Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Явно моята аура е положителна :)

Даже май като бяхме със Стоил ми падаха и някakви предмети за крусейдър - разни легендарни с Life + Vitality

 

За баунтитата съм съгласен - там даже гледам да го направя по-бързо защото от торбите падат понякога легендарни. Та там и не ги търся елитните, освен ако не са ми на пътя или не търся специално някъв материал.

Но понеже говорихме за рифтове, останах с впечатление, че са пропускали в тях разни работи. Иначе разните супер дупер сандъци от кърсове или ония със златната аура в 99% само тъпотии. Случвало се е сандък само пари да ми пусне. Не знам какво имаха предвид от близард, че щели да са по-добри в дроп-а.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Явно моята аура е положителна :)

Даже май като бяхме със Стоил ми падаха и някakви предмети за крусейдър - разни легендарни с Life + Vitality

 

За баунтитата съм съгласен - там даже гледам да го направя по-бързо защото от торбите падат понякога легендарни. Та там и не ги търся елитните, освен ако не са ми на пътя или не търся специално някъв материал.

Но понеже говорихме за рифтове, останах с впечатление, че са пропускали в тях разни работи. Иначе разните супер дупер сандъци от кърсове или ония със златната аура в 99% само тъпотии. Случвало се е сандък само пари да ми пусне. Не знам какво имаха предвид от близард, че щели да са по-добри в дроп-а.

 

Не ги слушай. Точно рифт правехме с Иван и той пропускаше разни бели мобове.

 

Жоро също ми вика "Защо не чупиш бъчвите", а 5 минути след това лети като хуна из картата и след него всичко освен сандъците остава необърнато.

 

Къв е тоя ръш, кво е тва нещо. Чак се натоварвам от толкова бързане.

 

Кво плащате за играта?

70лв е експанжъна. Не знам колко е нормалното. Мисля, че 30.

Link to comment
Share on other sites

Кво плащате за играта?

Играта се плаща колкото да си я купиш. После няма месечни такси. Но сега за да я играеш на макс. левел трябва да вземеш и двете на един път. И идва леко нанагорно, не е като да ги даваш веднъж на 2 години.

Еми каквито и да са честовете, аз поне разбрах, че ги намалили като брой из нивата, но с увеличен и заслужаващ дроп. Такъв не виждам. Но може и да не съм разбрал за какво става дума, много е възможно това.

Link to comment
Share on other sites

@Exabyte взе ли ключа за тия пари ? 

 

Да и цъкам от снощи.Никви грижи.Предполагам тел. верфикацията е, ако има някакви разминавания/проблеми с paypal-а или начина на плащане.За мейл дадох този който ми е на paypal.

 

П.С. Ако някой ще взима тепърва D3, има по форумите доста хора които си продават акаунтите за по 20-25лв.Кофтито е, че акаута върви с батълнет акаута/мейла.

Link to comment
Share on other sites

Едва ли има и 10%, които наистина да чистят рифтовете. Одеве в Public един ми затвори рифта, с Blood shard на земята.

После ми обясняваше, че не бил тъп. Ама нейсе...

Link to comment
Share on other sites

Мдаа, на мен вчера преди да играем с Иван и Гено, едно че оставиха група шампиони на едното ниво без да ги убият, ами и затвориха рифта с неразчистено ниво и поне още едно, понеже тъкмо влезнах през него. Рифт босовете по-рядко пускат нещо - повечето неща са от мобовете по нивата.

Link to comment
Share on other sites

Мдаа, на мен вчера преди да играем с Иван и Гено,

 

Абе не беше Гено, ама нейсе :) Гено пиеше ракия до нас, докато ние ринехме с Ваньо...на биричка :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вярно, че беше ти. Понеже те двамата основно си правят някакви партита и си цъкат, за това писах него.

Link to comment
Share on other sites

3 Униката от оная девойка с blood shard-овете.
Имах 500 застояли. Отидох при нея с празна инвентория. Напълних я с Offhand и изтеглих Triumvirate.
Останаха ми още малко, отидох при нея с празна инвентория отново, напълних я с каски и изтеглих пенис.
Реших да изхарча и другите. Върнах се пак, напълних инвенторията с каски - Andariel's Visage и Broken Crown.

 

За около 10 минути тва всичкото с проверката на всичките предмети и salvage.

Преди тва за час и половина бъхтене на баунтита ми пусна само един set ring.

 

Само blood shard-ове ще правя вече. :D

Link to comment
Share on other sites

Останаха ми още малко, отидох при нея с празна инвентория отново, напълних я с каски и изтеглих пенис.

 

 

АХХААХХААХХАХАХАХАХААХХАХАХАХАХААХ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...