Jump to content
BulForum.com

R.O.S.E. online


TED

Recommended Posts

реши ли го някой тоя проблем, защото аз всичко проверих.. остана само SP2 да слагам.

Това не е проблем.Toчно толкова трябва да си е ;) Аз си реших проблема с подкарването след като си смених всички езици от контрол панела да са на United States и след това тръгна.А SP2 не е задължителен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply
Защо ми дава exceeded на 3-те сървара  ??

 

Жалко от много рано взеха се пренаселват сървърите..

Бтв защо в тая игра почти не мога д анамеря кинти?! Нито пък айтъмс за продан, само хийлинг кьопачка и разни материали, които още не съм разбрал как се ползват.

Link to comment
Share on other sites

Жалко от много рано взеха се пренаселват сървърите...

 

ми събота и неделя сървърите са почти постоянно препълнени - все пак играта е фри, събота и неделя са почивни дни и на запад където не са свикнали всички игри да са им безплатни ;)

 

...Бтв защо в тая игра почти не мога д анамеря кинти?! Нито пък айтъмс за продан, само хийлинг кьопачка и разни материали...

 

пари верно не дава често, но всички материали се продават на не лоша цена при NPC-тата, а понякога и в някой магазинчета предлагат хубава цена за тях (стига да се вредиш овреме).

 

разни материали, които още не съм разбрал как се ползват.

 

материалите могат да се използват само от дилърите, които сглобяват айтеми от тях, като някой (ликюидс) могат да се ползват от всички за подобрявате качеството на оръжията - има NPC което върши това в "hills of wind".

 

забелязах че има проблем с намирането на NPC-тата от доста хора, така че пояснявам как да ги търсите: на картата има цветни щитчета, звездички, ромбчета или :) които отговарят на местоположението им. тези които са :) дават и куестове. поради струпването на други играчи около тях е малко трудно да са заприказваш с тях - балончето става бяло когато е върху NPC.

 

давам и карта (малко я пооткраднах де :)) на първата планета, със сигурност може да се ходи на втората и със сигурност ила 120-ти левел

Link to comment
Share on other sites

Te parva 6te q po4vam taq igrica i imam nqkolko vaprosa otnosno tova dali 6te mi varvi dobre. Za parametri mislq 4e gi pokrivam spokoino no neta mi ne e edin ot nai ubavite. Svalqm update-tite s okolo 7-10 KB/sec a ina4e sam s na ggbit neta. 6te mi varvi li igricata imam predvid dali 6te me disconnectva 4esto i t.n :D

PS: V momenta update praq i malko se poiznervqm s teq crash-ove :angry1 . I razbira se kakto i o4akvah nakraq kogato ostava savsem malko nai mnogo crash-va mamicata mu :angry:

Ina4e ot 6otovete deto gledah e malko detska no naistina zaribena. Da si kaja 4estno neka govorqt kvoto 6tat drugite no men si me zaribqva i mnooo me kefi :D

Link to comment
Share on other sites

Защо като убия някой противник и той е стъпил на неравна земя т.е. на възвишение и каквото пусне от него ,то потъва?

Тва не е от положението на земята спрямо телата ви :) при мен потъват някой предмети дори когато сме на равно, но нали за тва си има Gather скил, а не да се кьориш по екрана, кое кво е :)

Link to comment
Share on other sites

Жалко от много рано взеха се пренаселват сървърите..

Бтв защо в тая игра почти не мога д анамеря кинти?! Нито пък айтъмс за продан, само хийлинг кьопачка и разни материали, които още не съм разбрал как се ползват.

 

kinti lesno 6te si nabavi6 navsqkade sa nacvykani personalni magazin4eta v nqkoi moje6 i da prodava6 ot tam se zimat pove4e kinti

Link to comment
Share on other sites

Интрига ми е дали някой ш са навие да напрай bg сървърче(примерно data.bg)

защото прекалено често зеха и 3те сървъра да са пълни :dry:

Link to comment
Share on other sites

Интрига ми е дали някой ш са навие да напрай bg сървърче(примерно data.bg)

защото прекалено често зеха и 3те сървъра да са пълни :dry:

m3x направиха

Link to comment
Share on other sites

А някои знае ли този сервер на R.O.S.E. online дали ще бъде все така фрее и дали не смятат да го пражят платен.

А иначе аз днеска като влезнах на обяд до ся не съм излезнал. Супер пренаселено е в сървъра, в който играя но иначе играта е много зарибителна играя и се смея супер е :D

Link to comment
Share on other sites

zna4i kvo nqma bg server? ada vi pitam tva kat pi6e 4e serverite sa fra6kanizna4i li 4e ima izgledi da se poizpraznqt nqkoi pat? 4e na men mn mi se cikli ama kat gleam mqsto nqma a sam igral super malko

Аз като влизам цъкам постоянно и след 2-3 минути цъкане влизам :)

Link to comment
Share on other sites

какво трябва да направя,за да стана дилър (като за тъпатари)?

предварително x10

Link to comment
Share on other sites

аз също играя :)

пояснение.. ако ви пише, че сървъра е (Full) значи можете да се вържете, но ако пише Exceeded или там каквото пише.. трябва да изчакате да стане Full :).

 

аз съм Muse 12 левел.

 

имам въпрос към хора които знаят. ако 2-ма играчи са на различни сървъри.. виждат ли се те в играта и могат ли да се виждат като "Online" във френд листата? аз вече имам 3-ма приятели.. един от които е R_O_N_I_N с който случайно се намерихме до едно магазинче :)

Link to comment
Share on other sites

аз също играя :)...

 

честито :) - ще споделиш ли как са оправи проблема ?

 

...имам въпрос към хора които знаят. ако 2-ма играчи са на различни сървъри.. виждат ли се те в играта и могат ли да се виждат като "Online" във френд листата?...

 

за жалост не

 

какво трябва да направя,за да стана дилър (като за тъпатари)?

 

да четеш куестовете и да си говориш с NPC-тата и да взимаш още куестове

Link to comment
Share on other sites

Az sam 19 lvl Muse sq 6te se opitam se joina ako nqkoi 6te igrae acc-to mi e SS25 a heroto mi se kazva MegaMagic :D

Igraq obiknovenno v 3tiq server.

 

Imam vapros otnosno partyto. Za da moga da pokanq nqkoi v parti trqbva li da sam digal umenie za tova. Sa6tiq mi e i vaprosa za tova kak se pravi kov4eje(ne znam kak da go nare4a) v koeto da slagam razni items i da gi ostava za prodan ?? :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...