Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Абе, въобще в момента баланса е под всякаква критика. Героите осезаемо са наредени така:

Witch Doctor > Crusader > Demon Hunter > Barbarian > Wizard > Monk

Link to comment
Share on other sites

Според мен нарочно бустват даден клас, че хората да минават на него и да циклят нон стоп, щото ако циклиш смао с един клас, скоро става безинтересно.

Link to comment
Share on other sites

Според мен нарочно бустват даден клас, че хората да минават на него и да циклят нон стоп, щото ако циклиш смао с един клас, скоро става безинтересно.

 

Дам има нещо вярно.Въртят ги като фурнаджийска лопата.

Първия ми герой беше WD и от всичките пачове, не помня да е имало такъв (до сега), който да бууства така както е в момента. Винаги се тътрех след групата.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Има ли някаква тънкост при намирането на "Wand of Woh" или е въпрос на късмет?

Link to comment
Share on other sites

Това е списъка с новите Legs gem-ове, които ще падат от Greater Rift Boss-овете. Някой от тях са доста интересни, но ако и с тях имам късмет, колкото и с leg колбите (играта просто е immune, за да ми пусне поне 1 вид от тези колбички), та сигурно тези камъни ще ги видя само тук и евентуално след 1 - 2 години фармене.

 

taeguk.jpgsimplicitysstrenght.jpgbaneofthetrapped.jpggemofefficacioustoxin.jpggogokofswiftness.jpgmirinae.jpgpainenhancer.jpgbaneofthepowerful.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

LOL! Както винаги, правят всичко с размах :D

 

Не е точно по темата, но ето и една Diablo 3 ферма:

 

j583te.jpg

Каква е идеята на това?
Link to comment
Share on other sites

Ок, ама как се ползват тия компютри. На 3 етажа, без място за сядане. Нещо ми бяга идеята. Не вярвам да се гъчкат 100 маймуни един върху друг. Макар, че сега злато не знам как ще ти дадат или предмет, като те са си за теб си. Хайде предметите - ако си в парти и ити падне нещо, да ти го дадат, но златото..?

Link to comment
Share on other sites

Златото се дава, като ти се продават голямо количество колби или друг вид трейд айтъми.После ги продаваш на вендора и те така.

Link to comment
Share on other sites

Дам. И аз за това си мислех.

Интересно, сега като им секнаха трейда на голд и айтемите може да ги даваш само на парти, как се справят. Сигурно фармят в WoW :)

Ахааа. Ясно. Пак са намерили начин :) :)

Link to comment
Share on other sites

Да, потвърдено е наистина. Най-накрая го пускат новия пач за добро или лошо. Подробна информация свързана с промените може да се прочете и види на http://www.diablofans.com/, там всичко е доста добре описано. Оф, утре ще е едно мислене с моя монк... не е истина!

Link to comment
Share on other sites

То 2 страници, ама ще видидим какво и колко са го пооправили, защото в leaderboard-овете на Greater Rifts, моят клас е ДОСТА, АМА ДОСТА назад, така че определено има бъф на класа, определено има подобрения, които бяха нужни и доста необходими, за да може да го извадят от тази дупка, в която бе монка. Но напрактика като сравняваме какво може на GR и се вижда, че едвам се стига до GR 25 - 27 докато един DH с лекота го минава и може да срещне затруднения към 38 - 40. 

Като цяло за мен няма да има кой знае каква промяна - аз и сега съм си добре и съм напълно прегърнал идеята, че съм support клас, оправям се идеално, почти перфектно на Т5, просто сега ще съм на същото положение, но на Т6. Малко о-големи цифри ще виждам и това си е. Определено нямах и надежда, че ще вървя като sader-а ми и ще мажа всичко дори и когато 3-ма от партито отидат да разпродават, а аз започна да бия някой champion pack. Сега съм със 17k toughness, сигурно утре ще стана с 25К. Ще сменя 1 скил и ще трябва да си оправя всичкият гийр заради реването на останалите класове и нърфа на OWE. Та това е общо взето - утре ще са едни енчанти, едно чудо - то за това сигурно пуснаха този gold bonus buff, защото ще харчим като невидели утре при циганката.

Link to comment
Share on other sites

Един пич показа видео в земята на гоблините как с предмети за голд без да убива нищо събра към 200 милки на Т6. Мисля, че няма да има глад за жълтици.

Link to comment
Share on other sites

Това ако е за черни дни, то тогава всичко е наред. 

Много ми се иска да видя "красивата" Баронеса Грийд. Както сигурно Миро ще вметне по-късно - това за мен ще да е рая ;)

 

На Т3 един събра към 10 милки и 3 легендарни.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...