Jump to content
BulForum.com

R.O.S.E. online


TED

Recommended Posts

ми май вие сте новаторите дето трябва да го разрешите тва. пробвайте с деинсталация и след тва наново. аз съм я инсталирал на 3 компа - на първия крашна само 3 пъти при ъпдейта (:) моя си), на втория 5-6, а на третия към 20, ма никви йероглифи не съм видял никъде

Знам че сигурно ще стане с преинсталация обаче с тия ъпдейти си играх половин час

 

ЕDIT: А линка към играта защо вече не работи къде е преместена

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Линка вече е оправен!!!

 

Не се притеснявайте и аз един път преинсталирах преди да зацепи :D :D :D

Колкото до героите имам две момиченца, едната е в яслите още, а другата е войник 27-мо ниво.

Link to comment
Share on other sites

Моя Dizzzy вече е 12левъл -hawker :P Баща ми тая сутрин си направи герой и стана по силен от моя :angry:

Link to comment
Share on other sites

много кофти, инсталнах я , си4ко е 6 оба4е немоа да отворя тоя сайт да се регна

 

EDIT : аве отворих тука некво ама половината работи не излизат и малко на сляпо го даваме, ина4е ша стане линка е http://www.roseon.com/member/join_info.asp

 

EDIT2 : ей голем зор докато се регистрирам то4но 22 мин. се мъ4а , на4и щото ботоните не излизат насляпо се действа, след като попълните бланките - първо до ID има един бутон (в дясно ) първо него да си 4екните ID след тва в порореца дето се отваря доло след писанията в дясно има два бутона , натиска се дясния , с e-mail-a по сущия на4ин се процедира (пак в дясно излиза прозорец и т.н.) , и след тва в основния прозорец доло в дясно има пак два бутона , натискате пак левия , дясния е за из4истване на блянката ,

ако се 4удите как да налу4кате бутоните , ами аз ги откривам с маркиране , като маркирам цялата страница , се появяват правоъгалници тва са бутоните ,

и курсора на мишката се изменя , ами тва е в общи линии дано съм бил полезен на някой , ли4но аз се измъ4их !

АКО САЙТА ЗА РЕГИСТРАЦИЯ ВИ ИЗЛИЗА НОРМАЛНО НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО ДА 4ЕТЕТЕ: EDIT2

Link to comment
Share on other sites

Играта я цъках малко (до към 20ти лвл) и ми писна, страшно тъпа е според мен и повече от няколко часа трудно би отбила.

Link to comment
Share on other sites

Играта я цъках малко (до към 20ти лвл) и ми писна, страшно тъпа е според мен и повече от няколко часа трудно би отбила.

 

баш когат става наистина интересна ли ти писна :)

вече е тук играта :beerchug :music

Link to comment
Share on other sites

Ми дайте и ние да съберем 1 милион зули и да си направим клан WareZ_Ru :)

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха та това са много пари!!!

 

Аз съм само 28лвл войниче и все още ми е интересна. Майката му е партито, ама не винаги има сериозни играчи.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми дава същия проблем(онзи с yes и no).Реинсталнах пак не тръгна.Какво да правя???? :confused  :confused  :confused  :confused

 

ако е това поразгледах малко и ето и решенията които предлагат (казват че работели):

1. проверете за DirectX 9

2. ако имате FireWall настройте го да пуска играта

3. след като деинсталирате, изтрийте папката която е останала и инсталирайте наново

4. не ъпдейтвайте играта от ехе-то TriggerDetect в папката на играта, а просто си пуснете шорткъта от десктопа

5. отваряте регистрите (regedit от run менюто) и там проверявате: HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> Triggersoft -> Rose Online там има файл launguage трябва да е Value data:1

6. проверете драйверите на видео картата

7. след инсталацията не пускайте играта. свалете това и заместете оригиналното ехе, след което рестартирате и пускате играта

8. сложете SP2 ако сте с ХР

9. проверете си езиковите настройки - дефолтните трябва да са English (US)

 

тва са вариантите за оправяне на проблема които открих, надявам се да свършат работа :(

моля хората които имат проблема и използват горепосочените методи да споделят кои разрешават/не разрешават проблема, тъй като аз не съм се сблъсквал с него :excl:

Link to comment
Share on other sites

отностно 7 точка,свалих егзето което си дал рестартирах компа и ме кара пак наново да ъбдеитвам играта.

пак гадния прозорец :angry1 се показа.

 

5 точка влезнах в регистрите при мен фаила language e 0x00000001(1)

Как да го променя за да стане Value data:1

Link to comment
Share on other sites

то е ясно, че няма място някъде. ама въпроса е - "къде". аз пускам инсталацията... зарежда ми я.. натискам Next и ми пише, че нямам място. преди не ми се е случвало. аз даже не съм казал къде искам да я сложи. сигурно е защото на драйва където ми е Уиндоуса има само 0.9GB свободно.

Link to comment
Share on other sites

то е ясно, че няма място някъде. ама въпроса е - "къде". аз пускам инсталацията... зарежда ми я.. натискам Next и ми пише, че нямам място. преди не ми се е случвало. аз даже не съм казал къде искам да я сложи. сигурно е защото на драйва където ми е Уиндоуса има само 0.9GB свободно.

 

:confused :confused :confused то тя заема 670МБ на харда след инсталацията и ъпдейтите :confused :confused :confused

няма ли някой да каже нещо хубаво, че взех да се чувствам невероятен късметлия, щото грижи съм нямал никви освен крашването при ъпдейта.

 

иначе вече съм 29 лвл дилър пищов кат на Клинт Йстуд :), днес ка кат събера още 6000з и смятам да си купа книгата "как да направим предложение на наемник" :D и сам си ставам парти :). в момента щъкам в евърлум дезърт и са казвам както тук (обикнивенно съм в срв1)

Link to comment
Share on other sites

Аз вчера я качих и крашна само 1 път при ъпдейта :) Някой може ли да каже какви статове да дигам ? Аз съм 10лвл някакъв Визитър и се бия с меч ,главно дигам стрент и дехтирити.. Някой да ме насочи малко :) иначе играта е голяма зарибявка наистина.

Link to comment
Share on other sites

...Някой може ли да каже какви статове да дигам ? Аз съм 10лвл някакъв Визитър и се бия с меч ,главно дигам стрент и дехтирити...

 

ми със със сила и ловкост можеш да станеш войник или ловец, въпреки че ако не си с повече от 32 стр и 30 декс можеш без проблем смениш професията. като вземеш професия, вече е ясно - различните професий изискват различни неща и по облеклата и оръжията веднага можеш да разбереш кво ти трябва да вдигаш

Link to comment
Share on other sites

ми със със сила и ловкост можеш да станеш войник или ловец, въпреки че ако не си с повече от 32 стр и 30 декс можеш без проблем смениш професията. като вземеш професия, вече е ясно - различните професий изискват различни неща и по облеклата и оръжията веднага можеш да разбереш кво ти трябва да вдигаш

От къде да си намеря професия :) аз съм в града след първият т.е. в началото трябва да качиш левел и онова NPC те мести в другия град.. има плажове ,пясък и много мостове.. там къде да търся екипировка? Съжалявам за глупавите въпроси :(

Link to comment
Share on other sites

отностно 7 точка,свалих егзето което си дал рестартирах компа и ме кара пак наново да ъбдеитвам играта.

пак гадния прозорец :angry1  се показа.

 

5 точка влезнах в регистрите при мен фаила language e 0x00000001(1)

Как да го променя за да стане Value data:1

 

реши ли го някой тоя проблем, защото аз всичко проверих.. остана само SP2 да слагам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...