Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Само за легендарни няма да се ползват.

 

В смисъл? Те за какво друго се ползват, дето да ти трябва?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

В смисъл? Те за какво друго се ползват, дето да ти трябва?

Set-овете също ги искат, но аз така или иначе не крафтвам легендарни. Имам само 2 рецепти и те са за предмети, които са ми напълно ненужни.

Link to comment
Share on other sites

Set Items comprise Item Sets. In Diablo III these are not a separate type[1] of item, but function basically as groups of Legendary items that grant additional bonuses when equipped at the same time.

Set Items are primarily end game gear, and while the properties of any individual set item might not be that great, they can be quite powerful when used in pairs or groups, when the partial set bonuses are included.

 

Но ще разберем след няколко часа ;)

Link to comment
Share on other sites

Пача е лайв от снощи още. Ето и скрийн за онази всезнайка с шарните гащи, която не спира да греши, откък се е родила:

 

set_no_item.jpg

 

Сутринта като пуснах лаунчара (6-7ч), все още не искаще да се ъпдейтне.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Като дойде як батко как се вдигат левели не е истина. Вчера за 2-2.5 часа-70л WD. Инче щях да го вдигам сума време, а с Жоро на Т6 като почнахме Акт 1 и докат остигнем Кормак бях 40 и някой левел ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами не очаквах от човека, който изчита всичко и уж е запознат с нещата, да не знае. Много си зле. Но Това е поправимо.

Link to comment
Share on other sites

WD избиха рибата... 

Ей ся правихме парти, аз(WD pet build), WD DOT build, много добър crowd control monk и много силен DH с Marauder set.

Ами направо сме за Т8-9. На Т6 мобовете просто се изпаряват...

Няма какво да му пипам вече на тоя WD, май ще почна монка. На идния пач ще ги буффнат яко...

Link to comment
Share on other sites

Тъй тъй, да вземем да вдигнем от всичко по 70 :). Аз барба ми е 68, DH 60 и другите са някъде в ниското :) :)

Link to comment
Share on other sites

... май ще почна монка. На идния пач ще ги буффнат яко...

Или ще направят някаква тотална простотия с този клас и вече определено ще ме откажат да го играя. Не че сега е толкова зле, но си е мъка с него. Сравнение с на Миро WD дето е на /played 3 часа и с на моята половинка WD-то... аз седя за съпорт само, за да им събирам мобовете на едно и те да изсипват жаби, пирани, да смучат души и да плюят по горките твари.

 

Надявам се ти да излезнеш прав и наистина да го бъфнат монка. Психара каза, че няма да е бъф, ами направо remake!

Link to comment
Share on other sites

Той е на 3 часа, ама wiz-а му ги е събирал основно тия предмети и камъни, че да има вид. 2 от основните предмета ми ги дадоха големите батки - каската от Жоро, меча от един друг играч, който ми помагаше да вдигна.

Link to comment
Share on other sites

Аз на WD-то събрах всичко. DOT build нещо не ме изкефи, та си играя pet. На т6 ви вървя като терминатор. Кучето жули по 80кк на крит.

Малко ще пробвам barbarian...

Link to comment
Share on other sites

Тая игра върви с някви трендове.

Първо всички играеха Wizard с frozen orb. После всички започнаха да играят wizard с fire. Сега всички играят WD, а преди нямаше почти никакви според статистиката на близард.

Not cool.

Link to comment
Share on other sites

Близард са за ебане, че не могат да балансират играта.

Те затова и PVP не пускат, че ще е много забавно, като кучето ми почне да критва за по няколко милиона....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...