Jump to content
BulForum.com

R.O.S.E. online


TED

Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply
Две страници по-назад в предпоследния пост мисля,че беше Heller12a е дал линк към БГ сайт.Влез и чети там :) .

Абе хора тоя куест за карт ко тряа да се прай O_o .Бия такива Goblin Workers поне 40 утрепах нищо не стаа.Я дайте малко инфо :)

куеста е объркан - коал майнери требе да биеш. приготви се за може би най-кривия куест в играта :)

 

ЕДИТ: 40 гоблина са нищо - подготви се за 140 ;)

Link to comment
Share on other sites

куеста е объркан - коал майнери требе да биеш. приготви се за може би най-кривия куест в играта :)

Еми така е.Добре ще бия Coal Miner-и и ако има проблем пак ще ви мрънкам :D

Link to comment
Share on other sites

11 лв в град canyon city of Zant.И как да избера какъв клас да съм.

 

 

на ми говориш там с шефа на селцето и той те насочва към кой да идеш за работата ... избираш да пишв нещо подобно на first job change

Link to comment
Share on other sites

Обаче проблема е че като каже да се ходи примерно във някой друг град няма да знам как да стигна до него :D .Картата ми се струва кофти защото не мога да я видя цялата ами само отделни местности.Хубаво си беше на WOW като се виждаше цялата карта, а на тази е по сложно.

Link to comment
Share on other sites

като спреш на едно място нали можеш да си мърдаш картата ... пък и те пътищата не са много ...следвай потока от хора :)

Link to comment
Share on other sites

До името на темата има едно кламерче.Цекаш на него и си сваляш wholemap6 или нещо от сорта.Това е цялата карта :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Митак.Влез в тая тема -http://roseonline.headoff.com/forum/viewtopic.php?t=704&start=0 и питай.Аз сички въпроси за РОСЕ ги задавам там :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

абе имам проблем не мога да иснталирам rose evo 139 някои знае ли що е така ? дава ми някав еррор като стигне до 3ddata.vfs и тва е не може повече а на един приятел му тръгва

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 years later...

Сетих се днес за добрата,стара ROSE тъй като ми мина сесията и скучая сега :D Доста подобрения са направили и изглежда още по-зарибена.Има ли някой,на който му се почва пак да разцъкваме? :)

 

http://www.playroseonline.com/index.aspx ето го и линка,за който го мързи да google-не

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...