Jump to content
BulForum.com

R.O.S.E. online


TED

Recommended Posts

Koftito e ,4e pri toia grad Zant ima smo 4 profesii,a ima o6te 4 i te sa su6to v drug zabutan grad. :angry1

 

за другите ОСЕМ професии кандидатстваш по-късно и трябва да си 70+ левел :excl:

повярвай ми като станеш 25-30 левел вече няма да имаш проблем с намирането на места, а и няколко страници по-напред съм дал карта на първата планета.

 

за всяка професия като станеш 70+ левел си избираш втора (по-скоро е ъпгрейд на първата), като в зависимост от избора ти се отключват различни клонове в скил дървото. за консултация цъкни тук и обърнете внимание на графата "Requirements" - ще ви помогне да се ориентирате за втора професия.

 

П.П.: и града не е хич забутан - най-големия на първата планета е (всъщност май е единствения град - другото са села :)). от там можете да отидете на луната, като за целта са ви необходими 5000з и поне 41 левел. а и ако имате нещо против тоя 70+ левел не е лошо да се запитате: "ква ли ша е тръпката ако за два-три дена стигна максималните възможности на играта". все пак първите 10-15 левела са вдигат за 2-3 часа.

 

П.П.2: ако се чудите за нещо потърсете по-ранните ми постове в темата. дал съм напътствия за що годе всичко по играта което съм намерил.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

тъй като заглавието загатва за 7 планети, а ние играем само по 1. някой има ли идея къде са другите 6? един пич в играта ми каза, че само 2 са направени от тия 7. ако е така.. къде е втората??

 

преди бях попитал дали можеш да чатиш с човек който е в френд листата ти, но е на друг сървър. казахте ми, че не може. аз да ви кажа... може :) . 2 пъти ми се случва. търсим се търсим се... и най-накрая излиза, че човека е на друг сървър.

Link to comment
Share on other sites

Човека не е на друг сървър, а сървъра дели една местност на няколко

за да не се пренаселва. Затова не можете да се намерите.

Link to comment
Share on other sites

Човека не е на друг сървър, а сървъра дели една местност на няколко

за да не се пренаселва. Затова не можете да се намерите.

 

като ти казвам, че човека е на друг сървър, значи е на друг сървър. защо спориш сега?

 

виж поста точно над твоя

(joker: намира се в П.П.)

 

 

луната ли е втората планета?

Link to comment
Share on other sites

главния сървър е един, но както виждате е разделен на 3 части в които хората само имат общ чат.

 

тия планети кога ще са готови. знаеш ли?

Link to comment
Share on other sites

за другите ОСЕМ професии кандидатстваш по-късно и трябва да си 70+ левел :excl:

повярвай ми като станеш 25-30 левел вече няма да имаш проблем с намирането на места, а и няколко страници по-напред съм дал карта на първата планета.

 

за всяка професия като станеш 70+ левел си избираш втора (по-скоро е ъпгрейд на първата), като в зависимост от избора ти се отключват различни клонове в скил дървото. за консултация цъкни тук и обърнете внимание на графата "Requirements" - ще ви помогне да се ориентирате за втора професия.

 

П.П.: и града не е хич забутан - най-големия на първата планета е (всъщност май е единствения град - другото са села :)). от там можете да отидете на луната, като за целта са ви необходими 5000з и поне 41 левел. а и ако имате нещо против тоя 70+ левел не е лошо да се запитате: "ква ли ша е тръпката ако за два-три дена стигна максималните възможности на играта". все пак първите 10-15 левела са вдигат за 2-3 часа.

 

П.П.2: ако се чудите за нещо потърсете по-ранните ми постове в темата. дал съм напътствия за що годе всичко по играта което съм намерил.

Az mnogo iskam da stana magiosnik,no v tozi grad ima samo 4 profesii.I ti iska6 da mi kage6,4e za da stana magiosnik triabva da sum nad 70lv.

Link to comment
Share on other sites

За съжаление не мога да споделя твоя ентусиазъм.След като си счупих нервите да я ъпдеътвам останах разочарован и от самата игра...

Link to comment
Share on other sites

Az mnogo iskam da stana magiosnik,no v tozi grad ima samo 4 profesii.I ti iska6 da mi kage6,4e za da stana magiosnik triabva da sum nad 70lv.

 

и след 10-ти левел можеш да станеш магьосник (MUSE), но като станеш 70-ти левел трябва да направиш втори избор - какъв тип та кефи повече Magician-магьосник изцяло развиващ атакуващи магии или Cleric чиято роля е по-скоро да съпортва партита и кланове.

