Jump to content
BulForum.com

R.O.S.E. online


TED

Recommended Posts

Аз засега цъкам само с един герой - teddy12. Все още е 41 lvl soldier, а паричките са и 180000. Ако се съберем повечко хора ще си спретнем клан, но не знам каква ще ни е ползата..... Когато се основава клан се стартира с макс. 15 човека, а след това се развива за повече. Ако някой има повече инфо да пише.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

аз ще се заема да си развия аватрчето поне до 30 левел. ако намерите информация за ползата от един евентуален клан пишете. да преценим дали си струва паричките. на какъв принцип работи този клан - дали е като да си в парти с някого (трупа се левел на партито и има някаква полза от това) ако е така дали трябва да сме на един сървър и да трепем заедно. интересно е да си имаме клан :P

Link to comment
Share on other sites

Имам нужните скил точки , като отворя скиловете ми отваря дървото с тях, какво да направя за да активирам тези, който мога!

В момента имам активен скил само в пасив. :angry1

Link to comment
Share on other sites

@bubolin

Купи си ги най-напред скиловете, изглеждат като книги. Продават се в Зант, като за различните професии ги дават различни NPC-та.

Link to comment
Share on other sites

ot dva dena ne moga da vleza vuv survara kvo stava be hora  :confused  :confused

Аз влизам ама ллллааааааааааааааггггггггггг :angry:

Link to comment
Share on other sites

a bati igrata i neska ne moga da vleza vlivam v 7:30 sutrinta i pulno bati kvo stava :confused :confused az imam soldier 30lvl i diler 22lvl za zuli nz kolko imam i az sam navit ako 6e pravim klan(ako me zemete de) a 6to 100 000z ne sa li nogu

Link to comment
Share on other sites

Sorrry za tona.Ka4ih si igrata.Vurvi kato leika.Ama kat si ka4ih za 15 minuti 4lvl i izleznah da hapna malko(i drugo-vutre pe6e pulno s angli4ani i pitate li ma-klan vidiah prez kriv makaron)i kato vlizam sia si4ko full(excendet).Izleste malko 6toto igrata e ludnica i mi se igrae :woot

Link to comment
Share on other sites

Mnogo vi se umolqvam nqkoi da mi napravi account,za6toto kato dam chech ID i nqmam izob6to butona 'confirm'!Molq vi se napravete mi ak

 

ID:Kardozo

PSW:266733

drugite danni gi izmisli

molq vi se hora 6te vi buda mnogo blagodaren,molq vi 4ee mnogo mi se igrae,pls

Link to comment
Share on other sites

ID:Kardozo

PSW:266733

 

Your username must be unique. and start with a lower case letter. Your username should be between 4 and 16 characters long and made up of numbers and lower case letters.

 

демек та не може да започва с глвна буква и трябва да има цифри.

и няма как да имаш бутона confirm след като:

kardozo  This is  unusable    ID
Link to comment
Share on other sites

to i da ne se exceeded a full pak ne moje da se vlezne nali?i ta pra6ta v nqkav drug survar s po malko hora i deto ne ostarqva6,nali?

 

като са фул, можеш да влезнеш. и в никакъв друг сървър не те праща. незнам какво си гледал.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм войнил 42 ниво (s7r1k3) и вече доста бавно ми се вдига опита. За едно ниво трябва да играя 2-3 часа :( Има ли начин от някъде да се купува опит или нива?

А, освен това имам и няколкоко скила които не ми трябват, дали може да се изтрият и на тяхно място да си купя нови?

Link to comment
Share on other sites

Хм...на вас как ви върви,защото на мен външният нет ми е бавен и се чудя дали да я свалям?Има и бг сървър ма3х

 

Аз го разгледах форума, ама не намерих БГ Сървър на ROSE. Някой ще ме светне ли къде играете всички? Във http://www.roseon.com/ нали?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...