Jump to content
BulForum.com

R.O.S.E. online


TED

Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

кои е основният куест ?

 

 

 

някои отишъл ли е на втората планета ?

а на луната ?

Link to comment
Share on other sites

Аз ходих на втората планета(lvl:42,nick:Agat,job:Soldier) и мога само да кажа че там най-слабите ме бутат с по 1-2 удара :bgrin: Дано сте добили представа за втората планета :)

*EDIT*

пич, втората планета е луната

*/EDIT*

Link to comment
Share on other sites

pi4 mnoo si tup be

аз съм си солджер 37 лвл питах за куеста над 30 лвл

ма ве4е разбрах 4е требе просто да бия нещица в езерото

и те сами падат

куеста с candle гоъстувете е мноо в гъзъ 20 пар4ета които са ми лилави или мноо тъмно оранжеви

Nali znam 4e e MNOOOOOOOOO va gaza.Ora adi kajete kade ima golqma nalifka ot Candle Ghostove.

1000000000000x 6tot naprao izperkvam

Link to comment
Share on other sites

Nali znam 4e e MNOOOOOOOOO va gaza.Ora adi kajete kade ima golqma nalifka ot Candle Ghostove.

1000000000000x 6tot naprao izperkvam

 

Eм аз не съм си играл да го минавам шот има много глупири kill-supporter-и дето като та видат да са засилваш към някой Candle Ghost и юруш на бадема да го пребием да му земем на тоя exp-то... Ама обикновено най-лесно можеш да ги намериш и по-важното(ако си меле) да ги праснеш първи е Lake of Anima при Аквите, докато всички други плющът king-a

Link to comment
Share on other sites

Nali znam 4e e MNOOOOOOOOO va gaza.Ora adi kajete kade ima golqma nalifka ot Candle Ghostove.

1000000000000x 6tot naprao izperkvam

 

вечерно време се появяват навсякъде.

Link to comment
Share on other sites

Да ама съм забеляз че в Hill of Wind и Elveroon Desert са бая

Link to comment
Share on other sites

Еее ми така,лично съм пробвал този куест но нямах нерви да го довърша :wir

Link to comment
Share on other sites

Хъх сега я спрях.С Chicatillo поиграхме малко и честно да ви кажа по нататък става доста интересно :) Ако някой иска парти да адд-ва в контакт листа Agat а аз ако съм онлайн ще се съглася :) Ако искате може пак да направим масовка :P само трябва да се уговорим...

Link to comment
Share on other sites

Agat+teddy12

Вижте колко е весело да играем хора от България.Срещнах се(с ТЕД срещнахме) с още 2-3 от БГ айде включвайте се и вие.Казвайте кво става с клана- кой колко е събрал :huh:

Link to comment
Share on other sites

отново ша снеса малко ценно инфо:

1. по красива карта на света :D

post-266-1113561568_thumb.jpg

2. нужни материали за ъпгрейдване на кристали и бонусите които дават същите

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ето как изглежда castle gear на живо, а това ви чака на луната, но с тоя помощник едва ли ще ви е трудно :woot

Link to comment
Share on other sites

:) edin pi4 sabra 700 bona o6te 300 i clana e gotov taka koito iska po barzo da dava imeto mi e pe6u(az posle 6te mu gi dam) oba4e clana nqma da se kazva warez_ru

Breeeeeeeeeeeeeeee 6to pak da ne sa kajva warez_ru. Da ne si samo ti 4oveka koito ima 800k.Az sam o6te 30 lvl ama si sabiram pari o6te ot sega.Taka 4e ako go napravite po rano ot 4-5 men ma pi6ete kato rezerva :D .

Az sam tvardo ZA da se kazva klana warez_ru

Link to comment
Share on other sites

Breeeeeeeeeeeeeeee 6to pak da ne sa kajva warez_ru. Da ne si samo ti 4oveka koito ima 800k.Az sam o6te 30 lvl ama si sabiram pari o6te ot sega.Taka 4e ako go napravite po rano ot 4-5 men ma pi6ete kato rezerva :D .

