Jump to content
BulForum.com

R.O.S.E. online


TED

Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

щото са фраш....цъкаи докато не те вкара някъда....и прочети цялата тема преди да питаш пак :) *аз май нямам мн право да го казвам де ама....*

mnogo bladodarq pi44.ama ima li zna4enie koi ot trite sarvara ??

попринцип не....разлигата че играеш с различни хора...ако искаш да се срещнеш с някои твои приятел трябва да се в един и същ сървар...ианче не указва влияние на героя ти

Link to comment
Share on other sites

Zna4i igrata mi haresa no ni6to nesxva6tam.Ako niakoi moge da mi obiasni kak da si ka4vam skilove kak moga da vliaza vav party kak moga da ka4vam str dex i takiva raoti 6te buda mnogo dowolen ::

 

10x predvaritelno

 

феята в началото ти обяснява всичко. на страницата също го пише. можеш да си направиш поне труда да прочетеш.

Link to comment
Share on other sites

Така , четете внимателно щото ми писна от едни и същи въпроси.За да станете войник (Soldier)трябва да отидете при Warren в градът Зант ,който от своя страна ще ви даде куест за войник(той дава и за другите професии).Като изпълните куеста ставате войник.Сега за партито-пич натискаш alt+s и ти злизат скиловете.В раздела Basic можеш да намериш парти.За да станеш в парти с някой трябва да кликнеш върху него и след това парти(от тук нататък трябва да се надяваш че ще се съгласи ^_^)Относно другите скилове-

Hawker&Soldier-при Leonar в Зант

Muse&Dealer-при Thrintei в Зант(ама тя беше май само за муза ли,не помня)

Абе ако потърсите ще ги намерите :)

Link to comment
Share on other sites

Така , четете внимателно щото ми писна от едни и същи въпроси.За да станете войник (Soldier)трябва да отидете при Warren в градът Зант ,който от своя страна ще ви даде куест за войник(той дава и за другите професии).Като изпълните куеста ставате войник.Сега за партито-пич натискаш alt+s и ти злизат скиловете.В раздела Basic можеш да намериш парти.За да станеш в парти с някой трябва да кликнеш върху него и след това парти(от тук нататък трябва да се надяваш че ще се съгласи ^_^)Относно другите скилове-

Hawker&Soldier-при Leonar в Зант

Muse&Dealer-при Thrintei в Зант(ама тя беше май само за муза ли,не помня)

Абе ако потърсите ще ги намерите :)

Mersi mnogo ;)

Link to comment
Share on other sites

Vigte sega ni6to ne razbiram.O6te kato zapo4na kade triabva da otida.AKo triabva niakoi da vleza vav igrata i da mi obiasni kade sa questovete i takiva raboti 4e poludiavam :sayjin

EDIT: Dobre ne6tata gi razbrax pove4ete samo za partito ne znam kak stava.Ama za teia questove kade da gi tarsa kvo da gi prava nz.Kade sa na ostrova li sa pls help  :confused

 

 

:confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused Aide niakoi da pomoga 4e nego mi se igrae no nemoga da namerq kade sa teia quests  :confused

 

 

един съвет. откажи се от играта. играй тетрис.

Link to comment
Share on other sites

мога ли да забия и аз един въпрос :)

зарибен съм от 1 седмица героя ми е soldier 39 lvl вече ама само един българин до сега срешнах има ли някаква гилдия направена та да мога да се вкюча (имам предвид бг гилдия) или как може да се засечем с някои да пуцаме заедно. понеже нета в кащи ми е на друг доставчик и немога да ползвам форума тук често ако някои иска да се свърже с мен да ми пише един майл в играта героя ми се казва :"bateto" :) - всяка вечер сам онлайн след 18.00, през уикенда почти нон-стоп :)

10x предварително.

Link to comment
Share on other sites

лвл 33 soljer съм ся ко да праа

да да ходя ли в йунион полис ???

или да си бия още при ония жаби

кажете някои куест да изпълнявам

Link to comment
Share on other sites

TED, моите поздрави, незнам каква е играта, ама те признах колко хора си зарибил :beerchug Даже и аз в момента я свалям :D Признах те!

Link to comment
Share on other sites

Geroq mi e 18lvl Soldier.Kazva se BigDad.Ai da se ogovorim i da praim party s nqkoi.Po4ti vinagi sam v 1server.Posle 6a vi kaja i dolinata.Ai pi6ete mi ili tyk ili PM.

P.P.IGRATA E STRA^NA ZARIBQFKAAAAA

:punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk

P.P.Az sam anarxiq_99 ama si zabravih passa i vleznah s dryg nick :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

hхора кажете как да мина куеста за солджери дето требе да турся някви неща на един солджер --- куеста се зима в иунион полис

 

npc-то lampa до зант -- за какво е ?

говори за некфи животни

Link to comment
Share on other sites

hхора кажете как да мина куеста за солджери дето требе да турся някви неща на един солджер --- куеста се зима в иунион полис

 

npc-то  lampa  до зант -- за какво е ?

говори за некфи животни

Na4i pi4 parvo otiva6 vav Valley of Luxelm Tower,izbiva6 10 Honey Been,sled tova pak otiva6 pri oniq kazva6 my 4e si svar6il rabotata,toi ti kazva da otide6 vav Valley of Luxelm Tower i da prebie6 2 Bder Pumpkin(s oneq tyrskite 6ap4ici na glavata).Kat gi pre4yka6 pak otiva6 pri voinika,kazva6 my 4e si svar6il rabotata,toi ti dava ydostoverenie 4e stava6 za Soldier,sled tova otiva6 pri Warren i hop stava6 voinik.

P.P.Ako ne si razbral za kvo stava vapros sa otkaji ot taq igra :lol:

Link to comment
Share on other sites

куеста се зима в иунион полис
pi4 mnoo si tup be

аз съм си солджер 37 лвл питах за куеста над 30 лвл

ма ве4е разбрах 4е требе просто да бия нещица в езерото

и те сами падат

 

 

 

куеста с candle гоъстувете е мноо в гъзъ 20 пар4ета които са ми лилави или мноо тъмно оранжеви

Link to comment
Share on other sites

Ai koit iska da napravim edno party da pi6e.Kakto kazah po gore az sam 19lvl geroq mi se kazva BigDad.Nai 4esto sam vav Zant.Ai koi iska da pi6r.

P.P.AAA i ako pravite klan i men ma pi6ete.Sq imam okolo 15 000zuly ama dnes 6a gi napravq pone 30 000 :D .Taka 4e ma pi6ete i men

Link to comment
Share on other sites

Error ми дава за DirectX-a, иска ми DirectX 9.0b, а аз съм с 9.0c. Махнах си моя DirectX и качих наново 9.0b и пак не става. Изтрих играта :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...