Jump to content
BulForum.com

R.O.S.E. online


TED

Recommended Posts

Zashtoto edinstvenoto hubavo mu e, che ima training grounds - kudeto hora 55+ lvl gi ubivat s 2-3 udara max. A otdelno ima igrachi pone 90ti lvl, koito s udovolstvie biha ti vidqli smetkata (P vs P e pozvolen). Da govorq li poveche? :)

Mi nq mersi otkazah se :bgrin: .Mai malko precekano stava i 6a trqbva da poigraq o6te 1-2 sedmici :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Ako ima soldieri pod 43ti lvl, mogat da mi se obadqt, zashtoto imam izlishni equips (i oruzhiq), koito moga da vi dam na simvolichna cena, a neshtata sa hubavi i ne iskam da gi prodavam na NPC.

Trqbvat mi i knuckles za hawker, taka che ako nqkoi ima - da mi gi zapazi, az shte mu dam pari.

Link to comment
Share on other sites

по въпросите за основния куест - може и някой да го е изиграл целия (целия е глупаво да се каже за игра в процес на разработка) но той ще е 100 ниво поне, а всъщност куеста е много дълъг и ще продължава и продължава с развитието и на другите планети

цялата работа е да запълва поредицата от блъскането за нива със някава цел... също така виждам че и в някакъв по-нататъшен етап дава някои хубави предмети и що-годе някакво количество ехр.

 

клан - позволява да ползваме @clan чата :) - засега това

ако вдигнем нивото на клана ще може да придобиваме клан скилове

само съм чел, че единия скил е придобиване на съвсем лична клан територия...

 

ниово обаче - на 1000 клан точки събрани

в момента сме на 0 :-] въпреки че със Сандопич пробвахме...

как става - събирам си хората от клана и се прехвърляме на осторва за тренировки чрез clan owner в Junon - там явно трябва да набием бос ...

 

там са позволени PvP и като умреш не се вземат 3% ддс - със сигурност е пробвано без да моля някой да помага - те сами идват ^_^

 

сега най-важно за бързото дигане на нива е да се слуша Rush !!!

пускате winamp - позволявате global shortcut keys и се опитвате да спрете звука на играта - да 'опитвате' аз поне до сега на съм успял да спра звуковите ефекти нацяло :]

Link to comment
Share on other sites

az sam Soldier 25 lvl!Kaji si nika i 6a sa rabirem!Az sam pi4arec.Kakvo se prai s tiq gavi v main questa??Kak da gi izsledvam??

 

 

 

 

PP are da se saberem nqkade nqkoga si4ki ot wareza i da se vidim ko predstavlqvame(v Rose estestveno)Pak moje i malko trade da napraim : )

Link to comment
Share on other sites

az sam Soldier 25 lvl!Kaji si nika i 6a sa rabirem!Az sam pi4arec.Kakvo se prai s tiq gavi v main questa??Kak da gi izsledvam??

 

prepe4eniq, мисля, че трябва да наблегнеш малко на дигането на нива в живота, а не само в играта :-/

определено изглежда, че само питаш без да четеш...

Link to comment
Share on other sites

Abe 4ovek az igraq ROSE ot 4 dena i to poslednite dva samo po 2 4asa ti koi lvl 6te6e da si pri tova polojenie??

 

Onaq stranica za mein questa ne se otvarq i molq nqkoi da mi kaje kvo da napraa pri oniq gabi????

Link to comment
Share on other sites

е от това по-голям стимул да дигнеш скила Английски език няма как да намерим... :]

 

по-горе го казах на другото момче ;]

 

edit: и на мен ми беше бая трудничко да си преведа какво е това: "...i molq nqkoi da mi kaje kvo da napraa pri oniq gabi????"

чудих се кви са тия жаби ли какво ли - догато се сетя за гъбите ...

Link to comment
Share on other sites

Аз почнах с нов герой щот солджера не беше развит хубаво,така че LifeFeel ще се опитам да направа support muse ако ме приемете в клана :P

Link to comment
Share on other sites

аз почнах muse за катари (дех на мах) съпорт

казаха ми че тва е най добрата комбинация

Link to comment
Share on other sites

OOOO NEEEEE.Бъгна ми се РОУСА нееее.Влизам в играта пиша паролата, цакам ОК и ме изхварля!!Що така.Някои друг има ли тоя проблем!?!?!?

МОЛЯ ВИИИ ПОМОГНЕТЕ БАРЗО!!!

Link to comment
Share on other sites

AZ pravq support muse v momenta. Nqma smisul ot 3 musi za klana.

 

йеееееееееее. вече мога да си направя магьосника. как беше специфичното развитие за Magician, защото в момента съм още 22 левел (от доста време вече), но ако се налага ще вдигам. та, не съм го объркал много все още и е поправимо.

Link to comment
Share on other sites

Щом Chicatillo ще прави съппорт мусе и аз може да се ориентирам към magician ама ще си паза лекуването и другите магийки :P

Link to comment
Share on other sites

никой ли няма над 50 ниво ?

 

(търсим необвързани млади момичета с желание за работа в колектив :-])

 

иначе малко е умотана играта. на 55 ниво убивайки stone goloom получавам 1к експ. като той ми е абс. виолетов - смисъл да го бия - никакъв

един грунтер капитан, който ми е жълт ми дава 1.1к

или при около 300к за вдигане на ниво - правете сметка що блъскане...

добре, че беше основния куест - чрез него само с малко тичане дигнах от 55 на 56 ниво + доста приятни награди - 3 сърца, 2 топаза, 2 перидота, пари...

Link to comment
Share on other sites

... на 55 ниво убивайки stone goloom получавам 1к експ. като той ми е абс. виолетов - смисъл да го бия - никакъв

един грунтер капитан, който ми е жълт ми дава 1.1к...

 

всички капитани са мини босове и при овъркил дават даже бонус ЕХР

 

а относно:

(търсим необвързани млади момичета с желание за работа в колектив :-])

 

работи се главно нощно време :woot

Link to comment
Share on other sites

всички капитани са мини босове и при овъркил дават даже бонус ЕХР

 

според мен абс. всички жертви при овъркил дават бонус експ. до 10%

 

бос, мини бос, шляпай бос - познават се по звездите на имената им

например грух-грух кинг - златни звезди, грух-грух капитан - сребърни звезди, грух-грух лидер - медени звезди - меденка любимка...

Link to comment
Share on other sites

дех мuse- то върви мноо яко 22 лвл -118дмг

мноо ме зарибява

 

имам един солджер 47 лвл.

пред кои требхе да биля клоуна зада влезна в клана ?

(...скоро не съм чел темата но маи искахте да се убие клоун без да ям месо или нещо такова...)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...