 

да добавя нещо дето открих снощи. в Junon в четирите края (ъгъла) са разположени гилдии. вчера TED ма пита кво евентуално биха му помогнали, щото трябва да дадеш 30000з за да се присъединиш и аз пробвах :D . първия бонус е че можеш да пазаруваш от магазина на гилдията - в моя случай се продаваха брони, ръкавици, шапки и обувки за 40+ левел на стойност 32з примерно (бяха двуцифрени числа :)). допълнително получаваш куестове от гилдията и трупаш точки, като точките можеш да заменяш [в гилдията на търговците (аз щото съм дилър са включих в нея)] за части за коли или маски с екстри.

Link to comment
Share on other sites

Otkrih problema. Ako na nqkoi mu pokazva prozorec sas stranni ieroglifi i s opciq za " yes " i " No " i posle go izhvyrlq ot igrata, prosto proverete ezika v Language Bar-a ! ! ! Vsi4ko trqbva da e na English ( US ). Pone na men taka mi se opravi de :D

Link to comment
Share on other sites

да добавя нещо дето открих снощи. в Junon в четирите края (ъгъла) са разположени гилдии. вчера TED ма пита кво евентуално биха му помогнали, щото трябва да дадеш 30000з за да се присъединиш и аз пробвах  :D . първия бонус е че можеш да пазаруваш от магазина на гилдията - в моя случай се продаваха брони, ръкавици, шапки и обувки за 40+ левел на стойност 32з примерно (бяха двуцифрени числа :)). допълнително получаваш куестове от гилдията и трупаш точки, като точките можеш да заменяш [в гилдията на търговците (аз щото съм дилър са включих в нея)] за части за коли или маски с екстри.

 

има войни между гилдиите. :) едни пичове ми казаха. защото постоянно излизаше едно съобщение и аз най-нахално влезнах в един чат и попитах и те бяха достатъчно любезни, за да ми обяснят. не може да се гледа от играчи извън гилдиите.

Link to comment
Share on other sites

има войни между гилдиите. :) едни пичове ми казаха. защото постоянно излизаше едно съобщение и аз най-нахално влезнах в един чат и попитах и те бяха достатъчно любезни, за да ми обяснят. не може да се гледа от играчи извън гилдиите.

 

а под войни кво са разбира, щото аз до колкото съм разбрал отделни играчи не могат да се бият, или бъркам?

Link to comment
Share on other sites

сигурно задавам изключително глупав въпрос. НО издивях. имам интерес да я играя играта, но взех да се мотая като муха без глава по картата. вече съм 13 левел професия дилър. и кво от това :) никое копеленце не ми дава куест, имам само един от ъдвенча плейн за някаква зараза, но не знам къде са "the mushrooms" хайде мъъъничко помощ, миси :)

Link to comment
Share on other sites

сигурно задавам изключително глупав въпрос. НО издивях. имам интерес да я играя играта, но взех да се мотая като муха без глава по картата. вече съм 13 левел професия дилър. и кво от това :) никое копеленце не ми дава куест, имам само един от ъдвенча плейн за някаква зараза, но не знам къде са "the mushrooms" хайде мъъъничко помощ, миси :)

 

Гъбите са заградени в един хълм, който е срещу левия(кадето е Village Chief-a) вход на пристанището на Adventure plain, входа за хълма е осеян с палми

Link to comment
Share on other sites

много благодаря :) нещата потръгнаха :)

Link to comment
Share on other sites

Ем аз съм зафанал отначалото с 3 героя да играя: dealer, hawker и soldier... За ся само hawker-а ми е 26(FuryL), другите на 22... a за кланница аз разбрах, че трябват 1000000з за основаване, ако е така :) кой ще основава ;)

Link to comment
Share on other sites

амс и аз се зарибих

солджер 13 лвл съм (неква супер яка мадама стана)

след куеста за професия ко ,да праа

Link to comment
Share on other sites

Аз имам hawker lvl 20(Dizzzy),muse lvl16(IsHiZo),a баща ми има soldier lvl28(Agat) :punk

Link to comment
Share on other sites

дилър 38 лвл (бъдещ артисиан) и муза 13 лвл (бъдещ магьосник)

 

ако ша правим клан ще ни трябва съпорт муза с перспектива за клерик

Link to comment
Share on other sites

вие сте изроди :) браво, много сте се развили. аз играя през два дни по 1 ас :blink: 14 левел дилър, женски аватар (разбира се :woot ) GroovyPrincess. аз съм навит за клан (не знам за какво служи в играта, но важното е, че ще има клан :D ) ние не можем да се намерим на сървърите, но вие знаете повечко. ще гледам да ви догоня през ваканцията :)

Link to comment
Share on other sites

Ми аз моя хаукер смятам асасин да го права а музата клерик.Иначе мога да се постарая да събера 100 000zuly ама не знам как ще стигна 30 левъл.(верно бе,то си има ваканция за тая работа)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...