Jump to content
BulForum.com

Снукър (и сякъв друг вид билярд)


Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Мърфи спечели. Жалко! Бях за Стивънс, но явно онова квалификантче късмета го гони на този турнир. 18-16 завърши мача.

Link to comment
Share on other sites

Мен пък тоя Мърфи ма кефи :) аз гледах снощи малко ама ми се доспа пък и неска тряяше да съм на даскало :P гледах някаде до 13-13 или 14-13 за Мърфи нещо такова беше ;)

Link to comment
Share on other sites

Казах ви, че Мърфи е шампион вие - късмет, дебелак, шишко ..... дрън дрън ае до след 6 месеца когато О`Съливан ще е пак №1 :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Както стана Мърфи е направо перфектно че взе титлата!!Никой не е очаквал че квалификант ще испее да се пребори за първото място :)

Link to comment
Share on other sites

Четох някъде, че Рони смята да се оттегли за една година.

 

Аз го чух това пък от коментарите по Евро Спорт!!Даже казаха и нещо повече че се чудел дали да не се откаже завинаги!! :angry1 Другата му идея му била да се откаже за няколко годинки не се знае колко точно!!То си лич че просто няма хъс за игра иначе се вижда огромната му класа :)

Link to comment
Share on other sites

И аз така знам. Засега нищо конкретно, но му се искало да се позанимава с друго някоя и друга годинка, а ако му хареса, може да зареже снуукъра завинаги...

Link to comment
Share on other sites

oho Bilqrd4e... extra .. mi az hoda VSQKA ve4er v ROYAL-a, ina4e hoda i vav FOX-a ama po rqdko 6toto za tam nqma s koi seki go murzi :bgrin: ... abe prez denq ob6to vzeto trudno se namirat hora za bilqrd :cry

Link to comment
Share on other sites

Рони нали е смятал да се оттегли, но се е отказал. Поне аз така разбрах. Нещо съдели баща му и за това.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

А кво стана с Jimmy White. Казал ли е дали се отказва окончателно???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Айде честито хора! От утре пак ще гледаме снукър :) . Голямата награда на Северна Ирландия очаква...

Link to comment
Share on other sites

Ще го дават разбира се.

 

Почна се!

 

И се свърши за световния номер едно О'Съливан. Домакините имат повод за радост Джо Суейл продължава напред и то доста убедително през Рони.

Link to comment
Share on other sites

айде, след голяма драма моя любимец Стивънс е на финал... :punk :punk :punk

другия полуфинал завърши ли...?

финал Стивънс-Хендри в неделя би бил истинска красота... :love

 

Edit:сега виждам че Хендри играе и е на път да победи...

Link to comment
Share on other sites

ХЕНДРИ! Аре намажи го тоя смешен уелсец бе! Жалко за Греъм Дот :( . Поне е паднал от световния шампион. :lol: :)

Link to comment
Share on other sites

На мен любимец ми е Ian McCulloch!!!

 

Много добър играч и ме трогна със играта си по време на световното през месец Март! Сега за купата на Северна Ирландия гледах само Maguire срещу Mathew Stevens...та не знам дали участва McCulloch??

Link to comment
Share on other sites

eee!  как може!!!

Все пак е полу-финалист на световното!!!

Еххх... жалко

Кога е финала?

v nedelq...:)

 

Edit: toest dneska...

 

21.08.: 15:00 - 16:00/17:00 - 18:00/ 22:00 - 00:00 Final LIVE po Eurosport...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой може ли даде страница с правилата на български на 8ball. Не го владея спорта ма имам няколко приятеля дет уж разбират ма колкото са те, толкова и правилата им са различни.

 

Иначе говорейки за снукър сега тече Preston GP. Ронито пак маже, въпреки че баща му го опандизиха. Финала в неделя мисля че ще е О'Съливън - Хендри. Хендри е във много добра форма.

 

EDIT: Ракетата се класира за финала. Тоя пич е просто невероятен както с дясна, така и с лява ръка. Само му трябва силен съперник и показва почти всичко на което е способен!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...