Jump to content
BulForum.com

Снукър (и сякъв друг вид билярд)


Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

awe bloodmaster ti kato si nooo dobar igra li na turnira vav 9ball club we ako iska6 i smen moje da si naprai6 edna sre6ta da te viim kolko si otvoren a i s men i s vikenty da ti zemem zdraveto na taq igra i mi kaji samo dali si igral na turnira

4e da si super dobra pak da ne si igral malko se samnqvam a??????????????

a i kaji kak se kazva6 moje da se znaem i ako iska6 parti edna snimka :)

Link to comment
Share on other sites

awe bloodmaster ti kato si nooo dobar igra li na turnira vav 9ball club we ako iska6 i smen moje da si naprai6 edna sre6ta da te viim kolko si otvoren a i s men i s vikenty da ti zemem zdraveto na taq igra i mi kaji samo dali si igral na turnira

4e da si super dobra pak da ne si igral malko se samnqvam a??????????????

a i kaji kak se kazva6 moje da se znaem  i ako iska6 parti edna snimka :)

няма кво да ти се обеснявам къде съм играл и къде не , навит съм да играя и с двама ви кажете кога и къде да се видим ...

Светльо се казвам снимки няма да пращам :rolleyes:

а вие нали също сте мноо навътре в нещата ?!?! турнири мурнири , ми тая събота и неделя ако искате елате в стара загора да участвате на турнир от федерацията (републикански), щото тоя дето ми говориш за 9балл беше открит турнир и имаше значително по-малко хора (64 човека) иначе не участвах на него ама ме има в тяхния сайт на няколко снимки

казвай кога ще играем

Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам...тъкмо мислех да се гавря с Хендри заради загубата му от Стивънс...и то какво стана...О'Съливън се ОСРА! Да изпуснеш мача от 10:6 да стане 11:13...еми срамота, уважаеми дами и господа.

Най-много ме е яд, че не запази самообладание и се поддаде на психо атаките на Ебдън.

Link to comment
Share on other sites

Три пъти Ура за Peter Ebdon. Тоя човек за мен преди, когато изобщо не гледах снуукър, беше емблемата на спорта. Като го видех и разбирах, че става дума за голям майстор и за интересен мач. Навсякъде го имаше. Сега като се интересувам малко повече и се оказва, че не е чак най-големият. Обаче аз много му се кефя. От друга страна погледнете последните няколко години, кой е взимал световното. Има една тънка поредност и тая година е ред пак на Ебдън...стискам му палци...

Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам...тъкмо мислех да се гавря с Хендри заради загубата му от Стивънс...и то какво стана...О'Съливън се ОСРА! Да изпуснеш мача от 10:6 да стане 11:13...еми срамота, уважаеми дами и господа.

Най-много ме е яд, че не запази самообладание и се поддаде на психо атаките на Ебдън.

О`съливан се насра щото поведе с 8-2. и от там почна да се лигави, и сякаш се подиграваше на Ебдън. Еми логичното се случи...

Link to comment
Share on other sites

То Рони по едно време, докато Ебдон играеше, дремеше. Ебдон изобщо не слаб и не е чак толкова чудно, че отстрани №1 в света.

Link to comment
Share on other sites

Не знам за Ебдън,ама МакКълок е уникален на това първенство.Предричам,че ще успее да се справи със Стивънс и после и на финала,най-вероятно срещу Ебдън.

Просто показва уникална психика.

Какво друго да кажа. Голям е!

Link to comment
Share on other sites

Финалът наистина ще е Макълък - Ебдън. Вече кой ще победи не е възможно да се каже със сигурност. Аз бих заложил на Макълък.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично немога да предпочета Макълък или Ебдън защото мисля че и двамата са бая равностойни!!!Много ме е яд че Рони си о*** мача след като водеше толкова много!!Той беше моя фаворит сега който и да спечели ми е се тая! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Казах ви вече...ред е на Ебдън... Иначе Матю Стивънс защо го отписвате? МакКалъх изобщо не е толкова добър (освен че е в добра форма) и във всичките си мачове биеше с клизма и накрая и с малко късмет. Може да не опре до там... Матю Стивънс не е много случайник... То и Шон Мърфи не е, ама не е от класата на Ебдън, а и тия прасешките не ме кефят...

Link to comment
Share on other sites

Утре ( 30 април ) ще свършат полуфиналите на световното. Явно тази година Ебдън ще е шампион...кофти! Между дрогата Греъм Дот е велик!!!

Link to comment
Share on other sites

Жалко. Ebdon и McCulloch отпаднаха. на финал са Мърфи и Стивънс. Това първенство е пълно с изненади.

Link to comment
Share on other sites

мдам, до финала стигнаха 2-мата играчи, които най-много ме дразнят. ама кво да се прави тва е играта :P дано Стивънс да победи, че другия направо :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мда...изневери тоя път схемата...трябваше Питър Ебдън да вземе...сега дано поне Стивънс го удари тоя малкия, че хич не ме радва. Не че уелсецът ми е любимец, обаче поне е напред в ранг-листата и е показал, че е добър, докато свинецът ми изглежда като да е малко...как да го кажа...абе не е моят тип играч... Пък и нека вземе, че му е втори финал на Стивънс...

Link to comment
Share on other sites

Абе, кога ще са финалите? (сори за леймърския въпрос, ама вестници не купувам и не ми се рови из нета)

Link to comment
Share on other sites

Абе, кога ще са финалите? (сори за леймърския въпрос, ама вестници не купувам и не ми се рови из нета)

вчера и днес :D

 

edit: даже и в момента играят :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Погледай малко и ще ги схванеш. Особено Асен Спиридонов постоянно обяснява правила...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...