Az sam tvardo ZA da se kazva klana warez_ru

:) man ne 4e sam protiv warez_ru ama im pravim reklama..... a otnosno tva ne se obijdaite ama imeto warez_ru ne e ot nai gotinite :punk

Link to comment
Share on other sites

:) man ne 4e sam protiv warez_ru ama im pravim reklama..... a otnosno tva ne se obijdaite ama imeto warez_ru ne e ot nai gotinite :punk

 

абсолютно съм съгласен. освен това името warez_ru подтиква към мисълта че всеки имаш достъп до горепосочения сайт ще може безпроблемно да се присъедини. при направата на клан в който аз участвам бих желал да е силен с играчи които знаят кво да прават, а не всеки път що са поява онлайн някой да ма пита "как да взема книжка", "какво да правя", "откъде събираш пари", "как да се развивам", "откъде да взема това", "как става онова".

лично на мен даже ми са ще да има следните изисквания:

- lvl 45 + 100k z + 1v1 clown (да го убият от 3 опита без да ползват кръв) като изключения се правят само за:

а) 2 бр. muse с перспектива за cleric (support muse) - 30 lvl + 50к z + aqua capitan

б) 1 бр dealer с перспектива за artisian (crafter) - като а)

в) 1 бр dealer с перспектива за bourgeois [развитиета на selling & buying tricks ще позволи на клана лесна продажба на смотани айтеми и закупуване на храни на хубави цени (ако са чудите кви са тия дето продават по евтино от NPC-тата храната и пак избиват, да знаете че са bourgeois). освен това са и добри бойци] - като а)

 

нали чието на повече дилъри ще е само "+" за щото те са единствените които могат да се противопоставят (стабилно) на hawker-и в PVP.

Link to comment
Share on other sites

еееее. аз мислех бавно бавно да си правя мизерното Muse ... Магьосник. няма да мога да влезна в клана ако не се пердаша с някой ли?

Link to comment
Share on other sites

Ами w00x тва дет го Hellera не го схванах много ама той иска да каже:

-да си с перспектива за развиване на музата ти до клерик(за да може да ни лекуваш :) )

-Да дадеш 50к зулу

-Да можеш да убиеш Аква капитан от три пъти

-Да си над 30-то ниво

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Ако го направиш т`ва ще си вътре в клана.Сега относно клоуните не ми се вярва много да убия клоун от 3 удара ама съм 43 лвл още де(аа нека някой да каже дали ще се трепе с помоща на скилове или не).Има и друго нещо зле съм с материалното положение,така че имам една идея:

-Тези хора ,които са дали пари за създаването на клана да не дават пари за приемането си;

-И обратното тези,които не са дали пари,да дават пари за приемането си

-Както вече казах ,че имам проблем със зулите нека изчакаме малко създаването на клана за да успея да събера поне 100к за да ги дам, а ако не ще трябва да дам по-малко или да се присъединя по-късно,но отсега нататък няма да давам пари освен за храна или repair hammer-чета.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Още нещо:

Трябва да се избере име и лидер на клана:

-за името ще се мисли,но при всички случаи няма да се казва Warez_ru

-За лидер:нека някой от модераторите да вкара poll с някои от най-силните играчи и хората да изберат

Това са моите предложения ,ако на някой нещо не му хареса да каже и ако трябва нещо ще се промени

Link to comment
Share on other sites

аз имам един въпрос ;) от къде мога да си купя jawel ?!? видях некъв пич дето продаваше некви кристали на който пишеше че се позлват за направата им ;) Все още ми е рано за Полис и не съм стъпвал там ,но ако мога да си купя ще хукна :zzz

Link to comment
Share on other sites

...Сега относно клоуните не ми се вярва много да убия клоун от 3 удара...

 

нямам предвид 3 удара, а 3 опита :excl: без да използва храна или мана за подсилване, нито свитък, нито помощник :excl:

 

то ти като си 45 левел и не можеш да убиеш сам клоун за кво ставаш ?!?

аз 38 левел утрепах един 1в1 с помоща на 1 (един брой) мръвка (300ХП), въпреки че ми беше тъмно червен. който не може да се справи с тая задача по-добре да почва да развива нов герой.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам друг въпрос:к`во е т`ва крафтване на итеми?

А и пич ,кога сме го избрали твоя приятел за лидер,а?Т`ва че има 700к не го прави лидер!!!Предлагам лидер да е някой от форума(визирам Heller12a и TED).w00x ти к`во решаваш ще развиваш ли музата за support на клана?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...