Jump to content
BulForum.com

R.O.S.E. online


TED

Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply
какво трябва да направя,за да стана дилър (като за тъпатари)?

предварително x10

zna4i parvo trqbva da stane6 10 lvl visitor sled tva otiva6 v CANYON CITY OF ZANT i tam govori6 s Warren toi ta pra6ta pri nqkav drug pi4 deto ti dava nqkolko questa i kato gi izpalni6 ti dava preporaka da ide6 pak pri warren i toi ti dava rabotata na4i az sam 17ti lvl soldier i questovete mi se izrazqvaha v "ubii edi-kolko-si-broq ot edi-kvo-si" i sled tva stanah soldier

 

p.s. nqkoi 6te napravi li kanal v mirc deto da si 4atim i da se ugovarqme da igraem zaedno v igrata

Link to comment
Share on other sites

Az sam 19 lvl Muse sq 6te se opitam se joina ako nqkoi 6te igrae acc-to mi e SS25 a heroto mi se kazva MegaMagic :D

Igraq obiknovenno v 3tiq server.

 

Imam vapros otnosno partyto. Za da moga da pokanq nqkoi v parti trqbva li da sam digal umenie za tova. Sa6tiq mi e i vaprosa za tova kak se pravi kov4eje(ne znam kak da go nare4a) v koeto da slagam razni itemC i da gi ostava za prodan ?? :confused

ima6 kam skillovete edno open a market ei ot tam se pravi

az mu vikam sergia mnogo mi prili4a na takova

Link to comment
Share on other sites

Вчера се разцепих от кеф!!! Върнах се в началото на играта за да избутам един куест и ми мина идеята да се пусна по без дрехи :D Голям купон, моята героиня раздава яки ритници, главички и други карате техники :punk То аз като почнах се чудих на тези голите дето с по един шамар нокаутират гадовете, а то как ставала работата. То на 31 lvl е лесно.

Link to comment
Share on other sites

Вчера се разцепих от кеф!!! Върнах се в началото на играта за да избутам един куест и ми мина идеята да се пусна по без дрехи :D Голям купон, моята героиня раздава яки ритници, главички и други карате техники :punk То аз като почнах се чудих на тези голите дето с по един шамар нокаутират гадовете, а то как ставала работата. То на 31 lvl е лесно.

И мен така ме избазикаха.Няква хаукерка 30 ниво иска да и дава дрехи и аз и давам някви смешни и искам пари и тя вика "нямам".Влиза ме там да правим треид и като почна да вади някви оръжия щях да припадна.Изводът е че като видите някой без униформа не си мислете че е слаб ;)

Link to comment
Share on other sites

Хохоооо. преди минутки я спрях. само начлално разцъкване направих. играте е страхотна :) заслужаваше си ядовете. сега регионалните настройки са ми в гъза, но си струва :) много весела игрица. днес направих само 1 левел, но утре ще си наваксам :) нищо не се изиска от теб - вървиш и се наслаждаваш на цветовете - прекрасен начин да се отпуснеш :)

Link to comment
Share on other sites

Кажете кой в кой сървър мачка и как му е името на героя та да са вижадаме от време на време на кво мясаме

Моя е Suffocate 20 lvl Soldier във 1вия сървър главно играя

Link to comment
Share on other sites

Току ,що се регистрирах и като се опитам да се Логна в Играта ми пише "Try again leter"

От какво е това?И как се избира в кой сървър да влезнеш,след като се Логнеш ли?

Link to comment
Share on other sites

Чакай да дигнеш левел и да минеш към по-сериозни монстъри от бобените камикадзете ;)

ей, да не вземат да ме изнервят :) ще ги мачкам наред :)

Link to comment
Share on other sites

Ей ,доста е яка Играта ,но много сече бе.Тя е по-тежка от WoW.Особено като влезна в Залта Сити и там как има по 1000 човека се скъсва да сече ,иначе ЛАГ няма никакъв.

Link to comment
Share on other sites

Хм...на вас как ви върви,защото на мен външният нет ми е бавен и се чудя дали да я свалям?Има и бг сървър ма3х

 

П.П.Пробвайте и Рагнарок Онлайн.Ragnarok Online bgserver

toq ragnarok ot koq godina e i zaribqva6t li e? 6oto tva rose si e ba6 lineage samo 4e s detka grafika, i kato poigrae6 pove4e i pisva

ta v ragnarok ima li pove4e questove i ne6ta koito da me zanimavat ne samo da hoda na nqkva polqna i da ciklq tam i da kyrta cql den creepove s cel da vdigam lvl

i 6te moje li nqkoi screenshot

Link to comment
Share on other sites

Hora,nqmoi be6e podhvurlil ideqta da se suzdade sobstven survur za6toto tiq sa exceeded prez po golqmata 4ast ot vremeto.Nz ako ima hora koito razbirat ot tiq ne6ta da se probvat,puk kakvoto stane.

Link to comment
Share on other sites

стигнах на майн куста до място дет требе да избия поне 20 молди капитани, ма съм 33 лвл дилър с два бодигарда и па са ми кърваво червани тея. ако някой иска парти да свирка на ICQ че зор бе.

 

ето и как изглежда майн куеста

Link to comment
Share on other sites

стигнах на майн куста до място дет требе да избия поне 20 молди капитани, ма съм 33 лвл дилър с два бодигарда и па са ми кърваво червани тея. ако някой иска парти да свирка на ICQ че зор бе.

 

ето и как изглежда майн куеста

 

 

 

10x ,точно се чудих как да намеря една дупка от куеста и те кълнях ,че ни си в кю-то!

Link to comment
Share on other sites

Еее,стига уе тъкмо да поиграя и спряха сървъра :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

az sam 11level i si tursia rabota kade da si nameria v koi grad abe razbrah 4e ima 7 planeti kak da ida na druga :confused nika mi e :BigIco koito iska da idva da treidvame

Link to comment
Share on other sites

Градът е Zant.За да стигнете до него ще трябва първо да отидете във Valley of luxem tower и след това да намерите входа към Зант.След това трябва да отидете при един Warren и да си изберете професия.Избирате си и той ви дава куест с който ще си вземете професията.Надявам се да съм помогнал :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...