Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Един пич показа видео в земята на гоблините как с предмети за голд без да убива нищо събра към 200 милки на Т6. Мисля, че няма да има глад за жълтици.

 

Аз само 1 път съм попадал там, на Т5 и без предметите събрах 80.Определено си е оферта.По-интересното е, кое ще яде толкова злато?Явно се презастраховат за GR поправката.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Е то камъните са до едно - аз вече няма какви камъни да правя, даже имам няколко Flawless Royal-и в резерв, но определено ако решиш да правиш перфектния рерол и нещата стават грозни :(

 

Аз се чудя дали бързо ще ми падне QwHZqA9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Е то камъните са до едно - аз вече няма какви камъни да правя, даже имам няколко Flawless Royal-и в резерв, но определено ако решиш да правиш перфектния рерол и нещата стават грозни :(

 

Зависи какво реролваш.Някой айтъми искат камъни.Но пак не виждам как ще се профука толкова злато :) Рерол за 2 CD или 1CC мисля не си заслужава инвестицията.

Link to comment
Share on other sites

Има хора, които търсят перфектния рерол. Аз обаче ще съм доволен и на това, което и ти написа 2 CD или 1 CC, което си е супер.

Link to comment
Share on other sites

Ще видим как ще върви златото в сезона като се започне от 0.

 

На този етап аз не виждам смисъл от включването в Сезон 1.Айтемите са мега зле.Всичко хубаво в тоя пач е извън сезона (Hellfire amuletRamaladni's Gift и Legendary Gems)

Link to comment
Share on other sites

На който му се чете предварително - patch notes

 

Сега има и нов бъф 100% повече злато и двойно повече гоблини, така че трупайте жълтици като успеете да се логнете следобед, защото с толкова много бъфофе и аванти от страна на Близ - явно има някакъв скрит gold sink в новият пач.

 

;) режат и доходите на китайците:

 

 

  • The sell value of Health Potions and dyes has been reduced to 1 gold

 

 

Гледам, че са ми махнали парагончетата от профила, като си го проверявам в battle.net и вече ми е махнат пасива OWE

Link to comment
Share on other sites

Не, тотално е променен от пред - последният билд на PTR-а, сега е 40% и вече трябва да събираме от всички резистове и за това новите ми дрешки са с всички резисти. С OWE имах 2316 all resist, сега ми е интересно колко ще имам с новия пасив и с мантрата за резист, защото аз съм с inna 3 части и RoRG, така че всичките мантри ще са активни.

 

Harmony

Link to comment
Share on other sites

Убих се да търся къде мога да започна герой в сезон 1, а то си пише:

 

 Please note that the first Diablo III Season will not begin until Friday, August 29. For more information, click here.

 

Дето има една приказка "Чукча не чичател, чукча писател" :D

Link to comment
Share on other sites

Дам има и брояч на d3bg.org

Сутринта разцъках на бързо. Злото бол, за 2 ръна ми пусна две от легендарните хаптеки, 5-6 траш лег-а и един двоен :D гоб. Увеличението на life per hit и life per sec. улеснява много рифтовете на T6

Link to comment
Share on other sites

Поразцъках снощи новите рифтове и определено съм доволен имаше доста тръпка :D И злато си трбва, докато реролна един пръстен за дупка излетяха няколко милки за каманаци. Утре ще започна сезона като го пуснат.

Link to comment
Share on other sites

Аз изхарчих 48 снощи заради CHC на пръстен с дупка и за амулети, защото не мога да си избера с кой амулет да играя, който да не ме нърфва много, но да е с дупка за камъните. Най-хубавите за монка си ги събрах, че чак си ги направих по лвл 6+ и трите.

Определено е тръпка, но от 2316 all resist сега съм 1400 + на всичките, кой резист е ъсс сто повече, кой със 150 - то най ниското е 1400+. Имам доста повече toughtness, но определено ме бият повече от преди.

 

Доста гоблини утрепахме и нищо :( днес дано някой отвори портал, че искам да видя как е.

Link to comment
Share on other sites

Аз намерих точно 2 гоблина :D Спокойно, ще има рев и ще бъфнат порталите. Иначе снощи стигнахме до 28ми рифт. На този етап не мога да преценя дали съм доволен какво пуска на края на големите рифтове.

Link to comment
Share on other sites

GR 32 - 4 men groupр беше си зор за мен, защото повечето бяха гадни комбинации, но успях да умра само 2 пъти. Държа рекорда на клана в момента ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Аз се чудя дали бързо ще ми падне QwHZqA9.jpg

 

Ми не знам, ама ми падна от първия гардиан, който отидох да бия :lol:

 

 

Edit: Сега обаче остава да ми падне итемът, върху който да го използвам...

Link to comment
Share on other sites

Един тъп въпрос. :) Какъв е смисълът да се ъпгрейдва кейстоуна при Урши?

 

И колко време е т.нар. сезон?

Link to comment
Share on other sites

Един тъп въпрос. :) Какъв е смисълът да се ъпгрейдва кейстоуна при Урши?

 

И колко време е т.нар. сезон?

По-голям GR, по-голям шан за ъпгрейд на джема, когато той стане голям левел.Тук има много добра таблица.

Link to comment
Share on other sites

тая тема що така умряла :) диаблото 3 имаше живот в началото докато имаше маркет, но след септември умря, сега с новия експаншън и версиите за XBOX и PS3 може пак да има раздвижване. Даже четох новина че имало 20 000 000 продадени копия вече.

Link to comment
Share on other sites

Някой на ДСС да има проблем с логването в европейския сървър на Батъл нет от вчера след 23 часа някъде?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...