Jump to content
BulForum.com

R.O.S.E. online


TED

Recommended Posts

От седмица цъкам играта R.O.S.E. online и не мога да и се нарадвам :D

Това е сайта и: www.roseon.com

 

EDIT: !!!!!!!!!!!!

How to за акаунт за играта by Heller12a

click 10x to Tomahawx

как да направим интерфейса на английски тук

нужните файлове:

всички скинове

triggervfs

клиент на локалния

 

филмче на кво мяза играта

 

в това филмче можете да видите как изглежда ROSE сега, а на края му се виждат нововъведенията

 

куестове могат да се гледат от naRose

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Определено е страшна зарибявка ,играта е и много красива ,абсолютно free :love въобще няма да съжалявате!10x na Ted ,който ме зариби!

Link to comment
Share on other sites

игрицата е супер цветна и забавна :)

поне за мен е безплатния вариант на WoW с тая разлика че вместо демони трепеш ухилени гъсеници и други от сорта.

 

ъпдейта си го прави автоматично веднага след като се стартира и чеква всеки път щом се стартира. тва с крашовете верно е много обезсърчаващо в началото :cry но след тва всичко е тип-топ :D

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да обясни точно за какво става дума в играта :confused Иначе много яко изглежда-една такава шаренка, афе много обажда :D

Link to comment
Share on other sites

А ъпдейтите да не са много големи за да си играя няколко часа да ъпдейтвам

 

 

Не ,около 10 минути ,а като крашне го пускаш отново ,то си почва от там откъдето е крашнало!

Link to comment
Share on other sites

Пускам я да се ъпдейтва и през 2 минути излиза error там нещо си.Та искам да питам и на вас ли се получава това и дали скоро ще свърши това ъпдейтване

Link to comment
Share on other sites

Пускам я да се ъпдейтва и през 2 минути излиза  error там нещо си.Та искам да питам и на вас ли се получава това и дали скоро ще свърши това ъпдейтване

 

 

 

Както Тед е писал най-оторе ,а и аз по-надолу крашва си ,просто като крашне го пусни наново и чети по-горе! :wir

Link to comment
Share on other sites

Ооо к`во знаете вие аз имам герой почти 12 левъл :) Жалко че не мога да направя куеста за работата.Смятам да ставам hawker и трябва да събера 10 beads от майки гасеници и от гасеници с точки ама толкова изтребих и нито едно не дава.Играта я видях по gamery show и се накефих доста като почнох да играя-трябва да я пробвате.Ако някой има това което ми трябва да ми пише PM.Още веднъж големи благодарности за Heller12a

Link to comment
Share on other sites

...Смятам да ставам hawker и трябва да събера 10 beads от майки гасеници и от гасеници с точки ама толкова изтребих и нито едно не дава...

 

нещата които ти трябват за куестите никой не може да ти ги даде - бройката я пише отдолу на куеста :) виж там, може и да си ги събрал ;)

Link to comment
Share on other sites

Мен ми трябват 10 beads(може и да съм ги събрал) но ще видя утре ,че играх до преди малко(малко време и за нета ;))Твоят герой кой лв е как се казва и къв е по професия?Моя е Dizzzy

Link to comment
Share on other sites

ми имам един дилър (Heller12a) 27-ми лвл дет много кефи - днеска направих сефтето да сглоба някви дрешки и за два щита дигнах 4% :)

имам и двама безхаберници 10-ти лвл дето с тях цъкам в партита и още нямам идея кви ша ги права, ма като гледам сигур единия ша е муза (marijka), а другия ловец (Pi4) със специалност катари :)

Link to comment
Share on other sites

Проблем голям :cry инсталнах играта ъбгрейднах я,давами плеи онлаин излиза черен екран и ЕРОР порозорче с yes и no цъквам върхо тях и ме исхвърля.

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета и вие ли играете с женски аватари? :)

 

За нула време качих 5 нива, а още не съм излязъл от началното ниво. Жалко, че нямам време да пробвам по-нататък в истинската част, какво ще става.

Link to comment
Share on other sites

много лошо. и при мен е така. появява се ерър с някакви йероглифи и избор между йес и ноу. каквото и да избера не тръгва. някакви предложения?

Link to comment
Share on other sites

много лошо. и при мен е така. появява се ерър с някакви йероглифи и избор между йес и ноу. каквото и да избера не тръгва. някакви предложения?

И на мен точно това ми се появява но ще изчакам може някой да знае как се оправя

Link to comment
Share on other sites

ми май вие сте новаторите дето трябва да го разрешите тва. пробвайте с деинсталация и след тва наново. аз съм я инсталирал на 3 компа - на първия крашна само 3 пъти при ъпдейта (:) моя си), на втория 5-6, а на третия към 20, ма никви йероглифи не съм видял никъде

 

П.П: и един шот :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...