено не е в сферата на тиесто. Сега е модерно електро хаус и ако в БГ и Холандия тиесто събира хора, то другаде вече не е така особено ако сравняваш с успехите му през 90те.

 

Сега, за да избегна коментарите, които предполагам ще сервираш - не казвам, че няма огормни заслуги. Но миналото си е минало.

Link to comment
Share on other sites

Tiesto не за първи път казвам е 'изхабена плоча'. 90те беше на почит, но хаус музиката се променя и това, което се слуша определено не е в сферата на тиесто. Сега е модерно електро хаус и ако в БГ и Холандия тиесто събира хора, то другаде вече не е така особено ако сравняваш с успехите му през 90те.

 

Сега, за да избегна коментарите, които предполагам ще сервираш - не казвам, че няма огормни заслуги. Но миналото си е минало.

 

електрото въобще не е модерно, по-точно минимал техното е на почит тази година и чистото техно ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти в кой век живееш ? Електрото е ставнително ново течение в хауса, което точно последните 2-3 години стана адски популярно и модерно. Не ми говори кво се слуша в мания или плазма...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...